Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 20-10-2022, 08:55
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Tanrı'yı istifaya davet ediyorum

Burada Tanrıyı istifaya davet etme gerekçelerimi ifade edeceğiz. Sizler buraya ek yapabilirsiniz.

Şimdi sen, dediydin ki "bu kitap değişmez", "bu kitap doğrudur". Ama ben bakıyorum ki kitap içinde hatalar var. a) kitap değişti, b) kitap yanlış. O zaman senin bu iddialı konuşmaların doğru çıkmadı.

Sen demiştin ki "ben adaletsizliğe müsade etmem" demiştin, adalete tecavüz edileli yıllar yıllar oldu, çocukları torunları torununun torunları oldu sende hala bir hareket göremiyoruz.

Sen demiştin ki "ben inananları korurum", e bakıyoruz, kafir aldı uzaya yürüdü, inananlar kendi boklarında boğuluyor, açlıktan nefesleri kokuyor.

Sen demiştin ki "ben mahlukat arasında da adaleti korurum", e bakıyoruz, bütün mahlukat birbirini yiyor, yemeyen aç kalıyor, yiyen daha çok yiyor. Ee? Bu adalet mi yani.

Ayaklar baş olmuş, başlar ayak olmuş, Şeytan'ın evlatları babalarının resmini göstere göstere dünyayı idare ediyor. Öte yanda nerede bir iyi insan varsa fakru zaruret içinde harap ve bitap düşmüş.

Yani ben bak, kimsenin kutsalına laf etmiyorum, kendi kutsalımla konuşuyorum. Herkes bilir ki ben Tanrı'ya inanıyorum. Kendi kutsalımla konuşuyorum şu anda.

Ve diyorum ki, kendi kutsalıma, yapamıyorsan bırak arkadaş, yapamıyorsan istifa et, daha iyisi varsa o gelsin idare etsin. Bu ne rezalet ya, yönetim istifa. EYT'ler 1999 sonrasını almıyor, emeklilik yaşı bende 60, yani mezarda emeklilik, banka promosyonu için patronlar yeni gelin gibi nazlanıp duruyor. Sanki kendi cebinden çıkıyor ya da cebinde akrep var. Sende ordan öööle hiç bir şeye karışmadan seyret. Olmaz öyle, cıks. İstifa edeceksin, yerine adam gibi bir Tanrı gelecek.

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil