Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Felsefe > Dil, Mantık & Zihin Felsefesi

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 12-02-2019, 14:40
"ictenlik" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
"ictenlik" "ictenlik" isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart "İnsanlık Alımı Yapılacaktır"

Biz de taze bitmiş insanlık
İnsanlığa ihtiyacımız var
İnsanlığa açız hasretiz
Uzun zamandır İnsanlık yüzü görmedik
Evde çocuklar, çoluk çocuk insanlığa aç

Çok kullanılmaktan pörsümüş insanlık
Yenisine ihtiyacımız var

Elinde yeni taze ya da fazla insanlığı olan varsa bize de getirsin paylaşsın bölüşsün
Buradayım
İhtiyacım var

İnsanlık bölüşmeyi seven ya da elinde avucunda göğsünde fazla insanlığı olan dostlara ihtiyacımız var

Postumu kullanabilirler insanlık bölüşmek için...
Ben bölüştüm
Bölüştüğümü gösterdim
Yolumu açtım
Bizi namerde muhtac etme talan etme
Sana ihtiyacım var burdayım beni koru kolla kendi göğsünle

İçtenlik yazıları ve yazarlığı açık/özgür kaynak kodlu yazılım mantığının ve duygusunun tam aynını paylaşarak, mülkiyetsiz, anonim, yazarca sahiplenilmeyen, isteyenin istediği gibi izinsiz alıp dağıtıp çoğaltabileceği ve isterse kendi geliştirebileceği, katabileceği imzasız yazımlar olma felsefesi taşır. Özel olarak kaynak kişi alıntı kaynağı belirti tutulmamışsa yayımsız basımsızdır. İnternette yazılmıştır. Dileyen kullanır.
Alt 12-02-2019, 15:06
Üye

Işık Ateştir -AKsyopya Deneyi

Burdan ateş edin
İnsanlığa ışıkla ateş edin
İnsanlığa aydınlıkla ateş edin
İnsanlığa bilgiyle
Bu adamın yoluna sahip çıkın yaşayın yaşatın
Bu adam evladının yoluna sahip çıkın
Yardıma bekleniyorsunuz
Ağır ağrı var

İçtenlik yazıları ve yazarlığı açık/özgür kaynak kodlu yazılım mantığının ve duygusunun tam aynını paylaşarak, mülkiyetsiz, anonim, yazarca sahiplenilmeyen, isteyenin istediği gibi izinsiz alıp dağıtıp çoğaltabileceği ve isterse kendi geliştirebileceği, katabileceği imzasız yazımlar olma felsefesi taşır. Özel olarak kaynak kişi alıntı kaynağı belirti tutulmamışsa yayımsız basımsızdır. İnternette yazılmıştır. Dileyen kullanır.
Alt 29-01-2021, 13:41
Üye

Yüce devletime;

Memleketin hak götürdüğü ve memleketi hak götüren şu günlerde;
Düşünce ifade vicdan özgürlüğü kapsamında, politik ve toplumsal, vicdani düşünce ve ifade açıklamak durumunda hisseden bizler artık neyin açıklanıp neyin açıklanmayacağı ya da nasıl açıklarsak nasıl algılanacağı hususunda derin bir tereddüte düşmüş durumdayız
Memleketin bilahare polisini, mahkemesini, hakimini, kolluk güçlerini ve siber görevlilerini dahil hem alıkoyup meşgul etmeyelim hem bizim ne işimiz bunlarla o yüzden sizden şunu rica ediyoruz
Bir basım yayım denetleme kurulu gibi twitter da ve diğer sosyal medyada yazacağımız içerikleri yazmadan ve göndermeden hemen önce denetleyen ve yayına uygundur diyen bir hukuki ön denetim kurulu oluşturun ve biz onlara basın yayım için iletilerimizi gönderelim uygundur versinler , uygun bulunanları yazalım uygun bulunmayanları yazmayalım ki biz de hukuki sorumluluktan kurtulalım ve hukuki şaibenin def'ini sağlayalım.
ya da şu şu kelimeler kullanılamaz ve hukuki değildir ya da şu şu kelimelerle şu şu isimler yanyana getirilemez ve kullanılamaz gibi örnek bir hukuki rehber oluşturunlar.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil