Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Dinlerden Özgürlük > Özgür Düşünce Platformu > Dinsel İnançlardan Nasıl Kurtuldum?

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 19-04-2015, 17:11
Nana Buluku Nana Buluku isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Bahadir91´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Rabıta konusuna gelirsekte benimde pek çok talebem dünyanın sorunlarından, sıkıntılarından ve hayal kırıklıklarından kurtularak sakin ve huzurlu bir köşeye çekilip, beni düşünerek rabıta yapmaktadırlar.
İnanırmısınız bugün maddi sorunlarından, sağlık sorunlarına, cinsel sorunlarından, ruhani sorunlarına kadar pek çok problem ve sıkıntılarına deva buldukları, manevi anlamda feyz aldıklarını söylemekteler. Bu bakımdan rabıtayı ve onun ruhsal getirilerini asla ama asla küçümsememe!
İnanmam.
Alt 19-04-2015, 17:29
Bedevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bedevi Bedevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

Şüpheci Dinsiz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bahadır91,

Çocukların savunmasız beyinlerini mi kertiyorsun sen pislik herif?
Terbiyenizi muhafaza edin rica ederim. Bana ''pislik herif'' şeklinde hitap edemezsiniz!

Ayrıca talebelerim çocuklardan değil, 18 yaşından 40 yaşına kadar geniş bir yelpazeye ulaşan yetişkin kitlelerden oluşmaktadır ki çoğunluğunu da bayanlar teşkil etmektedir. Evet kadınların bana yönelik özel bir ilgileri olduğu inkar edilemez bir gerçektir.

Konu Bedevi tarafından (19-04-2015 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.
Alt 19-04-2015, 17:33
gur91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gur91 gur91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Arkadaş sizin gibileri hiç anlamıyorum Allah diyor ki ;
Allah müminlerden, mallarını ve canlarını, kendilerine (verilecek) cennet karşılığında satın almıştır. Çünkü onlar Allah yolunda savaşırlar, öldürürler, ölürler. (Bu), Tevrat'ta, İncil'de ve Kur'an'da Allah üzerine hak bir vaaddir. Allah'tan daha çok sözünü yerine getiren kim vardır! O halde O'nunla yapmış olduğunuz bu alış verişinizden dolayı sevinin. İşte bu, (gerçekten) büyük kazançtır.(9/111)

Sen burada boş şeylerle uğraşıyorsun İslam'a ters işler yapıyorsun , keyfine bakıyorsun ondan sonra da müslümanlıktan bahsediyorsun kaç tane ayette savaşman emrediliyor , buraya gelmiş boşuna laf yapıyorsun.
Bak bizim hükmümüz verilmiş aşağıdaki ayette , bizi boşver sen kendini düşün Allah'a ne hesap vereceksin emirlerini yerine getirmediğin için onları düşün..

İnkâr edip zulmedenleri Allah asla bağışlayacak değildir. Onları (başka) bir yola iletecek de değildir.Ancak orada ebedî kalmak üzere cehennem onları yoluna (iletecektir). Bu da Allah'a çok kolaydır.(4/168-169)

Ayrıca şunu da belirteyim rabıtayı hintlilerin dinlerinden arakladınız , ben müslüman olsaydım puta tapan adamların ritüellerini asla yapmaz ve övmezdim.
Alt 19-04-2015, 17:40
Üyeliğini Sonlandırmış

Evet kadınların bana yönelik özel bir ilgileri olduğu inkar edilemez bir gerçektir.
Sapık!

Seninde onlara karşı özel ilgin vardır kesin.
Alt 19-04-2015, 17:54
Üye

maarri´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bâdecigillerden mi, trollerden mi anlayamadım.
Trol bu ya
Alt 19-04-2015, 17:55
Bedevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bedevi Bedevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

Nana Buluku´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sapık!

Seninde onlara karşı özel ilgin vardır kesin.
Sümme haşa!

İslamiyete göre evlilik dışı ilişki zina hükmündedir ve ağır bir ilahi müeyyidesi vardır.

Bu ilgi sadece şahsımın fiziksel göz alıcılığı ve cazibesi ile manevi olarak eriştiği yüksek mertebenin yol açtığı bir hayranlıktır sadece...
Alt 19-04-2015, 18:01
Aleph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aleph Aleph isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

maarri´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bâdecigillerden mi, trollerden mi anlayamadım.
Trollerden.

Şu seviyesize cevap yazarak womery'e haksızlık yapıyoruz, konuyu mundar etmesine lütfen izin vermeyelim..

"Yaşama başkalarınca ve önceden verilmiş bir anlamı üstlenmek zor değil, zor olan ona kendince ve yeniden anlam verebilmektir." - Dücane Cündioğlu
Alt 19-04-2015, 18:02
womery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
womery womery isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bahadır91 çok güldürdün beni ya
Senin gibi din tüccarları ile geçti benim hayatım, insanlara nasihat vermek senin haddine düşmez sen önce düştüğün o yalan bataklığından kendini kurtar bence.
O din tüccarlığından kaldırdığın parayla da ateist nüfusu %80 üzeri olan iskankandinav ülkerini ziyaret et ahlakın ve edebin dinle olmadığını o beynine (sizin kuran beyin fonksiyonlarını kalpte olduğunu sandığı için "kalbine") sokarsın belki...

Bugün allah oldum! Bir insan vardı ve çok acı çekiyordu...
Ben ona yardım edebilirdim ama sadece baktım ...
Alt 19-04-2015, 18:08
Üyeliğini Sonlandırmış

Bahadır, Rainfall yetip artıyordu bu foruma sen nereden çıktın yaw ?
Alt 19-04-2015, 18:13
Üye

Sümme haşa!

İslamiyete göre evlilik dışı ilişki zina hükmündedir ve ağır bir ilahi müeyyidesi vardır.

Bu ilgi sadece şahsımın fiziksel göz alıcılığı ve cazibesi ile manevi olarak eriştiği yüksek mertebenin yol açtığı bir hayranlıktır sadece...
Kerametlerinde var mı , yazdığıma cevap versene bu konu hakkındaki düşüncelerini merak ettim hazır cennet varken neden oyalanıyorsun buralarda ?, cevap vermek zorunda değilsin bunu belirtmek isterim

Önerilen Siteler

Etiket
ateist, din, dindarlık, islam, kuran

Başlık Düzenleme Araçları
Stil