Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 17-07-2009, 22:15
K.C. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
K.C. K.C. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Müslüman arkadaşlar nasıl ki tüm Dünyanın İslam Işığıyla aydınlanmasını istiyorsa bizler de bir aydınlanma yaşanması çabasındayız.
Lakin bizim arzu ettiğimiz aydınlanmanın ışık kaynağı farklı.

Öldüğümüzde yok olacağımızı bilmemiz bizden sonraki nesiller için birşeyler yapmak istememize engel değil. Bilakis, kendimizi kurtarma gayretinde olmadığımızdan bunlar daha çok umurumuzda.

Yaşayacağımız cennet değil, yaşanılabilir bir dünya arzusundayız biz. bizli veya bizsiz.

YILDIZLAR ATEŞ BÖCEĞİ SANILMAKTAN KORKMAZLAR

http://kadinislamadalet.blogcu.com/
Alt 17-07-2009, 22:28
mehmetsalih mehmetsalih isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Selam,

Aydınlık her İnsan için farklıdır. Ama genel anlamıyla ''benim görüşlerim ve bildiklerim/inandıklatımın yeryüzünde hakim olmasıdır'' ve bunun için bazen ''ben merkezli/ben görüşlü/ben inanlı/ben koltuklu/ben istekli bir ideolojinin ve görüşün yayılması için Devrimler ve Darbeler yapılır. Yani İnsanlar kendileri(görüşleri, egoları, tahtları, isimleri, şan ve şöhret) KAN AKITIYORLAR.

Ey Allah'ım;
Amacım senin Dinini yaymak ise beni cezalandır,
Yaymak ve aydınlatmak veya bildirmek ise benim gayem beni sorgula,
Sindirmek/kabul etirmek ve zorlamak ise benim gayem beni yok eyle,
Ben senin söylediğini kabul ettim ve ben buyum diyorum. Bana saldıranlara göğüs geriyorum ama cenge kalkışmıyorum. Çünkü bunu diyen sensin. Aydınlık senin Dinin değil sensin ve İnsanların bu öze ulaşmalarıdır.
Ben ne Dinim nede sen ben sana muhatabım İnsanlar ise sana bana değil. Ben bir Kediyi biel öldürmezken kimse benden öldürmek ve taht kumamı istemesin.

Sevgi...
Alt 18-07-2009, 16:32
crimson crimson isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

cemaatler olsun,ülkü ocağı tipi yerler olsun bu işi yapıyorlar ve arkalarında müthiş bir mali destek var.şimdi bizim mali desteğimiz olsa bile mesela (ki yok) .bunu yapmaya başladığın an üzerine daha fazla ve daha tehditkar bir şekilde gelirler bunu nasıl tölere edeceğiz ki?
Alt 18-07-2009, 17:39
hayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hayko hayko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

hayko - MSN üzeri Mesaj gönder

barudi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hem ölünce yok olmayi savunan, hemde islam aleyhine propaganda yapanlarin haline sasmamak mümkün degil zaten müslüman dünyada cefa cekiyorsa sen ne debeleniyorsun da yok söyle yapalim böyle yapalim da bunlarin ayaklarini kaydiralim gibi hareketlerde bulunuyorsun..

kimin mason oldugu belli...
Mason mu?
İşte ünlü İslamcı masonlar
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/8247786.asp?m=1

nar çiçeğinde bir Hrant,kızılgüzergahta savaşan bir Ohannes Bakırcıyan olmak isterdim,Andrea Wolf gibi de mesken tutmak isterdim dağları.
Alt 18-07-2009, 23:05
barudi barudi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

hayko´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mason mu?
İşte ünlü İslamcı masonlar
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/8247786.asp?m=1
zaten bloguna baktim o yüzden mason tabiri kullandim..

Bu kadarcik mi? Ali Kalkanci yi da ekle bunlara, Fadime Sahin'i de, bak malzeme bile veriyorum sana
Alt 19-07-2009, 12:10
hayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hayko hayko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

hayko - MSN üzeri Mesaj gönder

barudi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
zaten bloguna baktim o yüzden mason tabiri kullandim..

Bu kadarcik mi? Ali Kalkanci yi da ekle bunlara, Fadime Sahin'i de, bak malzeme bile veriyorum sana
Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı-Soner Yalçın...
Ben sayamadım kaç adam olduğunu.
Tanrının adıyla "oku" şu kitabı

nar çiçeğinde bir Hrant,kızılgüzergahta savaşan bir Ohannes Bakırcıyan olmak isterdim,Andrea Wolf gibi de mesken tutmak isterdim dağları.
Alt 20-07-2009, 14:48
mücerred mücerred isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

sayin hayko`nun cagrisini cok önemsiyorum .Kendi adima bunuda yapmaya calisiyorum.
Bence en önemli görevimiz insanlari TD Sitesine davet etmek olmali.Tabiki bu sitenin potansiyel ziyaretcilieri internet kullanicilaridir.Sitenin tanitimi icin agirlikli olarak onlara yönelik bir calisma yapmaliyiz.Bilinen ,taninan site adreslerini burada yayinlayalim ve oralara mesaj cekelim.Böylece sitenin tanitimi icin katkida bulunmus oluruz.

Sayin Keci gercek müslüman olacaksiniz ,Asr-i saadet te oldugu gibi yasayacaksiniz diyor.
Hz.Ömerè bir adami tanitmislar bu Rebianin efendisidir demisler adamcagiza kirbacla vurmus,adam niye dayak yedigini anlayamamis sebebini sormasi üzerine "o sözden kalbine bir sey gelmesinden (kibirlenmenden )korktugumdan ötürü nefsini biraz köreltmek istedim"der.Sayin Keci`nin özledigi Asr-i saadet te malasef bunlar da var.
Alt 21-07-2009, 18:07
keci keci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

hayko´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hiç samimi değilsin.Bir önceki mesajında kalıplara sokanın kim olduğu belli değil mi?

Bunu sen mi belirleyeceksin Sayın Keçi?
Benimle bir hukukun da yok.Peki neden bu tavsiyeler?
Kahramanlık yapmanın yeri burası değildir.Burası inançsızların platformudur.
Sayın hayko

Burada sizi kastetmedim. Daha önce satranç oynadınız mı ?

Sizin üzerinizden aslında buraya gelecek müslümanlara idi bu mesaj
aslında malum-u ilam kabilinden bir söz idi.. Eğer sizi bir insan olarak kırdı isem özür dilerim.. Ama bakın benim gibi cahil bir insan bile sizin tezlerinize rahatlıkla anti-tez üretebiliyor. Birde bilgili olsaydım durum ne olacaktı ?

Bu kadar rahat cevap verebilmem nasıl mümkün olabiliyor ?
Çünkü ben gözlerimi açıp ufka baktığımı düşünüyorum daha önce gözlerimi kapattığım için bu durumdaki insanın neyi göreceğini biliyorum.

Sadece karanlık, dolayısı ile siz yazmadan ne söyleyebileceğinizi bilebiliyorum. Eh böyle oluncada mecburen hareketleriniz kısıtlanıyor..
Ben size göre daha iyi görebildiğim için rahat hareketlerim var..

Bu durumda ne söylememi beklerdiniz.. ?
Daha önce söylediğim gibi bunlar size tavsiye değil müslümanlara
teselli....

Saygılarımla...

Oku kainatı, görmek istersen gerçeği. Birinci sayfa, birinci paragraf : Kendin..
Alt 20-09-2009, 11:08
Vergi Vergi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

Bence bugün dünya ateistleri bunu yeterince yapıyor.
Psikolojik savaşmış peh
Alt 24-12-2013, 18:50
Uriel Uriel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Anti propagandayla islamın gücü kırılabilir Türkiyede.Bu site bile karşı proganda için faydalı ama yeterli değildir. Çok küçük bir kitleye ulaşıyor.

TV ninlerin yaygınlaşaması sonucunda islam gücünü artırdı. Devlet islamı hep destekledi. TV ler ramazanlarda kurban bayramlarında beyin yıkama makinesi gibi çalıştı. Türkiyede islamın daha güçlenmesine sebep oldu. İslamın teröristliği TV lerde hep gizlendi pek çok şey basına yansıtılmadı. İnsanlar TV ler aracılığıyla islam barış dinidir ahlak dinidir gibi yalanlarla kandırıldı.

Ateist bir TV nin olması imkansızdır. Böyle bir kanalı müslümanlar bombalar. İslam tarih boyunca gücünü şiddetten almıştır.

Sosyal medyada propaganda yapılabilir facebook benzeri internetlerden.

Çok sıkı islama karşı anti proganda yapılsabile ateizm %10 gibi rakama anca ulaşabilir.Bu ülkede insanların ateist olması için pek sebep yoktur.

Yapılması gerekense inaçları özgürleştirmek olacaktır. Bir dini başka bir dinle yok edebiliriz. İnanç felsefesi ve psikolojisi bunu gerektirir. İslamın ezeli rakipleri hristiyanlık ve budizm var edilmeli bu toplumda. Toplum kozmopolitleşmeli. İslam %50 nin altına indiği zaman gücünü kaybeder. Çünkü çoğunluk olmayan islam topluma baskı kuramaz. İslam tarihin karanlık sayfalarına doğru adam atar.

Başka şekilde olması imkansızdır bence.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil