Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Dinlerden Özgürlük > Ateizm

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 05-01-2019, 11:32
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Terörist! vatan haini ! Hdp milletvekilinin kardeşi ŞIK devletin gizli belgelerini yayınlamış . ASALIM bunu

Kanser raporunu basınla paylaşan akademisyen Bülent Şık hakkında 12 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı

Hey hain

Sen devletin milleti kanser eden şeyleri gizlemesini saklamasını KAFIRLIK etmesini nasıl olurda ifşa edersin.

Hayinnnn teröristttt
Alt 05-01-2019, 12:11
karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karakedi karakedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

evet bu haberi ben de gördüm. ama bunun sevindirici bir haber olup tek başına olumlu sonuçlar doğuracağını düşünmek yanlış olur.
insanlığın bazı kazanımları var. dünya hiçbir zaman ortaçağdaki din baskısına dönecek kadar gerilemeyecektir fakat yılların geçmesiyle insanlar kendiliğinden aydınlanmıyor. bugün hala amerikada dünyanın 6bin yıl önce yaratıldığını düşünen çok sayıda insan var. avrupada ateistlik artıyor fakat eşitsizlik, yabancı düşmanlığı ondan daha hızlı artıyor. hatta ateist olup mültecilerden nefret eden insanlar var. türkiyede de var. burada bile ateist olup sola düşman kişiler vardır. ateist olup milliyetçi olan, sol hk olumsuz konuşan insanlar var. onlar ateizme kafatasçı türk anlayışından, türk ırkının birliğinden falan bağlanıyorlar. türkiyede ateist sayısı arttıysa eğer bugün türkiyenin 15 yıl öncesinden daha aydınlık, insanımızın daha kültürlü, bilime daha meraklı olduğunu söylemeyiz. aksine 21yyın ortasında, bütün imkanlar ücretsiz hizmetimizdeyken türkiyede hiçbir dönemde cahilliğin bu kadar tavan yaptığı görülmedi. dine, bilime, ahlaka, çevresine, siyasete kısacası "geyik" hariç her şeye duyarsız bir gençlik yetişiyor. aslında artan ateist sayısı değil artan cahil bohem yaşantısı.
Alt 05-01-2019, 12:13
ForumKirpisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ForumKirpisi ForumKirpisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Kişinin sempatiye yatkın olmasıyla, gizli belge açıklaması farklı şeyler. Yatkınlığı gizli belge şeklinde
başkalarına da faydalı bir hale dönüşmüş. HDP'deki diğer milletvekillerinin çok mübarek lafları vardı.
İsteyen onları da barışa yorsun: "PKK isterse sizi tükürükle boğar, Türkiye ve Ortadoğuyu güller bahçesine çevirmek istiyor"
falan diye. Klasik faşist bir siyasi parti. Sen ister gönlün yatsın için için yan, ister düşman ol. Adamların
nabzı böyle. AKP'den bir farkları yok. MHP'den de daha kötüler çünkü zihniyetlerinin öldürdükleri insan sayısı ve zarar daha fazla.
Üstelik etnik gruplara düşmanlık yaratmışlar.
Nereden bu 2 zıt konuyu bağdaştırdın bilmiyorum.Bugün biliminin kurucuları da
Nazi partisi üyesiydi, bunların da faydaları tüm bilime oldu. Ben yine kendisini bilmiyorum, sade medyadan
görüyoruz medya da çok aldatıcı olabiliyor. Sen veya ben dediğine utanabilirsin.

Ben açsam böyle konu direk şut işte.

Nasıl olsa Bade' lenen daha evvel de bade' lenmiş Hatta bazıları '' Nur Çeşmesinden '' içerek ?? nurlanmışlardırlar
Alt 05-01-2019, 15:34
ForumKirpisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ForumKirpisi ForumKirpisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

NikolaTeslis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kişinin sempatiye yatkın olmasıyla, gizli belge açıklaması farklı şeyler. Yatkınlığı gizli belge şeklinde
başkalarına da faydalı bir hale dönüşmüş. HDP'deki diğer milletvekillerinin çok mübarek lafları vardı.
İsteyen onları da barışa yorsun: "PKK isterse sizi tükürükle boğar, Türkiye ve Ortadoğuyu güller bahçesine çevirmek istiyor"
falan diye. Klasik faşist bir siyasi parti. Sen ister gönlün yatsın için için yan, ister düşman ol. Adamların
nabzı böyle. AKP'den bir farkları yok. MHP'den de daha kötüler çünkü zihniyetlerinin öldürdükleri insan sayısı ve zarar daha fazla.
Üstelik etnik gruplara düşmanlık yaratmışlar.
Nereden bu 2 zıt konuyu bağdaştırdın bilmiyorum.Bugün biliminin kurucuları da
Nazi partisi üyesiydi, bunların da faydaları tüm bilime oldu. Ben yine kendisini bilmiyorum, sade medyadan
görüyoruz medya da çok aldatıcı olabiliyor. Sen veya ben dediğine utanabilirsin.

Ben açsam böyle konu direk şut işte.
Haksızlık ettim ya yine parti olarak HDP ne yaparsa yapsın bu haliyle AKP'ye zerre kadar faşistlikte yaklaşamaz. Belki siyasi iktidar olsalar olur bölgede mesela Karakoçanda hdpye vermiyosan izole falan ediyolardı o bölgede nevruzcular nevruzcu olmayanlar diye 2 kesim ayrılmıştı Kürtler arasında. Şırnakta falan da öyle HDP'ye vermiyosan başkaları senle konuşmuyor, ben bildiğimi söyledim diğer yerler konusunda bilgim yok. Ama yine de AKP kadar faşist,bağnaz,dandik bir parti olmak çok zor. Haksızlık etmiyim şimdi. Bizde de mesela babama AKP'ye vermiyor diye akpciler terörist demişlerdi. Bir akp üyesi de elden bişey alıp ödemedi üstüne tehdit etti. Böyle hak gören Nazi partisi özentisi bir zihniyettir. Nazileri başarı da da geçmişlerdir .
Günümüzde Naziler olsa idi örnek almaları gereken bir partidir.
AKP'liler ve reisçiler için öyle olmayan herkes teröristtir, ülkücü de olsan mhpcide olsan eğer reisçi değilsen teröristsin. Bence memlekete iyi bir ders oldu, eğer bu sınavdan başarı verirsek bence çağa örnek olan bir ülke olacağız. Ben AKPci biri tanıyorum akpnin kazığını taze yedi üstüne terörist oldu ve şu anda muhalif.

Burda sade solcular kendine terörist deniyor zannediyor, mhpciler ülkücüler falan da terörist oldu. Heralde faşizm tam anlamıyla böyle bişey olsa gerek ansiklopedi karıştırmaya lüzum yok.

Nasıl olsa Bade' lenen daha evvel de bade' lenmiş Hatta bazıları '' Nur Çeşmesinden '' içerek ?? nurlanmışlardırlar

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil