Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika > Aktüel Haberler

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 22-12-2019, 14:59
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ahlaksız´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Devletin pkklıları öldürmesinden rahatsız olmuş...
Öldürülenler pkk lı mı ? O dakkaya kadar bakkaldan ekmek , pazardan zerzevat , elektirigini suyunu bankaya yatırana kadar bu kişilere neden devletin mekanizmalarını isletmemişde yakalayıp her medeni yapı gibi mahkeme etmeyipte direk dalmış ?

Sen aklımızla alay mı ediyorsun Ahlaksız.

Bak sana söyliyim. Pkk cı dedigin devletin süreç ortagı imralıda yatan pezevenk , parmağı kopuk namlı devletin gizli tanıgı olan g.vat ve Trt ekranlarına seçim öncesi ćıkan halen sözde aranan fırıncı lakaplı şerefsizdir. Daha onlarcası yazılabilir.

Bunları öldürsün ya işte! Öldürebilirmi? Asla
Öldürürse kimligi kimse tarafından ciddiye alınıp niye öldürüldüğünün dahi hesabı sorulmayacak olan garibanları öldürürsün.

Bak şu üstte ismini verdigim dürzüleri hemen gebertsinler madem. Yemiyor mu ?

İşte bu kadın , bu üç dürzülyü gebertirlerse o da savunursa ALIMINI ALIR.

bebe gibi sacma sapan çıkarımlar yapma.
Alt 22-12-2019, 16:48
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Turdur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
O zaman CHP'ye attığım oy Saadet Partisi'ne geçecekti ve Akparti aynı yoluna devam edecekti. Çünkü CHP ne kadar oy alırsa o kadar vekil çıkartıyordu, baraj sorunu yaşayan bir partiye neden oy atayım?
Oy atarken barajı filan düşünmemeniz,sizi temsil edebileceğinizi düşündüğünüz kişiye/partiye oy vermeniz lazım..
ilahimasal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Öldürülenler pkk lı mı ? O dakkaya kadar bakkaldan ekmek , pazardan zerzevat , elektirigini suyunu bankaya yatırana kadar bu kişilere neden devletin mekanizmalarını isletmemişde yakalayıp her medeni yapı gibi mahkeme etmeyipte direk dalmış ?

Sen aklımızla alay mı ediyorsun Ahlaksız.

Bak sana söyliyim. Pkk cı dedigin devletin süreç ortagı imralıda yatan pezevenk , parmağı kopuk namlı devletin gizli tanıgı olan g.vat ve Trt ekranlarına seçim öncesi ćıkan halen sözde aranan fırıncı lakaplı şerefsizdir. Daha onlarcası yazılabilir.

Bunları öldürsün ya işte! Öldürebilirmi? Asla
Öldürürse kimligi kimse tarafından ciddiye alınıp niye öldürüldüğünün dahi hesabı sorulmayacak olan garibanları öldürürsün.

Bak şu üstte ismini verdigim dürzüleri hemen gebertsinler madem. Yemiyor mu ?

İşte bu kadın , bu üç dürzülyü gebertirlerse o da savunursa ALIMINI ALIR.

bebe gibi sacma sapan çıkarımlar yapma.
Hendek kazanlar pkklı değil mi?
Eğlencesine mi hendek kazdılar yoksa

Bu kadının attığı tweetler arasında pkklıların öldürdüğü sivillerle/askerlerle ilgili bir tane tweet var mı?Ben görmedim,varsa siz gösterin..
Sürekli kürtler,Demirtaş muhabbeti etmiş..
Çok üzülmüş,çok ağlamış,buna da İmamoğlu yanında bir iş vermişler işte..Bu gerçeği kabul etmek zor,biliyorum
Alt 22-12-2019, 17:26
Üye

Oy atarken barajı filan düşünmemeniz,sizi temsil edebileceğinizi düşündüğünüz kişiye/partiye oy vermeniz lazım..

Hendek kazanlar pkklı değil mi?
Eğlencesine mi hendek kazdılar yoksa

Bu kadının attığı tweetler arasında pkklıların öldürdüğü sivillerle/askerlerle ilgili bir tane tweet var mı?Ben görmedim,varsa siz gösterin..
Sürekli kürtler,Demirtaş muhabbeti etmiş..
Çok üzülmüş,çok ağlamış,buna da İmamoğlu yanında bir iş vermişler işte..Bu gerçeği kabul etmek zor,biliyorum
Bakıyorumda argumanlarına , sende birileri gibi sırtını bir yerlere dayayarak yazıyorsun. Hayırdır.
Alt 22-12-2019, 17:38
bursali68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bursali68 bursali68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

CHP'nin tartışmalı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ermeni soykırımı iddialarını destekleyen, hendek eylemlerinde TSK müdahalesine sert eleştiriler getiren Ufuk Uras'ın eşi Zeynep Tanbay'a İBB'de görev verdi.
https://www.yeniakit.com.tr/haber/ek...ti-957296.html

''Seçimden önce camide kuran okuyan birinin arkasından gidilmez'' dediğimde,bana burada itiraz eden arkadaşlar,hele bir yaklaşın
Merhaba,

Nedeyse 25 yıldır İstanbul'u yöneten bir zihniyete son vermiş bir Başkanın, daha 1 yıl olmadan acımasız eleştirilere tabii tutulması son derece anlamsız ve mantıksız...Yaptıklarına bakıp, söyledikleriyle yaptıkları birbirini tutuyor mu onu izlememiz gerek....Bunu tabii ki İstanbullular daha iyi bilecek ancak İstanbul da neredeyse Türkiye'nin aynası olabilecek önemde ve büyüklükte bir şehir...Sürekli de irtibatlı olduğumuz bir il...

Ermeni konusuna bakış açısı, hendek konusuna bakış açısı, kişinin dürüst olmadığını, yalancı-talancı olduğunu göstermez...O kişinin kendi şahsi düşüncesidir...Kaldı ki göreve atanan da sadece onun eşi...

Ekrem İmamoğlu iyidir, kötüdür, bunu zaman gösterecek, ancak dediğim gibi biraz insaf...

Sağlıcakla kalınız...

" Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların hiç bir şey yapmaması kafi " Edmund Burke
Alt 22-12-2019, 18:12
Üye

Bakıyorumda argumanlarına , sende birileri gibi sırtını bir yerlere dayayarak yazıyorsun. Hayırdır.
Sevgili ilahimasal;beni başkalarıyla karıştırmayın..Bu forumda yazdıklarımız ortada..Burada benden İmamoğlu'na veya bir başkasına karşı hoşgörülü olmamı beklemeyin..Kimseye de dayandığım filan yok,demagoji yapmayın lütfen..
Dediğim basit..Bu kadının attığı tweetler ortada..Pkklıların katlettiği sivillerle ilgili 1 tane tweeti yok..Nokta..!
bursali68´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Nedeyse 25 yıldır İstanbul'u yöneten bir zihniyete son vermiş bir Başkanın, daha 1 yıl olmadan acımasız eleştirilere tabii tutulması son derece anlamsız ve mantıksız...Yaptıklarına bakıp, söyledikleriyle yaptıkları birbirini tutuyor mu onu izlememiz gerek....Bunu tabii ki İstanbullular daha iyi bilecek ancak İstanbul da neredeyse Türkiye'nin aynası olabilecek önemde ve büyüklükte bir şehir...Sürekli de irtibatlı olduğumuz bir il...

Ermeni konusuna bakış açısı, hendek konusuna bakış açısı, kişinin dürüst olmadığını, yalancı-talancı olduğunu göstermez...O kişinin kendi şahsi düşüncesidir...Kaldı ki göreve atanan da sadece onun eşi...

Ekrem İmamoğlu iyidir, kötüdür, bunu zaman gösterecek, ancak dediğim gibi biraz insaf...

Sağlıcakla kalınız...
Sevgili bursali68;Ufuk Uras'tan hiç bahsetmedik burada..Eşinin attığı tweetlerden bahsettik..

Kadının ermeni soykırımını savunduğu için işsiz kalmasını istemeyiz tabi..Sonuçta Abd'de filan yaşamış..Abd'de soykırımı onayladı zaten..!
İstanbul'da o kadar liyakat sahibi işsiz insan varken,İmamoğlu'nun tutup bu kadına iş vermesini alkışlamak lazım..Bravo İmamoğlu,işte senden beklenen hamleler

Bunlar benim açımdan önemsiz detaylar aslında..Benim gözümde şu video ile birlikte Ekrem İmamoğlu,Recep Tayyip Erdoğan'ın kopyası olduğunu ilan etmiştir,gerisi teferruat..!
Alt 22-12-2019, 19:11
Üye

Sevgili ilahimasal;beni başkalarıyla karıştırmayın..Bu forumda yazdıklarımız ortada..Burada benden İmamoğlu'na veya bir başkasına karşı hoşgörülü olmamı beklemeyin..Kimseye de dayandığım filan yok,demagoji yapmayın lütfen..
Dediğim basit..Bu kadının attığı tweetler ortada..Pkklıların katlettiği sivillerle ilgili 1 tane tweeti yok..Nokta..!

Sevgili bursali68;Ufuk Uras'tan hiç bahsetmedik burada..Eşinin attığı tweetlerden bahsettik..

Kadının ermeni soykırımını savunduğu için işsiz kalmasını istemeyiz tabi..Sonuçta Abd'de filan yaşamış..Abd'de soykırımı onayladı zaten..!
İstanbul'da o kadar liyakat sahibi işsiz insan varken,İmamoğlu'nun tutup bu kadına iş vermesini alkışlamak lazım..Bravo İmamoğlu,işte senden beklenen hamleler

Bunlar benim açımdan önemsiz detaylar aslında..Benim gözümde şu video ile birlikte Ekrem İmamoğlu,Recep Tayyip Erdoğan'ın kopyası olduğunu ilan etmiştir,gerisi teferruat..!
Merhaba,

Sevgili Ahlaksız Mustafa Kemal de " Hutbe " de yeralmış, hutbe vermiştir...Tayyip ile aynı mıdır bu durumda...?

Siyasette din, etnik köken kullanımına ben de karşıyım, ancak bunun gerçekten amaçlı bir kullanım olup olmadığını zaman gösterecek...Biraz zaman, biraz sabır göstermek gerek, 25 yılın ardından Ekrem İmamoğlu'nun biraz kredisi olduğunu düşünüyorum...

Yaptıklarıyla başarılı, dürüst, doğru biri olup olmadığına karar vereceğiz, inandıklarıyla değil...

Sağlıcakla kalınız...

" Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların hiç bir şey yapmaması kafi " Edmund Burke
Alt 22-12-2019, 19:19
Üye

Senin hoşgörülü olman yada olmaman IBB başkanının çokda ipinde.. seni adeta çıldırtan kadın görevinin başında NOKTA.

gerci bir tek sen çıldırmıyorsun. Çokkk var beraber çıldırın. Neydi şu ulusal mıydı neydi. Ak-it mi neydi.

Bak sizi çıldırtacak bir haber vereyim.
Chp ve iyi parti gelecek partisine destek veriyorlar. × 2 ☺
Alt 22-12-2019, 20:12
bilgivehis bilgivehis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Sevgili Ahlaksız Mustafa Kemal de " Hutbe " de yeralmış, hutbe vermiştir...Tayyip ile aynı mıdır bu durumda...?
O tarihte savaş ve yeni kurulmakta olan bir devlet vardı, o zamanki koşullarla şimdiki aynı durumda mı?
Alt 22-12-2019, 20:15
Üye

bilgivehis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
O tarihte savaş ve yeni kurulmakta olan bir devlet vardı, o zamanki koşullarla şimdiki aynı durumda mı?
Merhaba,

Ne farkeder...Her türlü içte de " dinci " düşmanları vardı...

Sağlıcakla kalınız...

Alt 22-12-2019, 20:31
Üye

Merhaba,

Siyasette din, etnik köken kullanımına ben de karşıyım, ancak bunun gerçekten amaçlı bir kullanım olup olmadığını zaman gösterecek...Biraz zaman, biraz sabır göstermek gerek, 25 yılın ardından Ekrem İmamoğlu'nun biraz kredisi olduğunu düşünüyorum...

Yaptıklarıyla başarılı, dürüst, doğru biri olup olmadığına karar vereceğiz, inandıklarıyla değil...

Sağlıcakla kalınız...
Sevgili bursali68;Atatürk farklı bir kişi..O süreç çok farklı..
Atatürk o süreçte bazı şeyleri yapmaya bence mecburdu..''Siyasi manevralar'' olarak değerlendiriyorum ben bunu..
İmamoğlu'nun camide Kuran okumasına gerek yoktu..Böyle bir mecburiyeti yoktu..Bir belediye başkan adayı sadece..Bir ülke filan kurmuş/kuruyor değil..Tayyip'i taklitten başka bir şey değil bu..

Tabi ki insanları yaptıklarıyla değerlendirmek lazım,doğru söylüyorsunuz..Bu kişiye Müslümanmış diye yüz çevirmek tabi ki doğru değil..

Türkiye'de insanları dinle kandırmak o kadar göz önünde oluyor ki,böyle bir video seyrettiğimde benim aklıma kandırılacak milyonlardan başka bir şey gelmiyor..Öyle de oldu zaten..
Senin hoşgörülü olman yada olmaman IBB başkanının çokda ipinde.. seni adeta çıldırtan kadın görevinin başında NOKTA.

gerci bir tek sen çıldırmıyorsun. Çokkk var beraber çıldırın. Neydi şu ulusal mıydı neydi. Ak-it mi neydi.

Bak sizi çıldırtacak bir haber vereyim.
Chp ve iyi parti gelecek partisine destek veriyorlar. × 2 ☺
Sevgili ilahimasal;beni akpli mi sanıyorsunuz?!
Chp'yi eleştirince akpli mi oluyoruz?!
Akpyi eleştirenler direk terörist oluyor bu ülkede..Chpyi eleştirenlere akpli gözüyle bakıyorsanız,sizin akpli birinden ne farkınız kalır?
İmamoğlunu,danışmanını,Kılıçdaroğlunu,chpyi eleştiremez miyim?

Niye böyle ''çıldırmak'' gibi şeyler yazıyorsunuz,anlamıyorum..Seçimden sonra ''koyduk mu?'' diye video çekip,youtube'a bu videoyu yükleyen akpliler geliyor aklıma..!

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil