Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > Hristiyanlık

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 02-09-2020, 13:16
Karanlıktan aydınlığa Karanlıktan aydınlığa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Hristiyan tebliğleri

İsa geliyor!
Tanrı geliyor!
İblis ve onun karanlık güçleri size sesleniyorum !
Tanrı'ya hesap vereceksiniz !

TANRI'NIN İNSANLIĞA UYARISI

LUZ DE MARÍA'YA VERİLEN
VAHİYLER VE KEHANETLER

KUTSAL BAKİRE MERYEM
20.10.2019

ÇOCUKLARIMDAN HER BİRİ, İYİLİK İÇİN YAPTIKLARI ŞEYLERİ VE İYİLİK İÇİN YAPMADIKLARI ŞEYLERİ VE İYİLİK İÇİN YAPMAYI BIRAKTIKLARI VE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ ŞEYLERİ GÖRECEKLER. İÇSEL İMTİHANI YAŞAYACAKSINIZ VE İTAAT ETMEDİĞİNİZ İÇİN NE KADAR ÇOK PİŞMAN OLACAKSINIZ!

RABBİMİZ İSA MESİH
14.02.2019

Buğdayı yabani otlardan ayırmaya (Bkz. Luka 3:17), iyileri kötülerden ayırmaya, gübre görevi görmeyen ama geçtiği yeri çamurlayan gübreyi ayırmaya geleceğim, ama ondan önce, MERHAMETİM EVİMDEN GELECEK VE TÜM İNSANLIK TARAFINDAN GÖRÜNECEK IŞIK GELECEK VE VİCDAN GÜNÜNDEN ÖNCE ÇARMIHIM BELİRECEK.

KUTSAL BAKİRE MERYEM
05.10.2018

İNSAN İBLİSE GÜVENSİZLİKLE DEĞİL, ZEVKLE BAKIYOR, ONU TAKİP EDİYOR VE İTAAT EDİYOR, İLAHİ İRADE'YE KARŞI HAREKET EDİYOR. UYARI SÜRESİNCE İNSAN BİRKAÇ SANİYE YALNIZLIK İÇİNDE, TANRI'SIZ YAŞAYACAK VE ''AĞLAYIŞ VE DİŞ GICIRTISI OLACAK'' ...

RABBİMİZ İSA MESİH
17.09.2018

Gök kubbe, birbirine sürterek tüm Dünyayı aydınlatacak olan iki gök cismi tarafından aydınlanıncaya kadar, gölgeler ışığa yer vermeyecek en korkunç karanlıklara dönüşmek için gölge olmayı bırakacaklar. Gündüz daha aydınlık gece de gündüz gibi olacak - size Uyarı'dan bahsediyorum - o zaman, her biriniz kendi günahlarınızla baş başa kalacaksınız, o an o kadar güçlü olacak ki, bazılarınız, herhangi bir kardeşi yardım etmezse, kendi kötülüklerini yaşamaya dayanamayacak çünkü o anı her biriniz özel olarak yaşayacaksınız ancak aynı zamanda, Yeryüzünde her şey Benim tarafımdan durdurulacak. İnsan kendisini yalnız bulacak, kendi günahından dolayı acı çekecek veya teslimiyetinin ve doğruluğunun sevincini yaşayacak.

KUTSAL BAKİRE MERYEM
10.08.2018

Sevgili çocuklar, kendinizi sınavdan geçirin, her biriniz kendi içine baksın ve Oğlumdan uzaklaştığınız, gücendirdiğiniz, yaraladığınız, kötü davrandığınız anları bulsun. Kutsal Ruh 'u ne kadar da çok üzdünüz! Kalpten özür dileyin…

Uyarının sizleri uyurken bulmaması için Çağrılar alıyorsunuz (Bkz. Matta 24: 42, 25:13). İlahi Emir olduğu için bilim tarafından açıklanamayacak. Öyle büyük bir gizem olacak ki, tüm insanlar, iman etmeyenler bile, bunun Tanrı'dan geldiğini kabul edecekler.

Sevgili çocuklar, Uyarıdan birkaç saniye önce, Dünyanın tamamına bir sessizlik çökecek ve sonra herkes Tanrı ile baş başa kalacak. Uyarı içsel ve kişisel olacak, vicdanın kişisel yaşamanın ve davranmanın ne demek olduğunu sizlere göstermesine izin verecek. Çocuklarım bu, gizlenmeden, maskesiz olarak olduğunuz gibi göründüğünüz duruma şahsen gelmeniz için bir Merhamet göstergesidir.

Nasıl yaşadınız?
Hangi durumda yaşadınız?,
İyi insanlar mısınız, sevgi misiniz ve doğru musunuz?,
İş ve eylemlerinizdeki niyetiniz nedir?...

BU VE DAHA FAZLASI BU ANKİ VE UYARI SONRASINDAKİ IZDIRABI BELİRLEYECEKTİR. Uyarı ile kötülüğün sonu gelmeyecek, aksine, yaşamakta olduğu kötülüğü gören ve tövbe etmeyenler, içlerinde bu kadar çok olan kötülüğe bakmayı kabul etmediklerinden, Tanrı'ya karşı isyan edecekler.

KUTSAL BAKİRE MERYEM
08.11.2017

IŞIK OLARAK ADLANDIRACAĞINIZ BİR ŞEYİN GÖK KUBBEDEN GEÇTİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ, IŞIK OLMADAN AYDINLATACAK. O ZAMAN AN BU ANDIR DEYİN VE DİZ ÇÖKÜN.

RABBİMİZ İSA MESİH
18.09.2017

Sevgili Halkım:

SİZLERE YAKLAŞMAKTA OLAN UYARI NEDENİYLE ACİL OLARAK HAZIRLANMANIZI BİLDİRMİŞTİM, HER BİRİNİZ KENDİ VİCDANIYLA BAŞ BAŞA KALACAK, HATIRLAMADIKLARINIZ DA DAHİL HAYATTA YAPTIĞINIZ İŞLER VE DAVRANIŞLAR SİZLERE AÇIKLANACAK. İnsanlığın sonraki seyriyle yüz yüze gelebilmeniz için bu kişisel arınma gereklidir. Benim tüm İnsanlık için göstereceğim Büyük Merhametimin tezahürü olmasına rağmen Uyarı'dan sonra herkes bana inanmayacak.

UYARIDAN ÖNCEKİ GÜNLERDE VE GÖKYÜZÜNDE ÇARMIHIMI GÖRMENİZDEN ÖNCE, BİR GÜN BOYUNCA TÜM GEZEGENDE UYARININ SİZLERİN ÜZERİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEN BÜYÜK BİR İŞARET GÖRECEKSİNİZ. GÖKYÜZÜNDE BİR ÇEMBER GÖRECEKSİNİZ VE O ÇEMBERDEN HİÇBİRİNİZE DOKUNMAYACAK VE HİÇBİRİNİZİN DOKUNAMAYACAĞI BİR IŞIK HÜZMESİ İNECEK.

BU İŞARET, KUTSAL ANNEMİN ŞEFAATİ VASITASIYLA SİZLER İÇİN BİR LÜTUFTUR.

RABBİMİZ İSA MESİH
29.01.2017

SEVGİLİ HALKIM, UYARI YAKLAŞIYOR VE BENİM HALKIMA OLAN MERHAMETİMİN GÖSTERGESİNİN İNSANLARA YAYILMAMASI NEDENİYLE KALPLER KIPIRDAMIYOR.

https://www.revelacionesmarianas.com/tr/Uyar%C4%B1.html

''senin derdin ne biliyor musun cevap yetiştirmenin seni büyük adam yaptığını sanıyorsun''
Alt 02-09-2020, 13:28
Şüpheci Dinsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Şüpheci Dinsiz Şüpheci Dinsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Sevgili Karanlıktan aydınlığa,

Forumda tebliğe karşı olduğumuz bir yana, eskiden İslam dindarıydınız diye hatırlıyorum. Bir yalandan öte yalana savrulmuşsunuz.

Konu hristiyan tebliğlerine gitti.

* Bir ben vardır bende, benden içeri. (Yunus Emre)
* Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz. (Muhy-i)
* Kadınlar insan, biz insanoğlu. (Neşet Ertaş)
* Bu otobüs de benim Maserati'm, halkımla birlikte kullanıyoruz. (Tuncel Kurtiz)
* Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım? (Turan Dursun)
* Beneath this mask there is more than flesh, beneath this mask there is an idea Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. (V for vendetta)
* O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. (Yaşar Kemal)
* Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa. (Nazım Hikmet Ran)
* Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar her milli bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var. Dostlar ki; bir kere bile selamlaşmadık, aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz..
(Nazım Hikmet Ran)
Alt 16-04-2023, 21:48
Cemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cemal Cemal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bulunduğu yer: şirrinmişirrin egemino canlıuzurlu bi sayilgassabasının şirim bi beldesimden tefrişediyom sitteye.

Benceme..aydınnıktan karannıa geçmiş kardeşimiz.. ırıstannıkta çok komik itdaalar var.

'Biri senin hakkında kötü bir şey söylerse
sakın kızma ama şöyle karşılık ver:
Hakkımda bunu söyleyen hiç şüphesiz başka kusurlarımı bilmiyormuş.
Bilseydi, sadece bunu söylemekle kalmazdı!
'

Önerilen Siteler