Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Bilim > Biyoloji > Evrim

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 30-01-2005, 23:01
at_arabas? at_arabas? isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart ARA FOSİL ARAYANLARA

sanki bilimi çok takip ediyormuşlar gibi, evrim teorisindeki arafosili sorup duranlardan öğrenmek istediğim bir şey var. Belkide benim sorumun nezdimde tüm ateistleri islama davet edebilirsiniz. bu şansı iyi değerlendirin.
Ara fosili bulsanız sanki evrim teorisine inanacakmış gibi duruyorsunuz ya ,bende sizlere inandığınız dine girerken sizleri nasıl ikna ettiklerini merak ediyorum ve acaba ,şeytanın, cinin ,azrailin ,meleklerin (kanadındaki tüylerden biride olabilir) tek bir fosilini gördünüzdemi inandınız , bunların birinin ayak izinimi gördünüz , gölgesinimi gördünüz ,ölünce onlara arkadaş olucaksınız ya sizlere ne gibi işaretlerle kendilerine inandırdılar . Lütfen cevap verirmisiniz .
Aydınlanmak istiyorum ....... :shock:

yar?m do?rular yalanlardan daha tehlikelidir
Alt 30-01-2005, 23:10
Üye Değil

aferin sana at arabasi cok ince bir nokta yakalamissin, sakin birakma.

Oyleya azrailin ayak izinimi gordukte inaniyoruz degilmi bu sacmaliklara(!!!).

Ama at arabasi kardesim, bak ben senin uztune bineyim hem gidelim hemde sohbet edelim olurmu.

Bak dinle azrailin ayak izi yok ama her olenin izi var, mezarliklara gidersen azrailin ayak izlerini ufak tepecikler halinde gorursun, gerci bu seni cok ikna etmez, zira masallah cok akilliya benziyorsun, actigin baslik vede icine yazdiklarin gosteriyorki arabayi ceken atin kafasinda zeka fiskiriyor artik atin cektigi arabayi sen dusun.

Neyse cek arabayi simdi soyle buyukce aynanin karsisina biraz kendimize bakalim, acaba kendimizin varligi icin delillerin ne oldugunu anlamaya calisalim, kendi varligi gordun vede sasmadinmi, o zaman sen dunyaya alismissin demekki, iste aynadaki goruntun cinlerin ayak izleridir.

Simdide gecenin doyumsuz sessizliginde yuksek bir tepeye yuru bakalim, ayin dolunay oldugu anda, hava ne cok sicak olsun nede cok soguk, hafif bir ruzgar sadece, at arabasi sen tepeye yanasamassin dur ben ustunden ineyimde tepeye gideyim sonra senin ustune tekrar bidigimde sana anlatirim, iste o tepeye gisip oturdugunda hafifi esen ruzgarla gecenin karanligi vede ayin isigi meleklerin ayakl izleridir.

Iste boyle at arabasi hadi cek arabayi simde kenara, atin senden SIKILMIS, bak bir kenarda cansizca kalakaldin, hani hareket edemiyormusun, iste senin atinda senin ruhunun ayak iziydi.

Simdi musadenle ustunden iniyorum at arabasi, baska arabalara binecegim, dunyada sen yada senin benzerin gibi o denli cok araba varki, benim daha cook isim var, kal saglicakla

Damdanakan.
Alt 30-01-2005, 23:23
Üye

kendin çalıp kendin oynamışsın .
mantıklı bir açıklaman yokmu yani MIY MIYDA MIY dan başka .
benim arabayı doldurmuşsun ATtıklarınla, amdan akan,senin nasıl inandığın belli değilmi demek istiyorsun yani. pek açık olmamış, sanki kuran okumuşsun gibi geldi ,kafam karıştı .
Neyse senden daha iyi açıklayan gelsin ,sen git biraz daha develerle uğraş .YAVAŞ ATIN TEKMESİNDEN UZAK DUR.

SAĞLICAKLA KAL EHE HEHE HE HE

Alt 30-01-2005, 23:27
Üye Değil

At Arabasi

Gordumki alacagini almis yukunu yuklenmissin, ben simdi bunun keyfini surmekteyim.

Sende saglicakla kal, iyi bir sehir turu yaptik, sana binmekten bahsettim insallah kizmamissin, zira ismin at arabasi, kizmaman lazim.

Neyse dedimya, sen alacagini almissin, bunu gormenin mutluluguyla, kendine iyi bak iyi kal.

Damdanakan
Alt 30-01-2005, 23:35
Üye

KAÇ KAÇ DURMA bende senin adını değiştirdim memnun bir şekilde gidiyorsun , buralara yazacağın hiç bir şey yok zaten için boş BOMBOŞ.
SENİN NERDEN AKTIĞIN BELLİ BU ALEME .
KEH KEH KEH KEH KEH KEH KEH KEH.

ÇIKARKEN KAPIYI YAVAŞ ÇEK KOÇUUUUUM.

Alt 30-01-2005, 23:52
Üye Değil

At Arabasi na

Damdanakan
Alt 31-01-2005, 02:11
Üye

bu salağı es geçiyorum .

bilimsel bi yaklaşım bekliyorum bunu açıklayabilecek kadar bilgili bir din adamı varmı .

çok beklerim daha , bu sorunun cevabı patinajjjjjjjjjjjj

Alt 31-01-2005, 13:32
ngcoskun ngcoskun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

beklediğin yanıt benden değil ama kusura bakma aklıma bişey geldi yazmadan edemeyeceğim.bir yerlerde bir iddia var neresi olduğunu şimdi hatırlayamıyorum ama tv ye de çıkmıştı bu olay.
Peygamber efendilerinin ayak izi diye bir maval atmışlardı ortaya hatırlayan vardır belki
bir de sakal hikayesi vardı.peygamber efendilerinin sakalı.hala bir yerlerde saklanıyor olmalı.hatta onu ziyarete gidip dualar okuyanlar bile var.
evet bir de inananların yanıtını bekleyelim bakalım.gerçi bu başlık altlarda yerini alacağa benzer ama neyse.

Gerçeklikle karşılaştırıldığında, bilimde vardığımız düzey ilkeldir, çocuk oyuncağıdır.Ama sahip olduğumuz en değerli şey de odur.
ALBERT EINSTEIN
Alt 31-01-2005, 19:08
Üye

sevgili ngcoşkun

dediklerini bende gördüm.
onların var olduğunu biliyorum ben esas hayali yaratıkların varlığına delilini görmeden nasıl inandılar onu merak ettim ,onlar soruyorsa benimde sormak hakkım.
dediklerin topkapı sarayında ve sakalı şerif (miş) camiide, bununyaşadığı belli ,sadece burası doğru gerisi yalan. buda benim imzamı günceller....

saygılar

Alt 31-01-2005, 19:11
ngcoskun ngcoskun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

pardon ben saydıklarını okurken kafamdan muhammedi de sokmuşum oraya.
bir yanlışlık olmuş.
ops: :P

Gerçeklikle karşılaştırıldığında, bilimde vardığımız düzey ilkeldir, çocuk oyuncağıdır.Ama sahip olduğumuz en değerli şey de odur.
ALBERT EINSTEIN

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil