Turan Dursun Sitesi Forumları
Alt 21-09-2012, 15:32
bakkalmahmud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bakkalmahmud bakkalmahmud isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart atomun yapisi

Biraz atomu inceleyeyim dedim ve bu videoyu seyretmeye basladim,tabiiki korkdugum basima geldi,artik nerde ne seyredersen seyret hemen o bi ayetle iliskilendirilmeye calisiliyor.
Adnan hoca piyasaya cikdigindan beri hersey ayetlerle iliskilendiriliyor,sanki kuran ondan bahsetmis yada ediyormus gibi.
Bu ayetle konunun ne alakasi var.

"Din sıradan insanlar için gerçek, aydınlar için yalan, iktidarlar içinse kullanışlıdır." - Lucius Annaeus Seneca
Alt 21-09-2012, 15:37
qlause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qlause qlause isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Bende çok şikayetçiyim bu konudan, bir yerlerde national geographic belgeseli izliyorum, hemen aşağıda zırt pırt ayet alt yazısı koymuşlar, bir de alakası olsa tamam diyeceğim
Alt 21-09-2012, 17:24
ALKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ALKA ALKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Başarı Ödülü 

Siz de bu tür saçmalık dolu videoları buraya ekleyerek reklamını yapıyor ve bu gibi kişilerin ekmeğine bir de yağ sürüyorsunuz ama..

Bu başlığın ve videonun bilim formunda ne işi var?

Doğrudan cafe'ye alıyorum..
Alt 22-09-2012, 15:35
bakkalmahmud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bakkalmahmud bakkalmahmud isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

ALKA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Siz de bu tür saçmalık dolu videoları buraya ekleyerek reklamını yapıyor ve bu gibi kişilerin ekmeğine bir de yağ sürüyorsunuz ama..

Bu başlığın ve videonun bilim formunda ne işi var?

Doğrudan cafe'ye alıyorum..
Sevgili alka,bu videolar sacmalik oldugu ve sacmaliklari masaya yatirilip tartisilmasi gerekdigi icin buraya ekledim.
Adamlar zorlama mantik ve halkin kafasinda düsman yaratarak yürüyorlar.
(Zorlama mantik kullanirsak turan dursun hocanin rahatlikla beklenen mehdi oldugunu iddia edebilirim.
Turan dursun.Rabbülalmin bize demek istediyi aslinda,kuran dursun,yani kurani birakin akil cagina girin,bunu dahada genisletebiliriz).
Yani mehdi bey icinde hicbirsey olmayan kurani bilimle harmanlayip yetmis milyonun önünde organize oluyor ve sanki adama yol verilmis gibi hickimsenin sesi cikmiyor.
Biraz önce guide nin hikayesini okudum orda cok önemli biryer var,komsunun ona söylediyi bir laf(cok günaha girdin 7 cami yaptirsan ödiyemezsin,bu sözden dolayi bozulan psikolojisini yazmis)ve mehdi efendi kurdugu kanalda hergün insanlari korkutarak kendine bagliyor,bunu koskoca bir ulus seyrediyor(su an mahkemeye verildi,verenlere tesekkürler,halk bu davaya sahip cikmali)organize olup stratejik yerleri kapdiginda cok gec olabilir,bu adamlari(adami ve karilari)izliyorum,her sözleri antidemokratik ve insan haklarina ters.
Türkiyeli halk beni cok sasirtiyor,geriye dönüs vitese takilmis ama kimsenin sesi cikmiyor,hic umurlarinda deyil,ne zaman umurlarinda olucak türkiye iran oluncami?,hayretki ne hayret.

"Din sıradan insanlar için gerçek, aydınlar için yalan, iktidarlar içinse kullanışlıdır." - Lucius Annaeus Seneca
Alt 22-09-2012, 18:34
ALKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ALKA ALKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Başarı Ödülü 

Başlık yine de cafede kalsın sevgili Anti-ka. Bilim formunda bilim konuları bu şekilde tartışılmaz. Eleştiri yönelttiğiniz konu sosyal ve toplumsal bir konu. Eğer bilimsel bir başlık istiyorsanız videodaki bilim dışı iddialara da bilimsel cevaplar ve açıklamalar verilmeli. Bu başlıkta böyle bir eğilim göremiyorum.. Bu yüzden başlık cafe bölümünde tartışılsın.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil