Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 28-05-2012, 04:33
YasasinBilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YasasinBilim YasasinBilim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Ne zaman harekete geçeceğiz?

sevgili arkaadaşlar,

TD sitesinde her seferinde aynı şeyleri soran, aynı propagandaları yapan islamcı yobazlardan sıkılmadınız mı?

onlara cevap vermek için harcayacağımız zamanı daha iyi değerlendirelim diyorum.

bunun için youtube bulunmaz fırsat.

youtube'da islam propagandası yapan ve çok sayıda hit almış videolar var.
o videolara yorumlar yazabiliriz. küfür-hakaret etmediğimiz sürece problem yok.

ben yeni bir kullanıcı hesabı açtım ve bir gecede 30'a yakın yorum yazdım.
yorumların arasında "turan dursun" adından, döneminin en iyi ilahiyatçısı olduğundan, dinlerin uydurma olduğunu farkettiğinden ve öldürüldüğünden de bahsediyorum.

çevremdeki insanlar arasında "turan dursun" adını duymamış olanlar o kadar çok ki, şaşırıyorum. sırf bu ismi öğrenmeleri bile gerçeklere ulaşma fitilini ateşleyecektir.

bu sitede toplanan bilgilerin binde birini bile youtube yorumlarına taşıyabilirsek gerisi gelecektir.

yorumlarınızı merak ediyorum.

saygılar...

dinlerin kitaplarını; okuyup anlayana dinsiz, okuyup anlamayana dindar, okumadığı halde inanana yobaz denir.
Alt 28-05-2012, 04:53
kaanuni kaanuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Bence youtube'da yorum yazmaktan ziyade bizim görüşümüzdeki videoları yaratmak, görüntülemek ve yukarı oy vermemiz lazım.

Yaratmaktan da kastim tercüme değil. Basbaya yaratmak. Gördüğüm kadarıyla bizim görüşümüzü destekleyen bütün türkçe videolar yabancıların hazırladıkları videoların türkçe alt yazılı hali. Bunun yerine kendi videolarımızı kendi sesimizle yapmalıyız. Mümkünse yüzümüzü bile göstermeliyiz. Bizim gerçek ve normal insanlar olduğumuzu anlamalılar. Devamlı olarak yurt dışında olan arkadaşlar belki yüzlerini göstermekten çekinmez. Türkiye'de yaşayanlar ise seslerini bir programla tizleştirerek veya pesleştirerek tanınmaz hale getirebiliriz.

Normal insan olduğumuzu kanıtlamanın ötesinde insanlar youtube'a okumak için gitmiyor, dinlemez veya izlemek için gidiyor. Yazıdan kaçınmak lazım. Ben kitap bile dinliyorum youtubedan, arka plana koyup ön planda başka şeyler yapıyorum.

Ayrıca bahsettiğim gibi videolarımıza sık sık uğrayarak izlenme sayısını arttırırsak da faydalı olur, arama sonuçlarında daha rahat bulunuruz.

Bence Turan Dursunun yazılarını seslendirerek başlayabiliriz.

"Le doute n'est pas une condition agréable, mais la certitude est absurde." ~ Voltaire
Alt 28-05-2012, 05:38
Dark_Prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dark_Prince Dark_Prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Katılıyorum sana YaşasınBilim,Türk dinsiz sitelerini videoların altına liste halinde assak,nasıl olur?

Kanuni'ye de katılıyorum,lakin kendimizi gösterip göstermememiz farketmez sanırım,arayan her türlü bulur,nette de gizli değiliz

Türk halkı zaten okumayı sevmeyen bir millet,sesli olmanın çok fazla avantajı var.

Tanrı'nın Adımlarını İzle Ama Asla Takip Etme!

Blog Facebook
Alt 28-05-2012, 07:12
YasasinBilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YasasinBilim YasasinBilim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

zaten o tür siteler var (turan dursun'un you-tube kanalı dahil).

müslüman tayfa, günah diye o sitelere uğramaktan çekiniyor.

kuran mucizeleri, harun yahya dezenformasyonu, fetullah güven nutukları, atatürk'e asılsız hakaret videoları bayağı izleyici topluyor.

bu tür videolara yapılan yorumları okuduğumda hayrete de düştüm. kur-an ve islam hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığı halde bu dinci kesime ateş püskürenlerin sayısı hiç de az değil.

bir de gerçeklerden haberdar olsalar, aydınlanma sürecinin neferi olacaklar.

ben, fetullah'ın okullarının CIA bağlantılı olduğunu, Rusya, Türki Cumhuriyetleri (Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan...) ve son olarak iran'da kapatıldığını gerekli gördüğüm yerlerde ifşa ettim. Hala fetullah'ın iyi niyetli bir adam olduğunu sanan büyük bir kitle bundan haberdar olmalıydı.

gerekli gördüğüm yerlerde turan dursun'dan bahsettim, mucizeler'e tek tek cevap yazdım. Ayet reklamı yapan videolara, başka ayetlerdeki çelişkileri ekledim vs.

you-tube tekrar kapatılmadan birşeyler yapmakta fayda var.

kendi kendimize propaganda yapacağımıza, kafası çalışan ama gerçekleri bilmeyen kişilere ulaşmamız lazım. dini tabu olarak kabullenmişlere zaten bir şey yapamayız.

sıradan bir vatandaştan çok bir medya patronunun, dincilere kaynak sağlayan bir firma sahibinin, bir siyasetçinin, bir üst düzey bürokratın bu gerçekleri görmesi ve kabullenmesi tahminimizden büyük bir ilerleme olacaktır.

saygılar...

dinlerin kitaplarını; okuyup anlayana dinsiz, okuyup anlamayana dindar, okumadığı halde inanana yobaz denir.
Alt 28-05-2012, 16:56
Dark_Prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dark_Prince Dark_Prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Bence de dediğin gibi yapalım dostum elimizden geldiğince,Youtube'de çok daha fazla kişiye ulaşılabiliyor.Bir de Genel Forumlar var,ziyaretçi sayıları çok fazla,oraların Dinlerle İlgili Forumlarına da abanabiliriz,bence onun da yararı olur

Tanrı'nın Adımlarını İzle Ama Asla Takip Etme!

Blog Facebook
Alt 28-05-2012, 17:08
bakkalmahmud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bakkalmahmud bakkalmahmud isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Youtube de videonun ilk sayfasi faydali olur ama ondansonraki sayfalara kimse bakmaz,gazetelerde dinle ilgili yazilar cikdiginda oranin altina birseyler yazmak daha faydali olur,ben birkackere yazmisdim,önemli olan turan dursunu türkiyeye tanitmak,üniveste bitirmis insanlar bile tanimiyor,ben bile sanseseri tanidim,yoka bu insanin varligindan bile haberim olmayacakdi,gazetelere sitenin ilanini verin,reklam ilgi cekmeli,masraflar önemli deyil aramizda toplariz,rahat yasamak istiyorsaniz o halki uyandirmak zorundasiniz,ben alman vatandasiyim ben zaten rahatim.

"Din sıradan insanlar için gerçek, aydınlar için yalan, iktidarlar içinse kullanışlıdır." - Lucius Annaeus Seneca
Alt 28-05-2012, 18:21
Sesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sesli Sesli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ne yapılmak istendiğini doğrusu pek anlayamadım. Çünkü bizim yaymaya çalıştığımız bir dinimiz yok. Belirli bir dine mensup olanları da, ne yapsanız değiştiremezsiniz. Çünkü bu bir FARKINDALIK SORUNUDUR. Vakit gelmedikçe civciv yumurtadan çıkmaz. Herşeyin bu alemde bir zamanı vardır.

Sevecenlikle kalın,
Alt 28-05-2012, 19:53
elilim elilim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bol bol web siteleri. Ücretli, has, oturaklı, düşündürücü, bilimsel, dikkat çekici, adam gibi domainler. Kaliteli çalışmalar. Kaliteli reklamlar. Kaliteli hukuk savaşlı ayrı web siteleri.

Yotubela, forumlarla filan olacak işler değil.

Kalite. Kalite. Kalite.

Ateizm Din/Felsefe/Fikir/Düşünce/Görüş değildir, Bilimdir.
Alt 28-05-2012, 19:55
elilim elilim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Mesela islamiyet.gen.tr'ye karşılık, allah.web.tr'ye karşılık google'da bu sitelerin altına üstüne gelecek şekilde yakın isimler.

Ateizm Din/Felsefe/Fikir/Düşünce/Görüş değildir, Bilimdir.
Alt 28-05-2012, 20:36
bakkalmahmud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bakkalmahmud bakkalmahmud isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

[QUOTE=Sesli;439385]Ne yapılmak istendiğini doğrusu pek anlayamadım. Çünkü bizim yaymaya çalıştığımız bir dinimiz yok. Belirli bir dine mensup olanları da, ne yapsanız değiştiremezsiniz. Çünkü bu bir FARKINDALIK SORUNUDUR. Vakit gelmedikçe civciv yumurtadan çıkmaz. Herşeyin bu alemde bir zamanı vardır.

Sayin sesli senin yaymaya calismak zorunda oldugun bir dinin yok ama sana düsman bir din var ,kimseyi degistiremezsin sözüne katilmiyorum eminim bu siteye mümin gelip aydin olan cok insan vardir bunu sitenin eskilerine sormak lazim,,yapistirilabilen 10 cm ye 10 cm üzerinde t.dursun hocamin resmi olan ve sitenin adresi olan kagit reklamlar bastirip heryere yapistirmak en iyisi bu ilgi uyandirmasi icin gercek islam yazilabilir.

"Din sıradan insanlar için gerçek, aydınlar için yalan, iktidarlar içinse kullanışlıdır." - Lucius Annaeus Seneca

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil