Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika > Tarih

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 27-01-2007, 21:05
Üye Değil

Standart Re: Osmanlıyı Türk diyenler ve sananlar bu mesajı açmasın.

Sn Pante,

Bu eleştiriler, forumlarda olası eleştiriler de, ben henüz bunu haketmediğimi düşündüğüm için belki biraz tepkisel davrandım.

Mekkeli Hz Muhammedin, Kuranın gerçek muhammedi olmadığının ayetlerini verdim ya Kurandan. En azından 3 ayet verdim. Kuran zaten bir kabul iken, bir kabulün , bir *inancın kaynağını somut olarak koymak zor. Ama yine de gereken ayetleri yazdım.

1-onlara okunup duran kitabı sana indirmiş olmamız onlara yetmiyor mu.

2-caddelerde gezer: (mekkede cadde - pazar mı varmış?)

3-sözde hirada wahy alıp, gelip evde yorgan döşek sarınması: katil müslümanlardan *ve tc den korkup, ortaya çıkamayan , ve kalbi dar olduğu için ortaya çıkamayan mehdi resulün , ve kuranda "müddessir *olmak, müzzemmil olmak, şeklinde ayetle belirtilen gerçek kuran nebisi mehdinin durumunu bildiren ayetle korelasyon.

4-ayı yarma illuzyonu.

5-fil suressindeki uçak tank savaşını olmuş gibi ifade etmesi.

6-gerçek peygambere yapılan fizik ve metafizik tuzakları önceden bilip kendini uyarlaması.

7-açıklasam anlaşılamayacak olan, benim alacakaralık konumum nedeniyle anlayabildiğim daha bir çok wahy, ayet.

8-Mhmd de *muhammed değil, mah-amed olarak okunmalıdır. Mah kürtçede ay, zaman, amed de bildiğimiz Amed: mah amed , buna Amed zamanı. Diyarbakır zamanı olmaktadır. Yani israilin ve emperyalizmin ve ab nin gaspetmek için saldırdığı ve provoke ettiği bölge. işte şimdi doğu anadolu, yani Amed zamanı. Tabii ki, vatanı milleti çökerten bu devlet izin verirse, Kürtlerin zamanı da diyebiliriz. Nitekim tam da bunların zamanı değil mi? Tam da Kuranın gerçek Muhammedi, Mahamedi olan Mehdi nin zamanında yaşamıyor muyuz?

Köküm ehli sünnet dedim. Ama şimdi Mekkeli MUhammedin Yüce Kurandaki muhatap peygamber olmadığını biliyorum. Kurandan, tevrattan ve incilden anladım bunu. sümer de, zerdüştte, ve hindu yazılarında da *de kuran peygamberine atıfta bulunan pekçok ayet vardır. *Kurana inanırım , peygamberi olan Mehdi ye de inanırım ve beklerim. Muhammed adını gaspetikleri nedenle, daha gelmemiş olan *esas muhammede , "mehdi" adı kalmıştır.

son cümlen anlaşılmaz: bir forumun seviyesi, sadece hakarete ve küfüre bağlı değildir.) Bunu bana niye yazdığını anlayamıyorum. Bunu bilmeyecek ne var. zaten kasten hakaret zaten gayri insani , acı bir şeydir. BEn kimseye hakaret ve küfür mü ettim?
Alt 27-01-2007, 21:15
walla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
walla walla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bulunduğu yer: Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...

Sevgili Kültigin
Giriş çok iyi idi ama gerçekten bu mehdi konusunda bencede saçmalıyorsun.
Benden sana bir öneri, bir hafta bugün yeni doğmuş gibi, kimseden dini eğitim, bilgi almamış gibi bu siteye takıl, sonra bu söylediklerini tekrar bi düşün, senin iyiliğin için diyorum, Felsefi ve tarihi konularda bir dehasın ama bu din konusunu lütfen 1 hafta ertele.

Bedenimin her zerresi Anadoludur. Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...
Alt 27-01-2007, 21:22
beelzbb beelzbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

beelzbb - MSN üzeri Mesaj gönder beelzbb - YAHOO üzeri Mesaj gönder

Sevgili Kültigin kardeşim yazılarını uzun süredir takip etmeye çalişiyorum.O kadar ısrarla yaziyorsun ki Mah-Amed ,mehdi Mekkeli H.z. Muhammed SAV gerçek kuran peygamberi değil???Focus bu yani * * *

Peki Allah c.c inancın var burda mutabıkız ancak haşa Allahc.c neden böyle yapsın?Söylediklerin İslamın bir kripto dini olduğu ve yüzyıllardır Türklerin bu uğurda kırdırıldığı ve Osmanlı hakkındaki ifadelerin.

Allah c.c neden insanları yalana inandırsın ve izin versin.Yahut kendisini kriptolasın??

Herşeyi anladım da şu kripto meselesini inan hala anlamış değilim.Neden kripto amaç ne soru açık
Alt 28-01-2007, 00:14
Cemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cemal Cemal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bulunduğu yer: şirrinmişirrin egemino canlıuzurlu bi sayilgassabasının şirim bi beldesimden tefrişediyom sitteye.

yAw gültekin kardeşim.Sen walla çok ilgiç şeler yazıyon.Yanı biçok kişi sana bisürü şe sölüyo..sen tınnamadan devam ediyon.dediklerin dorumu deilmi ? *ona tam annıyamıyom.benim inacıma ters.Ama psiko abimden örendiimis bi laf var.Dediklerine iştirak yapmıyom*-ama senin sös hakkına saygı duyuyom*gimi bi laftı.
Yannız abim aman kimseye kötü laf söleme*hırgül etme.Sate sende *kimseye kötü laf sölemedim d*iyon.İşallahda öle devam edersin.
Bide böle alacakarannık durumum var filece * diyosun. Bu nedemek oluyo.?
Bide acık kendinden bassedermisin.Dinmi okudun.ne okudun.sadecene merak ettim.İstersen annatmıyabilirsin.

selamlar.Allah yoluna açık etsin.işallah yannış yapmassın.
krdşn. cml.

'Biri senin hakkında kötü bir şey söylerse
sakın kızma ama şöyle karşılık ver:
Hakkımda bunu söyleyen hiç şüphesiz başka kusurlarımı bilmiyormuş.
Bilseydi, sadece bunu söylemekle kalmazdı!
'
Alt 28-01-2007, 00:18
Üye Değil

sn beelzebub, çok mantıklı bir sorgu.

fakat bu sorguyu yapmak, islamın anti türk bir kripto olduğu, ve bu suretle islamın türklerin felaketi olduğu gerçeğini, ve islam oldu olalı türklerin felaketlerin bir ateş içerisine sokulduğunu görüyoruz.

yok cihanı alem .... leri ise, kripto vaziyetleri kanıtlıyor. kura hristiyanbları da yahudileri de kabul eder, onlara yahudi ve hristiyan olun der.

buna rağmen osmanlı selçuklu , neden türkleri hristiyanların üzerine sürmüşler.? bunların hepsi tuzak savaş, çanakkale tuzak cephesi gibi: Türk kırmak için hazırlanmış tuzak savaşlar. danışıklı savaşlar.

Haa, Allah bunu neden yaptı. Bu da yazar kitaplarda. Türkler günahkar bir millet. Sünnet olmaları , penislerinin kesilmesi günahkar bir kavim olmalarındandır. Günahkar oldukları için, yokoacaklardır az daha.

Derken Allah acıdı, ve Türkleri kurtardı yokolmaktan. kurtuluş savaşı bile bir mucizedir. Ama tekrar atatürk devriminin Türki yönünü yokedip, *devleti elegeçiren hainler, hem cumhuriyeti, hem de halk-milleti çökertiyorlar.

yeni bir wahiy gelecek Allahtan, yeni bir söz.

Allahın Kelimesi. Mehdi Mesih Resul .

Ya Sin, Ya Se, Yesse, Jesse, Jesus!!!!!!!!!!!!!!!! MUhammed.
Alt 28-01-2007, 00:24
walla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
walla walla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bulunduğu yer: Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...

Eksik kalmış tamamlayayım.

Ya Sin, Ya Se, Yesse, Jesse, Jesus, Jasus, Casus...!!!!!!!!!!!!!!!! MUhammed.

Bedenimin her zerresi Anadoludur. Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...
Alt 28-01-2007, 00:35
agnostic_z agnostic_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yeni ömer çelakılları çıkmış ortaya bakıyorum da bu ne şifre çözücü her tarafta

Düşünüyorum;o halde varım...
Alt 28-01-2007, 01:03
Üye Değil

walla";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eksik kalmış tamamlayayım.

Ya Sin, Ya Se, Yesse, Jesse, Jesus, Jasus, Casus...!!!!!!!!!!!!!!!! MUhammed.
hay Allah iyiliğini versin senin e mi walla !!! Koparttın beni gülmekten, ama bir yandan da düşünüyorum, acaba casus ile jesus un benzerliğinin vermek istediği bir mesaj mı var.

apo zaman zaman mesih olduğu yönünde mesajlar verdi ya, aynı zamanda mit casusu olduğu yönünde açıklamalar da var. yoksa bu jesus, casus mu) ))))))))))))))))))

yönetim kızar , bi da yapma böyle ))
Alt 28-01-2007, 04:56
Üye Değil

Kültikin..sana samimi birşey sorucam.Yoksa sen Hiperstar Ajdar mısın..Yazılarından içimde öyle bir his uyandı..Sadece merak ettim...Cevapta vermiyebilirsin..Hoşçakal aziz dostum..
Alt 28-01-2007, 05:07
MHXANIKOS MHXANIKOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Αλλού το όνειρο κι αλλού το θάμα.

The dream is realized where you do not expect it.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil