Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 21-11-2013, 18:21
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart 2 günde 2 imamın 2 tecavüz olayı

BİRİNCİSİ;
KARS'ın bir köyünde imam 28 yaşındaki A.B. ve 25 yaşındaki M.B., Erzurum'un Yakutile İlçesi'nde oturan kız kardeşleri 21 yaşındaki H.B.'ye tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı. İki kardeşe para vererek ilişkiye giren iki kişi daha cezaevine gönderildi.
http://gundem.milliyet.com.tr/imam-v...02/default.htm
İKİNCİSİ;
Afyon'da Karacaören köyü İmamı Zekeriya A.'nın geçtiğimiz hafta sonunda 20 yaşında bir genç kıza tecavüz ettiği iddia edildi.
http://www.odatv.com/n.php?n=bir-ima...aha-2111131200
Ergenlik döneminde kızlarla bazı şeyleri yaşayamamış kişiler,hayat boyu bunun ezikliğini hissederler..Bugünlerde karma eğitim tartışılıyor..Bu imamlar nereden mezun oldu acaba?
Doğaya kafa tutamazsınız..Doğa erkek ve kadın yanyana olacak diyorsa,öyle olmak zorundadır..Siz imam hatiplerde gençleri ayrı ayrı eğitmeye kalkarsanız,işte sonuçları bu olur..!
Alt 21-11-2013, 19:10
Kozmik Perspektif Kozmik Perspektif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sevmeyi, sevişmeyi, öpüşmeyi, hatta karşı cinsle el sıkışmayı bile yasaklayan bir dinin meyvesi tecavüz skandallarıdır. Kadınlara potansiyel fahişe, erkeklere potansiyel tecavüzcü muamelesi yapan sistemde sağlıklı bireyler yetişir mi?

İslam'a dönmüş eski bir ateist
Alt 21-11-2013, 23:38
inferno inferno isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Kadını Tavuk Erkeği Horoz Sanan dinin meyveleri bunlar.
Birde bizlere marjinal derler, Eğer dinin İslam ise sorun yok cehennemde biraz bronzlaşacaksın hop sonra cennete huri avına. Eğer Kafir isen Dünyanın en iyi adamı ol cehennem sonsuz azabı seni bekliyor istersen muhammedi hiç tanıma fark etmiyor.

Ben içimdeki vicdanımın bana söylediklerini yaparım. Bunu bana Tanrı yasaklamış olsa bile.
Alt 22-11-2013, 00:01
Nevandaar Nevandaar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Hem karslı imam hem imamın erkek kardeşi kız kardeşlerine tecavüz ediyorlar, yetmiyor üstüne de pazarlıyorlar. Ne biçim insanlar var arkadaş.
Alt 22-11-2013, 03:43
Lynx Lynx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Kimse kusura bakmasin ama bana göre Müslümanliklarini acik bir sekilde sergiliyorlar iste... Cogu bu huyunu gizlesede gercek budur.

Bu toprakta bir kalp çarpar hakkın bilimin aşkına
Bir kalp çarpar her bedende Cumhuriyet uğruna
Bir çarpar ki hep ileri Mustafa Kemal adına
Öyle çarpar ki ritmine cümle alemler aşina
Alt 22-11-2013, 14:21
Yergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yergin Yergin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Ağzınıza sakız olmuş bu kendini bilmez varlıkları Allah kahretsin...

İyi ki de kim müslüman, kim değil, bunu bir tek Allah biliyor. Yoksa insanların vay haline...

Rabbim; Ben hiçim, Azametin karşısında acziyetimin bilincindeyim. Sen ne yazarsan güzel. Sen neyi silersen güzel. İstediğin gibi yaşat. İstediğin gibi öldür.
Alt 22-11-2013, 19:18
inferno inferno isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Allah Kadını örtmüş çünkü, erkeklerin kadına baktığında içine en ufak bir haset girmesin diye.

Allah demek ki çok ince düşünmüş. o yüzden kadını bir ömür boyu bir poşet içine hapsetmiş.

Şimdi aynı Allah peygambere bütün kadınları helal kılmış, Fakat hiç düşünememiş bu ayete bakanlar acaba kendi öz kanından canından olan biri ile evlenirlerse ne olur diye.

Eğer Allah bu kadar ince düşüncelere sahip biri olsaydı
peygamberine boş ver bu dünyayı senin bir zevcen var zaten ölene kadar onunla idare et, ölünce cennette bol bol götürürsün niye demedi ya da diyemedi?

Ben içimdeki vicdanımın bana söylediklerini yaparım. Bunu bana Tanrı yasaklamış olsa bile.
Alt 22-11-2013, 21:29
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yergin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ağzınıza sakız olmuş bu kendini bilmez varlıkları Allah kahretsin...

İyi ki de kim müslüman, kim değil, bunu bir tek Allah biliyor. Yoksa insanların vay haline...
Muhammed'i de Allah kahretsin mi?

Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalatu vesselam Hayber'e geldi. Allah kaleyi fethetmeyi müyesser kılınca, kendisine Safiyye Bintu Huyey İbnu Ahtab'ın güzelliğinden bahsedildi. Safiyye'nin kocası savaş sırasında öldürülmüştü. Kadın daha yeni evlenmişti. Aleyhissalatu vesselam, ganimetten pay olarak kendisine onu seçti. Oradan Safiyye ile birlikte çıktılar. Revha nem mevkiye geldiler. Aleyhissalatu vesselam orada gerdek yaptı. Sonra küçük bir yaygı içerisinde hays (denen hurma, yağ ve keş'ten mamul bir yemek) hazırladı. Sonra bana: "Etrafındakileri çağır!" buyurdu. Bu, Resûlullah aleyhissalatu vesselam'ın Safiyye için verdiği düğün yemeği idi. Sonra oradan Medine'ye hareket ettik. Resûlullah aleyhissalatu vesselam Safiyye için, bineğinin terkisine bir örtü seriyordu. Sonra devesinin yanında çömelip dizini dayadı. Safiyye radıyallahû anha, dizine basarak deveye bindi."

Kaynak: Buhari, salat 12, Esan 6, Salatu'l-Havf 6, Cihad 102, 130, Menakıb 27, Megazi 38; Müslim, Nikah 464, (1367); Ebu Davud, Harac ve'l-İmaret 21, (2996, 2997, 2298); Nesai, Nikah 79, (6, 131-134).

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil