Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 26-12-2015, 18:48
İlahimasal İlahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

3 dakikaymışşş pehhh o da bişeymi . Ben saniyenin milyonda birinde hiç bir kuran ayeti okumadan islamı seçdim.23 sene boyuncada hiçmiii hiç okumadım .
Ve Mutlu son islamı 3 dakika kadar okudum ( ahzap 50) islamı terk ettim.
Alt 26-12-2015, 19:36
Agnostica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Agnostica Agnostica isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

[QUOTE=rojawelad;470182](Hemen atlamayalim 'bu konu alıntı' diye... Bu mesajin metnini internete ilk veren de simdi son halini veren de benim (rojawelad). bkz : http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=53839 Dört paragraftan oluşmaktadır bu başlık. İlk paragrafta Kuranı Kerim'in insan yazması olamayacağı inceleniyor. İkinci paragrafta Kuranı Kerim'in insanlarca değiştirilmesinin imkansızlığı tartışılıyor. Üçüncü paragrafta insan ya da insanlar değil de herhangi bir metafizik etkinin Kuranı Kerim'i yazmasının imkansızlığı inceleniyor. Sonuncu paragrafımızda ise Kuranı Kerim'in metafizik bir tecavüze sahip olmasının imkansızlığı tartışılıyor. )

( 3 dakikada ) Neden Kuran'i Sectim ?

Elinize bir Kuran aliniz. Okuyunca Kuranda en cok azarlanan toplumun yahudiler oldugunu goreceksiniz. Su anda Dunyayi yahudiler yonetmekte ve sadece yahudilerin duzeni yurumektedir. Kuran 'Kurana benzer bir ayet yazin da gorelim' dedigi halde eger Kurana benzer ayet yazilabilseydi, bu metin yedinci yuzyildan beri yahudilerce muhafaza edilir ve yahudiler kanaliyla gunumuze kadar gelir ve simdi her yerde dagitilirdi. Demekki Kuran, insan kelami degildir.

Elinize bir Kuran aliniz. Okuyunca Kuranda en cok azarlanan toplumun yahudiler oldugunu goreceksiniz. Su anda Dunyayi yahudiler yonetmekte ve sadece yahudilerin menfaatleri islemektedir. Kuran eger tahrif edilse idi ilk once yahudiler tahrif ederdi. Yahudilerin nasil kurnaz ve amacina ulasmakta nasil azimli olduklari bilinir. Su anda Kuranda yahudileri azarlayan ayetleri okuyorsak demekki Kuran hic tahrif edilmemistir. Cunku Kuran degisse ilk once yahudiler, yahudileri azarlayan ayetleri kaldirirlardi.

Biraz kafanı çalıştırsaydın ne müslüman olurdun ne de bunları yazardın amk.

önü görüyon ama arkayı göremiyorsunuz yahudiler filistini işgal eder filistinlilere işkence yapar tecavüz eder çoluk çocuk kim varsa hunharca yapar bunları sizde katil israil şerefsiz israil ulan belli işte allah çizmiş senaryoyu kuranda yazmış aynı bir oyun programcısı gibi film yönetmeni gibi yapmış ve oynuyor. o zaman israile değil bu filmi yazan de git allahını protesto et

Önerilen Siteler

Etiket
islam, kuran, müslümanlık, yahudilik, şeriat