Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 08-10-2022, 08:02
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Tamam biraz fazla sert çıktım. Sen de üstüme çok geldin ama. Kırdıysam özür dilerim. Buraların kralı sensin. Ol dersin olur. Hadi şimdi bu zavallıya biraz iyilik yap denge olsun. Sen adaleti seversin. Öptüm, kib.

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.
Alt 17-10-2022, 14:13
Üye

Kendine biraz çeki düzen versen diyorum. Ne de olsa torunun sayılırım.

Tanrı'yı düdükledin, Havva anamıza tecavüz ettin, Meryam bacımızı mıncıkladın. Kimbilir daha kaç tane daha hatun götürdün. E hep kendin götürüyon. Biz bir taneden fazlaya göz koyduk mu hörörörö sapık bilmem ne. Sen nesin o zaman? Sapıkül şahanesin, sapıkül ekbersin, baş sapıksın, Ebu Sapıksın hatta. Bak hakaret olarak söylemiyorum, öylesin manasında. Bana sıra geldimi bakıyorsun yukardan aşağıya her yerime hastalık doldurdun. İçimi dışımı hastalık ettin. Sorsak beni çok seviyon. Ya arkadaş sen beni böyle sevme ya, bu şekilde sevme. Yok, Tanrıyı, Havvayı ve Meryemi sevdiğin gibi tecavüz ederek de sevme. Bu kadar olmaz ama bir insanın üstüne bu kadar gelinmez. İlla üzerime gelmeye devam edeceksen de ötenazi hakkı ver bari.

Bu işkenceleri sürekli yaparak ne yapmak istemektesin? Amacın nedir? Amacın benden kurtulmaksa, a o zaman söyliyim, kovid aşısı var olurum 5 yıl içinde götürüyor zaten, çeker giderim. Ama bu beni aleme rezil etmek olmadı haberin olsun, bu yaptığınla sadece ne kadar ezik olduğunu gösteriyorsun. Tüm iyi niyetime karşın verebildiğin kadar musibet, yapabildiğin kadar azami hasar. Adeta bana bölüm sonu canavarı gibi davranıyorsun ve bütün silahlarınla ateş ediyorsun. Oysa ki ben sana çiçek uzatıyorum. Sen bizim dedemizsin, büyüğümüzsün, sana saygım var, sende hiç mi bize karşı sevgi yok ya? Ne kalpsiz şeysin sen. Allah seni yaratırken sana kalp koymayı unutmuş herhalde. Rezil.

Dinin imanın subliminal mesaj.

Tabi tabi ben bilmiyorum Allah en iyisini biliyor. En güzelini hayatımdan çıkarıyor, Allah yapıyor haa, sen değil. Mesela o güzel güzel pırlanta gibi kızları hayatımdan çıkarıyor, çünkü bildiği bir şey var. Aslında ne oluyor? Onları hayatımdan sen çıkarıyorsun ve kuytuda tecavüz ediyorsun, yanılıyor muyum? Sapık herif. Ben anlamıyorum ki Allah sende ne bulmuş.

1- "Negatif insanlarla takılıyorum", doğru. Ama bu benim istediğim bir şey değil. Negatif olan sensin, çık ulan hayatımdan!

2- "Disiplinsiz bir insan kanatsız bir kuşa benzer.". Çok aradın mı bunu yüzyıl öncesinin subliminal mesajı. Mal mısın aykü.

3- "Hiç bir çiçek ne kadar güzel koktuğunu kanıtlamak için dalından kopmaz". Olum sen o dalından kopan çiçeğe bile tacavüz edersin. Taa Tanrı'dan başladın, Tanrı kimdi? Anandı. Ananı karı ettin, sonra kızın oldu, kızını karı ettin, ordan evrildin torununu karı ettin. Torununun torununa bile tecavüz ettin. Zektin dünyayı eyledin viran. Böyle dünya sevgisi görülmedi. Sen bu dünyayı sevmesen mi artık diyorum. Bırak biraz da biz oynayalım.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 31-10-2022, 14:44
Üye

Allah aslında simülasyonun / makinenin ismidir.

Şimdi Türkçe olarak Allah yazdığımızda karşımıza Arapça şu kelime çıkıyor: İlahun. dinleyin, ilahun diyecek.

Şimdi bu kelimeyi tersine çevirelim. Yani İlahun kelimesi Türkçeye nasıl tekrardan dönüşüyor ona bakalım.

Makineye dönüştü. Eğer soldaki kelimeyi dinlerseniz ilahun olarak okunuyor. Okunuşu hiç değişmedi. Emin olmak için tekrar bir kez daha dönüştürelim.

Dinlersek elletun diye okuyor. Yazılışı aslında benziyor, ama okunuşu değişti. Makine tek başına "elletun" demekmiş. Ama deminki ilahun da makineydi. Bu son ifadenin tekil olması, diğerinin çoğul olması durumlarında bildiğimiz gibi İ duruma göre E olabiliyor, sondaki "h" duruma göre "t" ya da "tun, tün" olabiliyor. Bu yüzden bence burada bir tuhaflık yok.

Allah kelimesi Arapça ilahun, elletun kelimelerine karşılıktır ve makine anlamındadır.

Bu hayat simülasyon olduğu ve başında birisi olduğunu biliyoruz. İşte o başındaki kişi Allah değil, simülasyoncu. Allah burada sistemin komple ismi. Zaten anlamı da makine.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil