Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 07-01-2010, 14:12
AerA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AerA AerA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Fatihcrs´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Size tavsiye bir hücreyi tam manasıyla bir araştırın bakalım ama en ince ayrıntısına kadar orada proteinlerin paketlenip hiç adreslerini şaşırmadan gittiği yerleri iyi inceleyin.

Tesadüf diye bir saçmalığa bu kadar iman edilirmi yaaa
Hücreyi tam manası ile inceleyemiyoruz fatih neden mi senin Allah diyanet diye, vergilerden verilecek benim ödeneğimi elimdem alıyor.Dünya yan gelip yatma yeri değilse bana ruhu açıklasınlar, bir defa bir cin tutup getirsinler aksi halde cilt cilt Kur-an basacaz diye askeriye ile aynı ödeneği alıp beni ödeneksiz bırakmasınlar.

Enzim işleyişi hakkında fikir sahibi olmayan cahil arkadaşım, zaten bir enzim sadece bir tek iş yapabilir.Adresi şaşırsa ne, şaşırmasa ne.Konuyu bilmeden bol keseden atıp tutuyorsun.Senin cahilliğini kullanııp çakıyorlar sana temel çivisi gibi imanı.

Halende tesadüfe takılmışsın ki bunca açıklamadan sonra cidden zeka yaşın hakkında tereddüte düşüyoruz.Bir defa daha tesadüfün senin düşlediğin anlamda kullanılmadığı hatırlatmak isterim.

Evladım aklını takmışsın tesadüfe.Tesadüf ve rastlantı bilimin şu an mevcut durumunda açıklayamadıklarını halka anlatış biçimine verilen addır.Hiç bir bilim insanı tesadüf ve rastlantı kelimesini senin kullandığın anlamda kullanmaz.

Çözülemeyenlerin hepsi bir gün mutlaka çözülür.O zaman rastlantısallık ortadan kalkmış olur.

Ama dersenki "Ne araştırıp duruyorsun, Allah Hikmeti işte", bende sana tez elden Ali Babanın Çiftliğinin yolunu gösteririm.Orda oyalanır vakit geçirirsin bu arada hiç bir araştırmayı daha başlamadan baltalamamış olursun.

(Cern hadisesi hatırlanmalı, çalışma başlamadan baltalamaya uğraşan din doğmacıları hatırlanmalı.)

Teoloji gece yarısı, karanlık bir mahsende, orada olmayan kara kediyi aramaktır. Robert A. Heinlein

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil