Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 10-09-2012, 22:44
qlause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qlause qlause isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Standart Gülhane parkı.

Bir gün yaşadığım yerde hastane atıklarının atıldığı yerde resmen gizli işler çeviren türbanlı birini gördüm şoke oldum.

şimdide internette gülhane parkı ve mersin taşucu olayını gördüm gözlerime inanamadım imam hatibe giden kızlar plajlarda gizli gizli neler yapıyorlar görünce inanamadım.

Siz böyle şeyler gördünüz mü? Ben açık bir insanın böyle şeyler yaptığını görmedim, cinsellik bu kadar mı bastırılır çöpler arasında yapıcakkadar?
Alt 10-09-2012, 23:14
Katibe Bartleby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katibe Bartleby Katibe Bartleby isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

qlause´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir gün yaşadığım yerde hastane atıklarının atıldığı yerde resmen gizli işler çeviren türbanlı birini gördüm şoke oldum.

şimdide internette gülhane parkı ve mersin taşucu olayını gördüm gözlerime inanamadım imam hatibe giden kızlar plajlarda gizli gizli neler yapıyorlar görünce inanamadım.

Siz böyle şeyler gördünüz mü? Ben açık bir insanın böyle şeyler yaptığını görmedim, cinsellik bu kadar mı bastırılır çöpler arasında yapıcakkadar?
yine saçma sapan şeyler yazmışsın.
Alt 10-09-2012, 23:26
Üye

Katibe Bartleby´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yine saçma sapan şeyler yazmışsın.
Buraya videoları koymak istemiyorum, youtube girip gülhane parkı yazınca en başta bu görüntüler çıkıyor ayrıca diğer mekanıda yazıp araştırırsan bir çok görüntü bulabilirsin (youtube ta değil)
Alt 10-09-2012, 23:38
Katibe Bartleby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katibe Bartleby Katibe Bartleby isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

qlause´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Buraya videoları koymak istemiyorum, youtube girip gülhane parkı yazınca en başta bu görüntüler çıkıyor ayrıca diğer mekanıda yazıp araştırırsan bir çok görüntü bulabilirsin (youtube ta değil)
yahu ben böyle videolar yok demiyorum, senin bu videoları buraya getirip konu etmen, türbanlılar hakkında atıp tutman saçmalık.
nabıcaz, evet ya biz de gördük deyip hep beraber türbanlıların cinselliğini mi konuşcaz.
cins.
Alt 11-09-2012, 00:35
Üye

Katibe Bartleby´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu ben böyle videolar yok demiyorum, senin bu videoları buraya getirip konu etmen, türbanlılar hakkında atıp tutman saçmalık.
nabıcaz, evet ya biz de gördük deyip hep beraber türbanlıların cinselliğini mi konuşcaz.
cins.
Hayır bunlar sürekli bize laf atıyor ya, ahlaksız biziz, hırsız biziz, her türlü pisliği biz yapıyoz ya.
Alt 11-09-2012, 01:00
ALKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ALKA ALKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Başarı Ödülü 

Anal seks yaptıkları ve kızlıkları bozulmadığı sürece bunun günah olmadığına inanan bir takım türbanlı kızlar ben gençken de vardı şimdi de varlar ve gelecekte de var olmaya devam edecekler.

Çarpık bir ahlak anlayışı mı? Evet öyle..
Alt 11-09-2012, 01:03
Üye

ALKA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Anal seks yaptıkları ve kızlıkları bozulmadığı sürece bunun günah olmadığına inanan bir takım türbanlı kızlar ben gençken de vardı şimdi de varlar ve gelecekte de var olmaya devam edecekler.

Çarpık bir ahlak anlayışı mı? Evet öyle..
Tamam bak kapalı kapılar ardında istediklerini yapsınlar istediklerini düşünsünler, sence ahlakı savunan bir insanın toplum içinde öpüşmesi ne kadar doğru?

ha sen ben sevgilimizle öpüşürüz böyle öpüşmeyle yada bir erkekle 1 dakika yalnız zaman geçirmeyle, yada otobüste adamın yanına oturmayla ahlaksız olunur gibi iddialarımız yok çünkü.

Ahlakı savunan derken yazdığım gibi ahlakı savunan, yani düşün bir kıza zorla tecavüz ediliyor kız ya tecavüzcüsüne veriliyor yada öldürülüyor! böyle insanlar var ve bunlar ahlak bekçiliği yapıyorlar.

Sen ben sevgilimizle öpüşünce bunlar bizi görse müdahale bile ederler! öpüşmek dediysemde öyle tatlı öpüşmek yani sevinçten bir kere öpersin ya? yoksa toplum içinde saatlerce make out dediğimiz şeyi yapmaktan bahsetmiyorum

Önerilen Siteler