Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 06-11-2013, 18:28
Psiko Psiko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Şu :

video 2 yönden çok ilginçtir.
1-)Justin Bieber ismini duyduğunda "Kimmiş bu Just ne ?" dedikten sonra aldığı cevaba karşın "Ha şu 16 yaşındaki çocuk" diyen -Güya bilmiyor ama şarkıcının yaşını biliyor olan,ki onu da yanlış biliyor.-Nihat Hatipoğlunun durumu.
2-)Nihat Hatipoğlunun "Daha iyi birini bulamadın mı ?" sorusuna Gözde hanımın "Hocam o daha iyi,o daha iyi" deyişi.

Teknoloji sayesinde dünyanın geldiği bu noktadan sonra artık bu gençlere asla geri adım attıramazsınız.
Nitekim size "Ahlak ve fazilet" konusunda inanılmaz ders veren ve gücü karşısında geri adım attıran "Gezi olayları" ve "Gençler" in arasındaki bu muhteşem korelasyon bunun en büyük kanıtıdır.

Kendin için istemediğini,başkaları için de isteme.
Alt 06-11-2013, 19:48
Neva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Neva Neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başarı Ödülü 

murted´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Eleştirirken Çirkinleştiler

Leman Dergisi'nden öğrenci evleriyle ilgili Adem ve Havva'lı ahlaksız bir kapağa imza attı. Dini şahsiyetleri esefsizce tasvir edip kapak yaptılar.

http://www.habervaktim.com/haber/349...nlestiler.html

Subat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunu uygulamaya geçirmeye niyetleri olduğunu sanmıyorum. Kimsenin gücü yetmez buna. Doğrudan dikta demektir.
Akp, iktidara geldiğinde bir kritik çıkarmıştı mansubu olduğum siyasi hareket. Bu kritiğin başında da ssk ve kıdem tazminati yer alıyordu. Geldiklerinden beridir 3. denemeleri oluyor kıdem tazminatını kaldırmak için. Gündem değiştirme çalışmasından başka da bir numarası yok bu olayın.

Ayrıca kızlı erkekli aynı evde kalmanın islamla neresi ters ki? Mut'a nikahı yaptık der, işin içinden çıkarsınız!
Kamuoyuna oynaniyor, dedigin gibi gundem degistiriliyor. Ancak bu arada iktidar tarafindan bilincalti islenen surekli olarak, bir ahlakli/ahlaksiz diye, toplumsal ayristirma figuru.
Alt 06-11-2013, 20:06
Erdem Alaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Erdem Alaca Erdem Alaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bir Müslüman yazarın gözünden konuyla ilgili değerlendirmeler:

Karma eğitim sapıklığını milletimizin başına bela eden tek parti diktasıydı. O yıllarda kurdukları köy enstitüleri için kız erkek karışık yurtlar açtılar. İstediler ki; kimin eli kimin cebinde belli olmasın, kimin fişi kimin prizinde fark edilmesin; gayrimeşru ilişkiler çoğalsın ki soy bozulsun, veledizinalar artsın, ahlak dibe vursun, millet daha hızlı gâvurlaşsın.

Bir milleti ahlaken çökermenin en hızlı yolu karma eğitimi teşvik etmektir.
Türkiye'de bu ihaneti yapan diktacı Chp oldu. Kız erkek karışık okulları legal hâle getirdiler. Kız erkek arasındaki gayrimeşru ilişkileri çağdaşlık umdesi olarak gördüler. Flört sapkınlığını teşvik ettiler. Sonra yurtlar açtılar. Aynı yatakhane olmasa da aynı koridorda kızlar ve erkekleri bir araya getirmek için çaba sarf ettiler. Çevirdikleri filmlerle, oynadıkları dizilerle ahlakın, namusun anasını ağlattılar. Filmlerinde hocaları, hacıları gözden düşürmek için çabaladılar. Oynadıkları dizilerde temizlikçileri örtülü, okumuşları çıplak gösterdiler. Her filmde bir dönmenin, bir ****nin yani bir cinsi sapığın bulunmasını gelenek hâline getirdiler. Seksen yıl boyunca milletin anasını ağlattılar.

Şimdi kalkmışlar rövanş almayın, diyorlar. Hayır! Rövanşın daniskası alınmalı. Milletin dökülen gözyaşlarının hesabı sorulmalı. Çökertilen ahlakın, maneviyatın yeniden yücelmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı.

Bu zihniyet Türkiye'ye bir ur gibi musallat edildi. Bu uru temizlemek için kâfir AB'nin taktiksel yardımı bile makbuldür. Bu öyle bir urdur ki seksen yıl boyunca okullarda küçücük dimağlara Allah'la savaşmayı öğretmeye çalıştılar. İşlerine gelmeyeni ya indirdiler ya öldürdüler.

Liselerde kız ve erkeklerin aynı sınıfta bulunmaları pek çok problemin de ana sebebidir. Acilen karma eğitime son verilmelidir. Buna karşı çıkan malum zihniyetin çocukları zaten kendi özel okullarında okuyorlar. Onlar diledikleri kadar karışık, karmakarışık olabilirler. Onların keyifleri için milletimizin Müslüman çocukları bu bataklığa sürüklenmemeli. Devlet okullarındaki bu karma eğitim sapıklığına son verilmelidir.

Üniversitelerin durumları ise içler acısıdır. Ahlak tükenmiş, edep yerlerde sürüklenmektedir. Karma eğitim ve aynı kampüs içinde bulunan kız ve erkek yurtları yüzünden öğrenciler eğitimden çok flört ile vakit geçirmektedir. Şimdiye kadar horlanan Müslüman öğrenciler de onların tacizlerinden kurtulmak istiyor.
Gezi parkından en fazla faydalananlar kimler ise bu gün yol olan ODTÜ ormanından da faydalananlar onlardı. Vaveylâların sebebi de oydu zaten. Bakmayın siz başka sebeplere.

Bugün pek çok öğrenci evinde kız ve erkekler karışık kalıyor. Bu resmen fuhuştur. Resmen zinadır. Zinaya yaklaşmak bile yasak iken bu alçaklığa nasıl izin verilir. Bugün aynı şekilde özel bazı yurtlarda kız ve erkekler karışık olarak kalıyor. Seksen yıl boyunca bu tür davranışlar teşvik edildi. Bunun sorumluları şimdi ciyaklıyor. Zevkleri ellerinden alınacak diye. Yok öyle milletin çocuklarını harcamak. Kendi bataklığınıza milletin çocuklarını çekemezsiniz. Bu millet şimdiye kadar sustu. Artık susma yok. Adalet yerini bulmalı, herkes üzerine düşen vebalden kurtulmalı ve gereği neyse yapmalıdır.
Sayın Başbakan, karma yurtlara izin vermeyeceklerini açıkladığı zaman höyküren zihniyet ile Ecevit denen adamın TBMM'de örtüye karşı höykürmesi aynı zihniyettir. Çok şükür bunun intikamı alınmıştır.

Hükümetten beklentimiz sadece karma yurt ve evlerin bertaraf edilmesi değil, aynı zamanda cinsi sapıklığı teşvik eden dizi ve programlar için de yeni bir yasa hazırlamasıdır. RTÜK de yenilenmeli, korkak üyeler yerine cesur Müslümanlar iş başına getirilmelidir.

Mustafa Durdu, habervaktim.com
İşte, Cumhuriyet'i kaldırarak yerine getirmek istedikleri sistemin özü Mustafa bey'in satırlarında saklıdır.

Ilımlı İslam, Hoşgörü Dini, vb. palavralar - gerçek Müslüman: Mustafa Durdu gibilerdir.

Herkes kendine sorsun, "Böyle bir sistem istiyor muyum, istemiyor muyum?" diye...

1930'lar: Uçak ihraç ediyoruz, 2010'lar: Saman ithal ediyoruz...
Alt 06-11-2013, 20:14
Erdem Alaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Erdem Alaca Erdem Alaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bugün güleriz buna da, yarın bir bakarsın gerçek oluvermiş:

bobiler.org icat etmiş, odaTV'den buldum.

1930'lar: Uçak ihraç ediyoruz, 2010'lar: Saman ithal ediyoruz...
Alt 07-11-2013, 01:06
murted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
murted murted isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

Bugünleri de mi görecektik?

Bu arada Nagehan da gözlerimi yaşarttı.

Nazlı Ilıcak: Ak Parti'ye oy verdiğim için utanıyorum.

No Religion No Cry

Ateizmi Anlamak için tıkla!
Alt 07-11-2013, 09:22
xcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
xcan xcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Videoburada
Alt 07-11-2013, 09:58
Yergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yergin Yergin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Bu tarz olaylar, fikir-zikir mevzusunu çok güzel ortaya çıkartıyor. İçki düzenlemesinde olduğu gibi. Bir çok, içki içen, zina yapan insanın AKP'ye oy vermesi sonrası bu düzenlemeler çıkınca utanıyorum, vermez olaydım demesi gibi. Güya bunların çoğuda müslüman geçiniyor.

Benim gibi AKP'ye oy vermemiş kişilerde böyle uzaktan olanı biteni izliyor...

Rabbim; Ben hiçim, Azametin karşısında acziyetimin bilincindeyim. Sen ne yazarsan güzel. Sen neyi silersen güzel. İstediğin gibi yaşat. İstediğin gibi öldür.
Alt 07-11-2013, 10:28
Üye

Yergin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu tarz olaylar, fikir-zikir mevzusunu çok güzel ortaya çıkartıyor. İçki düzenlemesinde olduğu gibi. Bir çok, içki içen, zina yapan insanın AKP'ye oy vermesi sonrası bu düzenlemeler çıkınca utanıyorum, vermez olaydım demesi gibi. Güya bunların çoğuda müslüman geçiniyor.

Benim gibi AKP'ye oy vermemiş kişilerde böyle uzaktan olanı biteni izliyor...
Sevgili Yergin uzaktan izlemek herhangi bir soruna çözüm olmaz.
Bu ülkede birşeyler oluyor,birşeyler yapılmak isteniyor.
Bu ülkenin insanı olarak bizlerin izleyici koltuğundan kalkmamız gerekiyor.
İnsanların bedenlerini özgürce kullanma hakkı vardır ve hukukun koruması altındadır.
Benim kimle oturup kalkacağıma bir başkası karar veremez.
Bu yol açılırsa nerelere gider düşünebiliyormusunuz.
Aynı kafa bizleri köleliğe kadar taşır.
Bakınız evli insanların eşlerini aldatmasını zina olmaktan AKP çıkardı.
Şimdi bu ne çifte standarttır?
Bu bölünme ve düşmanlık ,kinli kavgalı bir toplumsal parçalanma projesidir.
İzlemekle olmaz.
Saygılar
Alt 07-11-2013, 11:32
Subat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Subat Subat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Sadece kıdem tazminatı da değil
Yeni düzenlemeyle, göz diş ve başka bazı sağlık ilaçları ve tedavilerini de SGK kapsamından çıkarmayı düşünüyorlar. Özel hastanelerde alınan fark ücretinin tavanı da %200 yapılmışken, kızlı erkekli muhabbetinin patlak vermesi normal. Uludere/robotski de kürtajla örtülmüştü.

Yarattığımız her etki bize bir düşman kazandırır, çoğunluğun kabul ettiği bir insan olmak için sıradan biri olmak gerekir.

Sigmund Freud
Alt 07-11-2013, 13:24
Üye

Standart Kızlarımızı fuhuşa sürükleyenler var

Bütçe görüşmelerinde 'kızlı-erkekli' kavgası: Kızlarımızı fuhuşa sürükleyenler var

Meclis'teki bütçe görüşmelerine öğrenci evleri tartışması damga vurdu. AKP Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel "Genç kızlarımızı fuhuşa sürükleyenler var. Kadınlarımızın, kızlarımızın kolayca harcanmasına göz yumamayız" dedi.

http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-si...eyenler-var-ha

''Kızlarımızı fuhuşa sürükleyenler var''

Bu Akplilerin kızlarını kim fuhuşa sürüklemişse kınıyorum.
İnsanın vicdanı kanıyor.
Akplilerin kızlarını zorla fuhuşa sürüklemişlerse üzülürüm.
Demekki sorun farklıymış.
Adamların kızlarını sürükleyerek fuhuşa...
Yahu bunlar ne aşşağılık sözler.
Ne namussuzca işler.
Peki millet vekili.
Kızlarınızı FUHUŞ'a sürüklerlerken siz neredeydiniz?
Kaç tane kızınız fuhuşa sürüklendi?
İcraat oldumu?
Yazıklar olsun sizede ,namusa bakışınızada.
Zinayı bunun içinmi suç olmaktan çıkardınız?
Zina serbest Fuhuş yasak!
Tipik AKP namus anlayışı.

Konu xcan tarafından (07-11-2013 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil