Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Konu Kapatılmıştır

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 22-03-2008, 02:30
Averroes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Averroes Averroes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Frodo, Imhotep ve Cem'e önemle duyurulur

Sayın site yöneticileri,

Konuştuğum kişiler arasında dilaver, metalheart, thunderpoint’in bulunduğu çet odasından salt iddialarıma cevap veremediklerinden dolayı yasaklandım. Bu sitenin demokratik teamülleriyle bağdaşır bir durum mudur? turandursun.com da karşı sese hayat hakkı yok mudur? Cevap verilemeyen iddialar yasaklamak suretiyle mi susturulmaya çalışılır? O halde yolunda gittiğinizi söylediğiniz Turan Dursun’un öldürülmesini ne şekilde kınamayı düşünüyorsunuz? Onun fikirleri de tıpkı benim çet odasında olduğu gibi susturulmuştur.

Çet odasında bulunan site yöneticileri diyebilirler ki, ben evrimci biyologların birkaç ifadesini kopyala-yapıştır yapmaktaydım. Ancak “çet odasında kopyala/yapıştır’ın suç olduğuna dair” tüzük maddesini bana gösterebilir misiniz? Eğer bu yöntem yasaksa, siz Kur’an meallerini ne şekilde ekrana yansıtıyorsunuz? O halde Kur’an meallerini kopyala/yapıştır yapmakta yasak nedeni olmalıdır. O halde diyeceğim ki, ben inançlı olduğum aleyhime ayrımcılık yapılmıştır. Bilmek istediğim,

1- O esnada beni kim yasaklamıştır?
2- Hangi tüzük maddesi uyarınca yasaklamıştır?
3- Hukuksuz bir şekilde beni yasaklayan kişi hakkındaki yaptırımınız nedir?

Bugün içerisinde bu sorularıma (en azından ikincisine) cevap alamazsam, üzülerek söylüyorum, siteyle ilişiğimi kesmek durumunda kalacağım. Karşı tarafta olmanız beni üzmez aksine bu ülkede hala demokratik bir biçimde tartışacağım insanlar olduğu için sevindirir ama haksızlığa ve adaletsizliğe de gelemem. Adil olduklarına inandıklarım başta Frodo, İmhotep ve Cem’in bu konu hakkında kaygılarımı giderecek (özür, tüzük maddesi, yanlışlık, dalgınlık) bir açıklamalarını bekliyorum.

Saygılarımla

-Şeytanın yaptığı en büyük hile bütün dünyayı yaşamadığına inandırmakmış-

"The Usual Suspects" filminden
Alt 22-03-2008, 02:57
frodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
frodo frodo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Standart Re: Sitemizin Gelişimi İçin Öneriler

Schopenhauer sizin de ifade ettiğiniz gibi sürekli ve peşpeşe chat odasında c/p yaparak odanın *amacından epeyce uzaklaşmışsınız. Sohbet odaları işlevi yoğun tartışmaları sürdürmek değildir. Kaldı ki bahsettiğiniz alıntıları forumlarada asmış ve değişik cevaplar almıştınız.

Sohbet odalarında adminler diğer katılımcıları rahatsız ettiğinizi görerek sizi odadan uzaklaştırmışlar. Bu işlem adminlerin doğal yetkilerindedir. İnancınız düşünceniz ne olursa olsun
sohbet ortamını bozacak her tavır aynı şekilde karşılanır.

İnsani olan her şey kabûlüm.
Alt 22-03-2008, 13:22
Averroes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Averroes Averroes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Frodo'ya son not...

Frodo: Schopenhauer sizin de ifade ettiğiniz gibi sürekli ve peşpeşe chat odasında c/p yaparak odanın *amacından epeyce uzaklaşmışsınız.

Schopenh: Evet, şimdi Frodo'dan "Odanın Amacı" adlı şarkıyı dinleyeceğiz. Kıymeti kendinden menkul gibi görünüyor, ne dersin Frodo?

Frodo: Sohbet odaları işlevi yoğun tartışmaları sürdürmek değildir.
Schopenh: Nedir? Geyik muhabbeti yapmak mıdır? O halde oraya bundan sonra "geyik odası" densin. Benim gib inanırlar olmazsa, kendi kendinize küfredersiniz orada.

Frodo: Kaldı ki bahsettiğiniz alıntıları forumlarada asmış ve değişik cevaplar almıştınız.
Schopenh: Eeeee? Aynı konu tekrar gündeme gelemez mi yani? Bir tartışılan konunun tekrar tartışılması olanaksız mı? İddia gelirse, "Kusura bakma dostum ben bunları forumda yazdığım için kural gereği bir de burada yazamayacağım" mı demeliyiz?

Frodo: "Sohbet odalarında adminler diğer katılımcıları rahatsız ettiğinizi görerek uzaklaştırmışlar"

Schopenh: Böyle kuyruklu bir yalan olamaz. Diğer kullanıcıları mı rahatsız ettim yoksa turandursun.com'un adminlerini mi "Cevaplayamadıkları iddialarla" mı rahatsız ettim. O anda sitede admin olmayan kullanıcılardan faithless (inançsız) beni alkışlıyordu alkışlama ikonuyla, sakın bundan rahatsız olmasınlar. Gamze adındaki kullanıcı da hiç rahatsız olmuş görünmüyordu. Sana bu yalanı kim söylediyse, yakışmamış. Nasıl olsa hesap vereceğin bir merci yok! Üstelik uzaklaştıran bir kişi: İşi sürekli müzik dinlemek ve bu arada da ayıp olmasın diye birkaç slogan atmak olan Metal'mi, o an genç bir kızı (Gamze) inançsız yapmak için insanüstü ve hatta maymunların daktiloyla insanlık tarihini yazmalarından daha büyük bir eforla kıza maymunların insanlık tarihini daktiloyla yazdıklarını ikna etmeye çalışan Dilaver mi, yoksa ruh sağlığının pek yerinde olmadığını düşündüğüm ve hemen sinirlenen ve tartışma kültürü bulunmayan Thunder mi?

Frodo: Bu işlem adminlerin doğal yetkilerindedir. İnancınız düşünceniz ne olursa olsun
sohbet ortamını bozacak her tavır aynı şekilde karşılanır.

Schopenh: Sen de biliyorsunki her tavır aynı karşılanmaz. Sadece Müslümanlardan gelecek bu tavırlar aynı şekilde karşılanır. Aynı hareketi Vartor yapsa, hiçbiriniz uyarma gereği bile duymazsınız. Nitekim Dilaver bunu itiraf etmişti. Dilavere, Vartorun yararına benim aleyhime, yaptığı bir çifte standartı hatırlatınca, "Evet olmaması gerekiyor ama O benim büyüğüm" mealinde laflar etmişti. Ben Vartor, Peker ve aydoe (ki bunlar senin sitende Torculuk adında gizemli bir harekete öncülük ediyorlar, beni ilgilnedirmez ama "dinlerden özgürlük" siten demek sadece müslümanlara yasaklıymış) de dindar oldukları halde kimse onları eleştiremiyor. niye onlar arkadaşınız. Bunları Dilaver'in yüzüne söyleyince ve hatta biraz da sıkıştırınca dayanamadı ve odayı terketti. Benden söylemesi Frodo, siten yakında torculukla anılırsa hiç şaşırma. hadi elveda.

-Şeytanın yaptığı en büyük hile bütün dünyayı yaşamadığına inandırmakmış-

"The Usual Suspects" filminden
Alt 22-03-2008, 13:33
Kıdemli Üye

Onur Üyeliği 

Schopenhauer amacın ne ? Eğer bir cemiyette nasıl davranacağını öğrenemedi isen
ben bunu öğretmeye hevesli değilim.

Ben o odadan bu güne değin 4 kişi uzaklaştırdım. 3'ü kendisini ateist olarak tanımlıyordu.

Derviş karşısındakini nasıl bilirmiş ? Kendi gibi mi ? Ne tuhaf genellikle de yanılırmış.
Çünkü kimse kendisi gibi değilmiş.

Gitmek isteyene "gitme kal" demem. Gideceksen güle güle. Kalacaksan başımızın üstünde yerin var.

Alt 22-03-2008, 13:48
dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dilaver dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Onur Üyeliği Başarı Ödülü Başarı Ödülü 

Ben Vartor, Peker ve aydoe (ki bunlar senin sitende Torculuk adında gizemli bir harekete öncülük ediyorlar, beni ilgilnedirmez ama "dinlerden özgürlük" siten demek sadece müslümanlara yasaklıymış) de dindar oldukları halde kimse onları eleştiremiyor. niye onlar arkadaşınız. Bunları Dilaver'in yüzüne söyleyince ve hatta biraz da sıkıştırınca dayanamadı ve odayı terketti. Benden söylemesi Frodo, siten yakında torculukla anılırsa hiç şaşırma. hadi elveda.

* * * * *

* * * *Evet Vartor, Peker ve Aydoe'ya dikkat etmek lazım. * * *

* * * *saygılarımla

Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar
her mili bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var
Dostlar, ki bir kere bile selamlaşmadık
aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz...

Nazım Hikmet

www.dilaverkom.blogcu.com
Alt 22-03-2008, 14:01
Kıdemli Üye

Onur Üyeliği 

Tor'cular gizemli bir inanç olarak sitemizde faaliyet göstermektedirler. Yönetim olarak
bu gizemli ve de tehlikeli örgütü ibretle "tarihin penceresinden" izlemekteyiz. Üyelerimizin
Yönetime duyduğu sarsılmaz güveni yok etmek isteyen kökü dışarda (muhtemelen kanada)
bu örgütle en kısa zamanda hesaplaşacağımızı bilmenizi isteriz.

Yönetimin Kül Yutmaz Kanadı.

Alt 22-03-2008, 14:02
mhmd mhmd isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Ben zaten şüpheliydim.
Sizi Torcular siziiiiiiiiiiiiii
Alt 22-03-2008, 14:07
K.C. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
K.C. K.C. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Biri de şu TORCULUĞU açıklasa çok süper olacak *

YILDIZLAR ATEŞ BÖCEĞİ SANILMAKTAN KORKMAZLAR

http://kadinislamadalet.blogcu.com/
Alt 22-03-2008, 14:09
Kıdemli Üye

Onur Üyeliği 

VarTor un başı altından çıktığı şüpheli bir tür mistik, gizemli ve dahi şüpheli yeni bir inaç biçimi * (muhtemelen sazan avlama ile ilgili)

Alt 22-03-2008, 14:12
mhmd mhmd isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Çok ciddi araştırmalardan sonra ulaştığımız sonuçları sizinle paylaşmak istiyoruz.
Tor ne demektir, şok şok şok.

1 *Tek Ortak Rahle (Muhtemelen olabilir. Bunların hepsi aynı masada otururlar)
2. Tekil Olgu Realitesi (Sn. Dilaver işi bozar zira Tekillik ona göre değil o halkçıdır.)
3. Trabzon Of Rize (Bu da olabilir. Çünkü aralarında ozgur_beyin abimiz zikredilmemiş bu yüzden Artvin yok.)
4. Tekin Olmayan Ruhlar (Kesinlikle olabilir. Hepsinden şüpheliyim. Hatta ruhların olmadığınız kendileri söyledi.)
5. Telsiz Operatör Ruhsatı (Bunu biz uydurduk, dikkate almayın)

Araştırmalarımız devam etmekte
Konu Kapatılmıştır

Önerilen Siteler