Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika > Tarih

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 05-02-2017, 02:41
Hewreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hewreman Hewreman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Yahudi Tarihinde Ermeni Tehciri ve PKK

Bu yazı halen araştırma aşamasında olup incelemeler sürmektedir. Pakraduniler ; Ermenileşmiş Yahudiler anlamına gelir. Sabetaycılar Türkleşmiş Yahudiler anlamına gelir. Kürtleşen Yahudiler ile bu güçlerin kesişim noktası olan Anadolu'muzda nasıl bir buhranın yüzyıllar öncesinden planlandığına bu yazıda şahit olacaksınız. Bu incelemenin yazarı Hewreman ; Türk'tür. Yazılanlar da Türk'ün gözüyle değerlendirilmiş notlardır. Ermenileri ‘Millet-i Sadıka' olarak bildik. Ancak içlerinden bir grup II.Abdulhamid Han'a suikaste varıncaya kadar isyanda ısrar ettiler. Doğuda Ermenilerden bu grubun her isyanında İstanbul'daki Ermeni Patrikliği ‘Bizi zor duruma sokuyorsunuz' diyerek isyan tekliflerini reddetti. Ama ne zamanki bu grup yani PAKRADUNİLER, Ermeni Milli İradesini tekellerine almaya başlayınca ,artık Ermeni Kitleleri arkalarından yürüttüler. İlk Türk Mason Üstad-ı Azamı olan Talat Paşa Tehciri kararlaştırdıktan sonra ise, artık bilinen Ermenilerden başka bir Ermeni profili ile karşılaşıldı. Plan tıkır tıkır işliyordu. Bu Ermeniler Tevrat'ta tarif edilen cinayet ayetlerini titizlikle icra ediyor , camilere topladıkları Müslümanları yakıyor, bebekleri rahimlerden çıkarıyor ve kalplerini söküyor vs. Bu Millet-i Sadıka'nın bu duruma nasıl ulaştığı yıllar sonra PAKRADUNİLER gerçeği ile deşifre oldu. Bunlar Ermeni kılığına girmiş Yahudilerdi….. Ve sonuçta Ermeniler ile Kürt ve Türk milleti birbirine düşman yapıldı. Bunda Kürtlerden oluşan ; Hamidiye Aşır Alaylarının, Ermenilere yaptığı zulümlerin payı da vardır.

Kürtlere gelince, tarih boyunca hiçbir millet Kürtler kadar yanlış anlaşılmamış ve Kürtler kadar da sömürülmemiştir. Yahudilerin , meşhur Babil sürgününde yerleştikleri Kürt coğrafyasında, yankıları günümüzde vücut bulan Kürtleşme eylemi gerçekleşti. 80lerde ve 90larda , PKK isimli savaş örgütünün sivil katliam yaptığı yolunda yer alan Genelkurmay Özel Harp Dairesi merkezli medya tarafından, halk tabanında ; Türk-Kürt savaşı çıkarılmak istenildi. Ancak PKK lideri Abdullah ÖCALAN ,onlarca kez halktan özür dilemesine rağmen bu özürler basına yansımadı. Yapılan katliamlar gerçekten Pakradunilerin yöntemiydi, kadın çocuk demeden katlediliyor , üstelik bu katleden PKK içindeki çete, Kürt Milli İradesini tekeline alıyor, Kürt Kitleleri arkasından yürütmeye zorluyordu. Abdullah Öcalan , PKK adına yapılan her sivil katliamı üstlenmek durumunda kaldı, "Örgütüne yenilmiş tek lider benim" itirafı Öcalan'a aittir. Eğer Öcalan kendisinden bağımsız olarak yapılan sivil katliamları üstlenmeseydi, koltuğunda gözü olan onlarca Kürt lider adayı tarafından cehaletle ve beceriksizlikle suçlanıp otoritesi ele geçirilecek ve Kürt hareketi, bilinmeyen bir noktaya götürülecekti. Bu tehlikeden dolayı Öcalan, PKK içindeki bu çetenin sivil katliamlarını üstlenmek zorunda kaldı. Çetenin zihniyeti ile Özel Harp Dairesi aynı havuzda birleşiyordu. Sadece bir soru sordu Öcalan: "33 erin öldürülmesi gecesinde o PKK birlikleri, askeri konvoyun oradan ve silahsız geçeceğini nereden haber almışlardı?" Yanlış anlaşılmasın, şahsen ben, APO adındaki namussuzu zerre kadar sevmem. Ancak herşey net ve berrak ortaya serilmedikçe birilerinin kurbanı oluyoruz.

Anadolu halkları neticede Türk-Kürt-Ermeni olarak kesinlikle bölündü ve her millet diğerini eşkıya,zalim tanıdı. Oysaki biraz araştırılsa ve duruma Kuran-ı Kerim gözüyle bakılsa, tarihin derinliklerinden gelen bir dinamik beliriyordu: YAHUDİLER…..
Alt 05-02-2017, 03:01
NickMickyok NickMickyok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Zaten özel harekatçıların bir kısmı televizyona çıkıp, pkk lı üniforması giyip kürt köylerini bastık , falan demişti.Yani özel harekat ve derin devletin ciddi rolü var o katliamlarda.
Tabi bu PKK nın askerleri vurduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Türklerin, Zazaların ve demokrat Türklerin ayrı bir çatı altında hep birlikte toplanması gerekiyor.Etnik kökene dayanmayan ama özgürlükçü bir yapı olması lazım.Türkiye den kopacak bir Kürdistan yerine bu çatı altında ortak hareket edilebilir.
Yahudiler ise insanlığın baş belası.
Ama Türklerden ve Kürtlerden şu farkları var.Yahudiler nitelikli ve dünyaya yön veren bir millet...Belki de bu onların hayat refleksleri. Aksi takdirde tutunamayacaklar. Başka şansları yok.
Alt 05-02-2017, 11:24
Asinus Orientalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Asinus Orientalis Asinus Orientalis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

NickMickyok´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
...Yahudiler ise insanlığın baş belası...
Yapmayın dostlar, bir zümreyi topyekun şeytan ilan edemezsiniz. Vijdanlarınızı temizlemek isterseniz başka şeytanlar bulunuz derim.

Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz. M. Kemal ATATÜRK
Alt 05-02-2017, 12:36
Natan Natan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üyeler

Bu yaziya gore, Ermenilerin icinde bir grup gizli Yahudi var ve katliamlar bu grup kulanilarak yapiliyor. Pkk icinde de ayni olusumlarin oldugunu iddia ediyorsunuz. Bu konuda tarihi yada aktuel bir kaynak var mi? Neye gore temellendiriyorsunuz?

Ermeni konusunu bilemem fakat Pkk konusunda fikrim sudur; yonetici kadrosu kesinlikle ahmaktir. Kurdistani de degildir. Elimde nesnel bir kaynak olmasa da, ben Derin turk devleti ile is birligi de yaptigini dusunuyorum. Omurgasiz siyasette diretip surekli doneklik yapmaktan baska bir sey bilmiyorlar. Elbette ki kendi cikarlarini dusundukleri icin.

Kurtleri terorize etmekten baska bi halta yaramiyorlar.

Kuranda Yahudiler lanetlendi diye, bu nokta goz onunde bulundurularak, onlarin Yahudi oldugu anlami cikarilamaz. Yani Kuran gibi dini bir kaynaga gore temellendirilemez..nesnel kanitlar olmali elinizde. Sermayedarlar, para babalari, egemen gucler yada onlarin masalari tarafindan bu topraklarda kanli oyunlar oynandigi acik. At izi it izine karismis.
Alt 05-02-2017, 14:01
Hewreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hewreman Hewreman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sayın Natan, Sayın katılımcı ve okuyucular ;

Tarih, içindeki gizli dinamikleri kendi akışı içinde mutlaka acımasızca açığa çıkartacaktır. Yukarıda da belirttiğim gibi, bu yazı araştırmaya giriş yazısıdır.

Anadolu halklarının birbirine düşman olması sorunu, dünyayı yöneten hakim yahudi burjuvazisinin dikkatinden kaçamayacak kadar önemli bir meseledir. Anadolu ; dünyanın bel kemiğini oluşturmaktadır.

Bu arada , dinsizlik temelinde de olsa Apo'nun ; Türkiyeli ateistlerce -örneğin Natan- iltifat göremediği de bir gerçek...
Alt 06-02-2017, 02:13
NickMickyok NickMickyok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Asinus Orientalis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yapmayın dostlar, bir zümreyi topyekun şeytan ilan edemezsiniz. Vijdanlarınızı temizlemek isterseniz başka şeytanlar bulunuz derim.
Mesajını aldım. Yahudilere lafımı geri alıyorum, güçlü bir Türkiye için ben de EVET diyorum.
Alta mesaj yazacak olan kişi, sen de evet diyor musun
Alt 06-02-2017, 17:42
İlahimasal İlahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Hayır hayır boşuna yalvarma inanmıyorum sana
Hayır hayır gözyaşına da hayır inanmıyorum sana
Hayır hayır yüzbin kere hayır acı çektirme bana
Hayır hayır yüzbin kere hayır inanmıyorum sana

...................Barış MANÇO abimiz.

AHZAB DAN ÖNCE Zeynep mhmd'in GELİNİYDİ AHZAB DAN SONRA Zeynep mhmd'in KARISIYDI .
Alt 06-02-2017, 18:44
bilgivehis bilgivehis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Sayın Hewreman, kaynaksız salt iddialarla sadece kafa karıştırıyorsun, başka bir işe yaramıyor.

Halkların birbirine düşürülmesi, ayrılıkçı örgütlerin yapılandırılması ve ülkelerde sürekli gerilim oluşturulması kapitalizmin projesi oldugu gerçegini farklı mecralara kaydırarak sulandırıyorsun. Üstelik çelişkili ifadelerle iddianı kendin çürütüyorsun. Yazının başından sonuna kadar apoyu-pkkyi övüyor, tehciri kötülüyor, Yahudileri geriyor ve sonra da apoyu sevmem zaten, Anadolu üzerinde oyun oynanıyor gibi çelişklerle iddianı sağlamlaştıracagını sanıyorsun. Ayrıca bu bitmemiş bir araştırma yazısı diyerek de olası tepkiler karşısında yumuşattıgını sanıyorsun.
Buraya sağlam kanıtlarla gel, bu tür davranışlar trolcülükten öte gitmez ve benim gibiler de ciddiye almaz ama birilerinin kafasını karıştırmaksa amacın belki tutabilir...

Önerilen Siteler

Etiket
kürdistan, pakraduni, pkk, tevrat, yahudi

Başlık Düzenleme Araçları
Stil