Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 31-12-2009, 22:16
evrensel-insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evrensel-insan evrensel-insan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

evrensel-insan - MSN üzeri Mesaj gönder

Saygideger fatihcrs;

Bakin su an ben sizi goremiyorum, siz bir hayal misiniz?, ben bir hayalle mi yazisiyorum?

Saygilarimla;
evrensel-insan

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 31-12-2009, 22:18
AerA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AerA AerA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Fatihcrs´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
burada dikkat edilmesi gereken yer hiçbirşeye dokunmadığın halde gelmesidir...
Burada video yu tam olarak izleseydin demek istediğimi anlardın
Ne videoymuş be....

O meninin atılması gerekli, bu sayede yer boşalacak ve sürekli üretilen spermlerin yenisini o bölgeye yerleşecek.Sen çiftleşme şansı yakalayamazsan veya manuel olarak atmazsan onu dışarı, vücud atmanın bir yolunu bulur.Hiç bir yere dokunmasanda bulur, dokunsanda bulur.İllaki rüya görmenede gerek yok.Bir çok durumda rüya olmazdanda uykuda atılıyor zaten.

Oturup sana ürolojik sistemleri baştan aşağıya anlatamam ki.

Teoloji gece yarısı, karanlık bir mahsende, orada olmayan kara kediyi aramaktır. Robert A. Heinlein
Alt 31-12-2009, 22:23
Fatihcrs Fatihcrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

sayın İhsan video'yu izlemeniz benim anlatacaklarımdan daha anlatıcı olacaktır izlemek istemeseniz siz bilirsiniz zorla izletemem
video da anlatılan aslında Dünya hayatının bir rüyadan yani hayalden ibaret olduğudur...

Kaza ve Kaderi inkar edenin inkarı bile, bilki, Kaza ve Kaderdendir.www.evrimkomedisi.com
Alt 31-12-2009, 22:27
Kıdemli Üye

Saygideger fatihcrs;

Bakin su an ben sizi goremiyorum, siz bir hayal misiniz?, ben bir hayalle mi yazisiyorum?-e.i.

Lakabim "ihsan" degil.

Saygilarimla;
evrensel-insan

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 31-12-2009, 22:28
Kıdemli Üye

sayın İhsan video'yu izlemeniz benim anlatacaklarımdan daha anlatıcı olacaktır izlemek istemeseniz siz bilirsiniz zorla izletemem
video da anlatılan aslında Dünya hayatının bir rüyadan yani hayalden ibaret olduğudur...
Gerçekliği kullanıp, sonrasında çarpıtarak bir video yapmışlar.Ve sen merak edip hiç gerçekten nasıl oluyor bunlar dememişsin.Demediğin gibi birde lanse ediyorsun kendini burada ya o ilgincime gitti.

Teoloji gece yarısı, karanlık bir mahsende, orada olmayan kara kediyi aramaktır. Robert A. Heinlein
Alt 31-12-2009, 22:34
Üye

Sizler bu videoyu tam manasıyla kavrayamıyorsunuz bu bilgi İnanan insanlarda çok büyük bir etki yapar tam manasıyla anlayan insanlarda ve bunu tam manasıyla anlayamayan inananlarda mevcut benim sizin anlamanızı istemem bir hataydı.

Bu konuyu daha uzatmaya gerek yok çünkü ne denilse laf geçmez size birşey söylendiğinde alay edercesine hiç araştırma bile yapma gereği duymadan yorum yapıyorsunuz.Ben burada hiçkimsenin bu videoyu sonuna kadar ve tam dikkatli olarak izlediğine inanmıyorum...Bir ihtimal izlese bile tam manasıyla anladığını sanmam

''Biz dileseydik onları da (öncekiler gibi) günahları yüzünden cezalandırırdık. Biz onların kalplerini mühürleriz de onlar hakkı işitmezler.''

Kıyamet gününün Sahibi olan Allah'a Hamd olsun...

Kaza ve Kaderi inkar edenin inkarı bile, bilki, Kaza ve Kaderdendir.www.evrimkomedisi.com
Alt 31-12-2009, 22:40
Kıdemli Üye

Saygideger fatihcrs;

İnanan insanlarda çok büyük bir etki yapar tam manasıyla-fatihcrs-

Gordunmu bak, demekki bana bir icerik veremez. Cunku dusunce olarak inancsallardisiyim.

"Sen bir hayal misin?" soruma cevap verirsen, tum cevaplari bulmus olursun zaten.

Saygilarimla;
evrensel-insan

Alt 31-12-2009, 22:42
Kıdemli Üye

''Biz dileseydik onları da (öncekiler gibi) günahları yüzünden cezalandırırdık. Biz onların kalplerini mühürleriz de onlar hakkı işitmezler.''
Sevgili fatihcrs ;

Herşey beyinde şekillenir temalı videonuzu izledimsede kelime oyunları ile hayal bir dünyada yaşıyoruz çıkarımını nasıl yapabilmişler şaşarım.Hatta dahada şaştığım buna nasıl insanlar inanır.Yani normal insanlar inanırmı buna?

Ortada bir gerçeklik var ve beyin bunu elektriksel sinyalleri yorumlayarak ulaşabiliyorsa gerçeğe ulaşmış olur fatih.

Ayrıca yukarıdaki ayet çok ilginç.İyice çaresiz kalan Allahın sızlanmaları.DİLESEYMİŞ ya.O kadar zormuymuş dilemek.Lütfen gereksiz bir videodan yola çıkarak hiçbir haklı temele oturmayan düşüncelerinizi ayetler ile kirletmeyiniz ki en azından Allah fikri zedelenmesin.Ama bakın zedelemişsiniz bile. "DİLESEYMİŞ ya."

Alt 31-12-2009, 22:43
Üye

Ben kendi bildiğime doğru diyorum siz kendi bildiğinize öldüğümüzde tüm gerçekleri göreceğiz ve sizler bu şekilde giderseniz zarara uğrayanlardan olacaksınız bakın Ahiret hayatında geri dönüş yoktur tövbe bile kabul olmaz Azrail (a.s) size uğramadan hak yolunu bulmanız dileğimle

Harun Yahya'ya bugün deli diyen ruh hastası diyen şahıslar Yarın onun Tırnağı olmak isteyecekler bu lafımı unutmayın...

Alt 31-12-2009, 22:48
Üye

AerA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili fatihcrs ;

Herşey beyinde şekillenir temalı videonuzu izledimsede kelime oyunları ile hayal bir dünyada yaşıyoruz çıkarımını nasıl yapabilmişler şaşarım.Hatta dahada şaştığım buna nasıl insanlar inanır.Yani normal insanlar inanırmı buna?

Ortada bir gerçeklik var ve beyin bunu elektriksel sinyalleri yorumlayarak ulaşabiliyorsa gerçeğe ulaşmış olur fatih.

Ayrıca yukarıdaki ayet çok ilginç.İyice çaresiz kalan Allahın sızlanmaları.DİLESEYMİŞ ya.O kadar zormuymuş dilemek.Lütfen gereksiz bir videodan yola çıkarak hiçbir haklı temele oturmayan düşüncelerinizi ayetler ile kirletmeyiniz ki en azından Allah fikri zedelenmesin.Ama bakın zedelemişsiniz bile. "DİLESEYMİŞ ya."
Dileseydi senin halin nice olurdu ne yapacaktın dilemediyse bu hem sizin için hem tüm Kainat içindir Elbet vardır bir Hikmeti Sen ne bileceksin...

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil