Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 31-08-2021, 23:17
antkanser antkanser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Barlas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de seyrettiğimde kötü oldum, ama düşündüm ki insanların da bunu bilmeleri lâzım, yani gerçekte İslam denen şeyin nasıl bir vahşet saçtığını görmeleri lâzım. O yüzden paylaşmaya karar verdim. Twitter da silmedi henüz videoyu.
sana kızmadım. konu ile alakan yok.yapan utanmadan gurur duyarak paylaşmış sen ise , deşifre etmek için paylaşmışsın.
Alt 01-09-2021, 00:50
Üye

bedavadan muhalefet yapıyorsun da ... (geyik muhabbeti)

1-videolardakiler taliban değil mi? müslğüman değiller mi amerikalılar mı?
2-bir insan nasıl bir suç işlemiştir ki koyun keser gibi kesiyorsun.

mesela ben afganistan da olsam boğazımı sağdan sola doğrumu soldan sağa doğrumu keserler. çünkü ben müslüman değilim.
Alt 01-09-2021, 12:23
Üye

o kadar midemi bulandırdın ki cevap verecek kelimeler boğazımda düğümlendi.

yazdığın cevabı, karşı tarafa göre düzenle bir daha oku.

ve eğer yönetici olsaydım seni direk süresiz banlardım.
Alt 01-09-2021, 12:41
Üye

EdepYahu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet Senin midem Bulandı Dediğin Bu meseleyi Afgan Halkı Bilmem Kaç Kuşaktır Rusya'dan beri Çekiyor ! Müslüman Olarak Daima Cihattalar Ve Asla Kafirlere Komünistlere Ve Ateistlere Teslim Olmadılar.. Geriye Görsel Propaganda Kaldı !...

Bakalım Hep beraber Göreceğiz Ne Kadar Hak Olduklarını...
müslümanlar komünistlerin kesip attığı tırnak olamaz.ne pislik oldukları çekip paylaştıkları videolardan belli. vahşetin bahanesi olmaz. vahşet vahşettir. müslümanlarda vahşidir.

domuz yemek haramdır insan kanı içmek hakkını gasp etmek helaldir müslümanlar için. yazdıkların bunu açıkça beyan ediyor.

boş ver biz domuz eti yemeye sizde insan kanı içmeye devam edin.
Alt 01-09-2021, 13:39
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İşte böyleee,
Ellerindeki silahları kimlerden alıyorlar.Sizin Allahun sevimli kulları.Komunistlerden.kapitalistlerden yani gavurlardan.Neden acaba?Çünküüüü ALLAHIN aKLINI degil FELLAHIN NAKLINI kullanıyorlarda ondan.
İşleri güçlri DUA.DUAYLA kiseye TANRI MAMA vrtmez ,vermiyorda.Osmanlı niye gavurlara yenildi.Herşeye DUAYLA kavuşacagına sandı.

Pilevnede osmanlı neden yenıldi?Hiç arastırdınmı?OTTOMAN pilevnede osman paşaya savaşırkan hiçbirşey gönderemedi.Osman paşada Ruslara yeildi.Osman paşa herşeyi bitince RRus generaline gidip kıllıcını kınından çıkarıp vermek istedi.Rus ordu komutanı napıyorsun dedi?Osman paşa teslim oluyorum dedi.Rus general dediki sok o kılıcını kınına,eger osmanlı sana ihtiyaçlarını gönderseydi iyi niliyorum sen bana yenilmezdın.Suçlu sen degil osmanlıdır.

Osmanlıyla ruslar anlaşıelar.Falan gün Falan tarihde istanbulda falan yerde yenilgiden dolayı osmanlıya neler Rusların ödettirecegi konuşulacak.Büyük tehlikeyi sezen OSMANLI 30,000 camiye emir verir.Rus degelere BEDDUA edınki bizden fazla birşey isteyemesinler.Dilleri tutulsun.Delegelerin geçecegi yplların iki taeafınada sihirli mektuplar gömün,Osmanlının dedıklerının tümü yapılır.Camilerde yapılan ŞİDDETLİ dualar yüzünden nerdeyse camiler patlıyacaktı.

Gün geldi,toplantı yapıldı.Rus delegeler dediki,sız karadenizin kuzeyindeki ülkelerden derhal tası taragınızı toplayıp gideceksini.Zaten bizimle savaşacak gücünüzde yok.Ve osmanlı mecburen Rusyanın bu emrini kabul ettı.Ottaman karadenizin kuuzeyini TERK ettı.Euslar bu ülkelerde şöyle bildiriler dagitti.BUNDAN SONRA BURALARDAN KİM CARİYE TOPLARSA,KİM CARİYELİGİ KABUL EDERSE ÇOK AGIR ŞEKİLDE CEZALANDIRACAKTIR.

Osmanlı bu ülkelerden yılda 600,000kız ve oglan carıye topluyordu.RUSLAR KAFİROĞLU KAFİR,OSMANLIDA ALLAHIN ensevdigi insanlar dimi?Dedeniz Tolonbey

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil