Turan Dursun Sitesi Forumları
Alt 14-02-2022, 11:38
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Tanrı Aranıyor İş İlanları

Bulunduğunuz evrende Tanrı yok mu? Veya bulunan Tanrı'dan memnun değil misiniz? Burada, evreninizde bulunmasını istediğiniz Tanrı'nın sahip olmasını istediğiniz kriterleri yazarak ilan verebilir, bu sayede aradığınız Tanrı'ya kavuşabilirsiniz.

İyi seyirler.

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.
Alt 14-02-2022, 12:06
Üye

Anti Tanrı bulunan veya hiç Tanrı bulunmayan Yin (kötülük) kökenli evrenimiz için aşağıdaki şartlara sahip Tanrı aramaktayız. Adayların resimli özgeçmişleriyle birlikte bu başlığa yazmalarını rica ederiz.

Bu şartlara sahip olduğunu düşündüğünüz Tanrı adına onun kulları tarafından da başvuru yapılabilir.

1- Daha önce başarılı Tanrılık geçmişi olan. (Askerliğini yapmış olmak) İdare ettiği evrende mutluluk notu 90 ve üzeri olmalıdır.

2- Yang evreni vatandaşı olmak. Bir Yang (iyilik) evreninde Tanrı veya yaratık olarak yaşamış olmak.

3- Akıl sağlığı yerinde olmak (Akıl baliğ olmak) Psikopat, sadist veya şizofren olmamak, bu durumu sağlık raporuyla belgelemek.

4- Sözünün eri olmak. Adalet var deyip adaletsiz dünya yaratmamak, kitap gönderdim deyip hiç bir şey yapmamış olmamak, her şey çok güzel olacak deyip her şeyin bok gibi olmasını seyretmemek.

5- Adaletsizliklere müdahale etmek. Zalimler mazlumları keserken, tecavüz ederken, köleleştirirken, saksı gibi durmamak, bir şeyler yapmak.

6- Kutsal kitap göndermek. Söz vermek gtö vermeye benzemez ilkesi gereği eğer bir kitap göndermişse altına imzasını atmak, kitapta ne yazıyorsa harfiyen uygulamak. Eğer bir kitap göndermemişse de delikanlı gibi çıkıp ben kitap filan göndermedim demek, kaosa neden olacak hareketlerden kaçınmak.

7- Ergenliği atlatmış olmak. Yeterli hayat deneyimine sahip olduğunu, gerekli olgunluk, dürüstlük gibi değerlere sahip olduğunu kanıtlayabilmelidir.

8- Matematik bilgisi olmak. Özellikle kesirli sayıların toplaması çıkarması konusunda hata yapmamak, gülünç duruma düşmemek.

9- Geometri ve harita bilgisi olmak. Dünyanın varsayılan şekline uygun olarak uzaklıkları buna göre ayarlayabilecek yetenekte olmalı.

10- Fizik konusunda bilgili olmak. Gravitasyon gibi akla zarar teoriler yerine ayakları yere basan gerçek teoriler bulmalı ve onları geliştirmeli.

11- Gerçekçi olmalı. Hayata uygun olmayan gereçlerin kullanılmasına izin vermemeli. Örneğin elektrik, uzaktan algılama gibi biyolojik hayata uygun düşmeyen ve fiziksel olarak nereden geldiği belli olmayan tuhaf icatların olmasına izin vermemeli. Hayat basitse herkes için basit olmalı.

12- Referans verebilmeli. Başka bir Tanrı tarafından, bu iş için uygun olduğu yönünde referans mektubu verebilmelidir.

13- Duaya icabet etmeli. Gerekli şartlara sahip her duayı kabul etmelidir.

Bu niteliklere uygun olduğunuzu düşünüyor musunuz? Tanrısız evrenimizdeki 8 milyar Tanrısız sizi bekliyor. Hemen aramıza katılın, takım arkadaşlarımız arasındaki yerinizi alın.

Çalışma Şartları

Yol + Yemek + SSK + Maaş (ibadet + kurban) + İş bitirme belgesi verilecektir.

7 gün 24 saat esasına göre çalışılacaktır. "Sen dua ettiğin sıra başka evrende geziyordum, duymadım, o yüzden kafirler çoğunuzu katletmiş, gerisini köleleştirmiş, kusura bakmayın, görseydim müdahale ederdim" veya "az dua ettiniz ondan sizin duanızı dikkate almadım" veya "sizi sabırla sınıyorum" gibi akla zarar, yalan, samimiyetsiz, ciddiyetsiz bahaneler uydurması durumunda iş akti derhal fesih edilecektir.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 12-04-2022, 16:09
Üye

Yukarıdaki şartlara sahip bir Tanrı bulamadık. Şöyle kendine güvenen, "ben çok doğrucuyum, dürüstüm, delikanlıyım, bunu sana kanıtlayabilirim" diyen Tanrı çıkmadı. Bakın ne kadar da sosyal bir ortamda bunu talep ettim, ne kadar saygılı bir şekilde bunu yaptım. Bana kimse gelmedi. Ama adamlar öküze tapıyordu, gitti onlara her şeyi kanıtladı, yok adamlar hala öküze tapıyor.

Neyse. Yeterince özgüven sahibi bir Tanrı demek ki yok. Bilirsiniz işte, bu kadar insanın içine çıkıp "benim lan bu" deyip ondan sonra madara olmak var, herkes bu cesarete sahip olmayabilir tabi. Düşünsene ben çok adilim dedin ve iki dakikada rezil olduğunu, düşünsene. En iyisi ne yapmak? Ağacın arkasına, duvarın arkasına filan saklanmak ki, Levh görmesin. Eleştiremem, sonuçta karakter meselesi. Kimileri benim gibi delikanlıdır, kimileri de işte böyle pısırık, kıytırık, özgüvenini yitirmiş ezik tipler. Ama şansımıza dünyayı bunlar idare ediyor ha, bak şeytanın işine.

Ne yapalım, kriterleri hafifletelim biraz. Önerisi olan varsa kabul edebilirim.

Ne derler bilirsiniz: En kötü Tanrı, hiç Tanrı olmamasından iyidir. Gerçi bende bu şanssızlık varken gökten Tanrı yağsa benim başıma şeytan düşer aw.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 30-05-2022, 14:24
Üye

Tanrı arayışımız sürmektedir. Kendine güvenen Tanrı varsa buyursun, tapmaya hazır milyonlar kendisini hazır beklemektedir. Ben şahsen beklemedeyim, gelirse hiç kaçırmam.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil