Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 17-09-2010, 23:52
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Hâlâ kanıt mı arıyorsunuz?

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Allah işkence edenlerin en hayırlısıdır.
http://kloroben.blogspot.com/

http://blog.radikal.com.tr/Bloglar/malumat-i-siddik
Alt 18-09-2010, 00:02
evrensel-insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evrensel-insan evrensel-insan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

evrensel-insan - MSN üzeri Mesaj gönder

Saygideger yucemanitu;

Benim buyuk oglan, tetris ustasi. Ustelik kendi versiyonunu YARATTI.

Ona bir sorayim bakayim, "Kac kere tetrisi, Allah ile birlikte oynadi ve onun adina mail oldu?" diye. Arapca bilmez. Neyse. Once, Allah'in nasil yazildigini
Ogrenmesi lazim. Ogrendikten sonra da, eger unutmazsa; takip eder.

Yalniz "baba olurmu, ben yaziyi takip ederken, dikkatim dagilir ve taslari gerektigi gibi dizemem" diyebilir. Neyse, en azindan bir yaziyi gostereyim.

Saygilarimla;
evrensel-insan

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 21-09-2010, 00:09
Kıdemli Üye

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Alt 23-09-2010, 16:38
nogada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nogada nogada isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

İyiymiş bu son olan

Görmeyipte Korktuklarımız Sevmediklerimiz,Görmeyipte Sevdiklerimiz İnandıklarımızdır...!!!
Alt 23-09-2010, 17:22
Probability - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Probability Probability isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

nogada´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İyiymiş bu son olan
Keşke bizlerde sevdiklerimize böyle yaratıcı olabilsek

Dört kitaptan başlayalım istersen gel söze ; Orda öyle bir isim var ki , Kuldan öte kuldan ziyade. O'nu düşün o'na sığın, O senden öte benden ziyade...
Alt 23-09-2010, 17:25
Probability - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Probability Probability isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

yucemanitu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sn. Yucemanitu

Unutmadığım ve elimden geldiği sürece , böyle dehşet resimlerinizin takipçisiyim artık

Saygılar...

Dört kitaptan başlayalım istersen gel söze ; Orda öyle bir isim var ki , Kuldan öte kuldan ziyade. O'nu düşün o'na sığın, O senden öte benden ziyade...
Alt 29-09-2010, 00:48
simply a good person - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
simply a good person simply a good person isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

O k u m a k ....c a h i l l i ğ e ....z a r a r l ı d ı r !
Alt 29-09-2010, 18:50
Kıdemli Üye

Allah'ın hikmeti işte pastırmada Arapça "Allah" yazıyor.

SAPERE AUDE!

Alt 10-10-2010, 10:45
mengutuncbilen mengutuncbilen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

Standart merhaba

üyelerle bu sahte haber sitesini paylaşmak istedim:

http://oltahaberajans.blogspot.com

bir örnek:

Allah: ‘Siyasetten çekiliyorum'

ANKARA - Yedinci yüzyıldan beri ilk defa insanlığa hitab eden Ulu Tanrı, dün Diyanet İşleri Bakanlığının önünde düzenlediği sürpriz basın toplantısında siyaset hayatına son vermeye karar verdiğini açıkladı.

‘Benim yüzümden ülkeniz - hatta dünyanın birçok ülkesi - bitmez çözülmez Ben siyasette olayım mı, olmayayım mı kavgasına tutulmuş durumda, ve benim yüzümden yoksulluk gibi doğru dürüst sorunlarla mücadele edemiyorsunuz. Artık sizi bu çileden kurtarmak maalesef yine bana düşüyor. Demek buraya kadarmış. Siyasetten çekiliyorum. Beni şimdiye kadar destekleyenlere teşekkür ediyorum.'

Etrafına toplanmış halk ve gazetecilerin şaşkın bakışları arasında konuşan Yüce Rab, siyasetin kendisine hayal kırıklığından başka birşey getirmediğini, artık kendine başka bir uğraş alanı bulma vakti geldiğini sözlerine ekledi. Gözü yaşlı bir İHA muhabirinin kendisine neden siyasetten soğuduğunu sorması üzerine, Rahman şöyle konuştu:

‘Bıktım artık. Binyıllar boyu uğraştım. Yüzlerce peygamber yolladım, ardı ardına kutsal kitap naklettim, Tevrat, İncil, Kuran-ı Kerim, vesaire... N'oldu? Hiç. Hala hayvan gibi birbirinizi kesip biçip katlediyorsunuz. O da yetmezmiş gibi devamlı benim adımı istismar ediyorsunuz, benim uğruma birbirinize olmadık eziyet çektiriyorsunuz. Arap saçına çevirdiniz be ortalığı. Yeter artık benimaşkıma.'

Sinirlerine bir an hakim olamayan El-Hekim, ‘Maymunlardan betersiniz be kardeşim!' diye hayıflandı.

Bir başka gazetecinin ‘İleride siyasete dönmeyi düşünürmüsünüz?' sorusuna gökleri gürleten kesin ve kati bir ağız cıklamasıyla karşılık veren Resul, şöyle devam etti:

‘Ne için döneyim ki? Düşünün, eğer Kainatın Yaratıcısı kendi yaratıklarını kendine inandıramıyorsa, kendine inananları bile "o kitap benim, bu kitap senin" kavgası uğruna çoluk çocuk demeden birbirlerine yapmadık şey bırakmamalarına mani olamıyorsa, demek bu işten artık çekilmesi gerekir. Ayrıca insan haklarında, sağlık, eğitim, işsizlik, adalet, yoksulluk ve yolsuzluk konularında da hükümetimin dünya çapındaki başarısızlığı ortada. Demek siyaset bana göre değilmiş.'

El-Rahman kendisine yöneltilen ‘Hatalarınız oldu mu?' sorusunu ise şöyle yanıtladı:

‘Olmaz olur mu, oldu tabii. Benim gibi mükemmel biri bile hata yapabilir. Mesela, her kitap, her peygamber yolladığımda, bir öncekilere inananlar sonraki gelenlere yüz vermedi. Al şimdi, Yahudi, Hıristiyan, Müslüman hepsi birbirine düşman. Ayrıca bir sürü insana hiç peygamber yollamadım bile. Mesela Amerika yerlilerini tamamen gözardı ettim. O benim hatam. Şimdi düşünüyorum da, ya bir dil seçecektim ya da her dilde aynı kitabı yollayacaktım. Yok İbranice, yok Aramice, yok Yunanca, yok Arapça, bir türlü karar veremedim, herşey allak bullak oldu. Diğer dilleri konuşanlara da hiç birşey yollamadım. Mesela şimdi yollasam İngilizce, İspanyolca, Çince, Hintce filan yollardım herhalde. Kaç kişi Aramice konuşuyor biliyormusunuz? Suriye'de iki köy. O kadar.'

Biraz efkarlanan El-Fettah sonunda şunu ekledi: ‘Neyse, siyasetten çok şey öğrendim. Bunların en önemlisi ise siyaseti bırakmam gerektiği.'

‘Bundan sonra ne yapacaksınız?' sorusuna, biraz düşündükten sonra, El-Kebir şu şekilde yanıt verdi:

‘Artık kendime biraz vakit ayırıp bahçıvanlıkla, çevre ve doğa konularıyla uğraşacağım. Maalesef insanoğlu büyük bir özveriyle kendi ellerimle yarattığım dünyayı sıçıp batırdı, şimdi artık onu kurtarmaya çalışacağım. Yani bana bir isim daha verseniz bu ‘El-Gore' olabilir mesela... he he, espri yaptım. Şaka. Neyse, anlayan anladı. Ha, bu arada artık bana yağmur mağmur duası filan etmeyin, bıktım. Siz sıçtınız dünyaya, siz halledin.'

Gergin geçen basın toplantısı sona ermeden önce son bir söz ekledi El-Aziz: ‘Aslında kabahat bende. Meleklerimi dinleyip yunusları mümin yapacaktım. Nerdeydi lan kafam?'

Allah daha sonra polis eşliğinde ‘T.C. devlet kurumu ve kamu alanı dahilinde izinsiz basın toplantısı vermek, ve dini simge teşkil etmek' suçundan gözaltına alındı.

(Not: Allah resminin çekilmesine izin vermediği için bu haberin görseli yoktur)

(OHA)

http://oltahaberajans.blogspot.com/2...kiliyorum.html
Alt 11-10-2010, 23:58
Kıdemli Üye

SAPERE AUDE!

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil