Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 28-07-2021, 11:05
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart ABD İşgali Kapıda Ağustos / Eylül 2021 Savaşları

Selamun Pokemon arkadaşlar. Pokemona selam olsun. O daha fazla hak ediyor, ayrıca hepinizden daha fazla inançlı. Hehehehe.

Şimdi arkadaşlar, tek tek kanıtları sıralayalım.

Şunlar ABD'nin Bulgaristan'a yaptığı yığınak ve haberi.

Türkiye sınırına 50 km uzaklıkta... Dedeağaç'a yeni ABD yığınağı!

ABD, doğu Avrupa'da Rusya tehdidine karşı yürüttüğü ‘Atlantik Çözümü' operasyonu çerçevesinde Türkiye sınırına 50 km ötedeki Yunanistan'ın Dedeağaç limanına yüzlerce tanktan oluşan yığınak yaptı. ABD'li yetkililer Dedeağaç'ın önemli bir liman haline geldiğini belirtti.

ABD, Türkiye sınırına yaklaşık 50 kilometre mesafedeki Yunanistan'ın Dedeağaç (Aleksandrupolis) limanına son günlerde yeni askeri sevkiyat yaptı.
YOĞUN TRAFİK
ABD'nin bir yandan, Rusya'nın Avrupa'daki etkinliğini sınırlamak amacıyla gerçekleştirdiği "Atlantik Çözümü" (Atlantic Resolve) operasyonu çerçevesinde, Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine göndereceği tank ve zırhlı araçlar Dedeağaç limanına gelmeye başlarken, diğer yandan, ilkbahardan beri devam eden "Defender Europe" tatbikatına katılan zırhlı araç, helikopter ve personel ABD'ye dönüş için limanda bekliyor.
400 TANK VE ARAÇ
"Atlantik Çözümü" çerçevesinde, aralarında M1A2 Abrams tipi tank ve Bradley tipi zırhlıların bulunduğu 400 araç ve konteyner Dedeağaç limanına boşaltıldı.

kaynak 3 gün önceki Huriye gazetesi

Kesin Rusya içindir. Rusya ile her yerde komşu zaten. Tehdit olarak görse kafasını çoktaaaan ezerdi. Geçin bunları. Bu çok ciddi bir yığınak. Kısaca hatırlatmak gerekirse ABD Bağdatın merkezine 29 tankla girmiştir. Sanıyorum bu durum yığınağın ciddiyetini anlamanızı sağlayacaktır.

Evet, şimdi gelelim şunlara:

Bunlar savaştan kaçan Suriyeliler. Aileleriyle beraber gelmişler. Onlar muhacir oldu, biz ensar olduk. 3,5 milyon oldukları söyleniyor. Devlet saymış, 3.5 milyon saymış. Biraz daha sayamadığı var diyoruz ve 5 milyon Suriyeli kardeşimizi misafir ediyoruz. Ama bunlar sorun değil. Gerçekten sorun değil. Şunlarla karşılaştırınca:

Geldiler ve hala daha gelmeye devam ediyorlar. Sayısını bilemediğimiz sayıda Afgan.

25-30 yaş arası Afgan erkek. Belki onbinlerce, belki milyonlarca. Suriyelilere yaptığımız gibi yapamıyoruz ve sayısını da bilemiyoruz.

Suriyeliler geldiği zaman bunların gelişi iktidarın kontrolündeydi. Engel olmuyordu ama en azından sayıyı biliyorduk. Bunları organize eden ABD. ve sayısını da bilmiyoruz. Fakat otobüste, minibüste, parklarda sıkça görmeye başladığımızdan dolayı 2 milyon civarında olduklarını düşünebiliriz. Oh ne ala memleket, yol geçen hanı. Neyse.

Şimdi arkadaşlar bu göçü kimin organize ettiğini resmi olarak bilemiyoruz. Ama birisinin organize ettiği kesin. Bu kadar insan tek başlarına gelemezler, ya da sadece kaçakçılık organizasyonu olayı açıklayamıyor. Ülkemizde yerleşik batı basını aynen aşı olayında milleti nasıl trollüyorsa burada da bunun basit bir kaçakçılık olduğunu pompalamaya çalışıyor. Değil. Sizin de ulaşabileceğiniz açık kaynaklarda bu göçün ABD'nin Afganistan Büyükelçiliği tarafından organize edildiği, Afganistan'ı Taliban'a terk etme stratejisinin sonucu olarak bu gelenlerin:

1- ABD ve NATO'ya yardım edenler
2- Afgan hükumetine bağlı kişiler
3- Taliban'dan kaçan EL KAİDE teröristleri

olmak üzere üç kategoride özetlenebileceği belirtilmektedir.

Şimdi burada 1 ve 2 maddede olanları bizdeki Suriyeliler gibi düşünebiliriz. Gelmiştir, muhacirdir, kadınları yoktur. Burada genç kızları kaçırıp evlenecek ve Türkiye'deki ırk yapısına dinatimi koyacaklardır. Gelecek olan nesil artık Türk, Rum, Ermeni, Arap, Kürt değil de, bunların birisi ve yarı Afgan olacak haliyle.

Şimdi bu büyük bir mesele. Ama daha büyüğü 3. grupta olanlar.

Bunlar da geldi arkadaşlar.

Biz daha önce de dikkat etmiştik zaten, bu islamcı teröristleri ABD eğitir ve yönetir. Şimdi bunlar "sivil olarak" Türkiye'ye girdiler.

Bizde de sanırım 100.000 otomatik silah vardı kayıp olarak. Tabi bunların bir kısmı bunların eline geçebilir (yanlışlıkla tabi)

Şimdi arkadaşlar, yukarıda saydığım durumlar oluşmaya başladı zaten.

Bunu hatırladınız mı? Aralarında kavga eden iki Afgan grubu. Belki de bunların birincisi hükumet yanlısıydı diğerleri El kaideciydi, bilemiyoruz.

Bir dönem Afganistan'da bulunan bir arkadaşımız bunların medeniyet açısından Türkiye'den 500 yıl kadar geride olduğunu anlatırdı. Yani bunların kafa yapısına göre sen zayıfsan, o güçlüyse, senin elindekini alması doğal hakkıdır. Çünkü doğa kanunları ve akıl fizik kuralları onun kafasında böyle işler.

Dolayısıyla gasplar, kız kaçırmalar, tecavüzler önümüzdeki bir kaç haftada hızla artacaktır. Bu 2 milyon bekar genç mutlaka bir süre sonra kendilerini korumak amacıyla silahlanacaktır. Onları buraya getirenler boşuna getirmediler herhalde. Şu manzaları yakın zamanda TV'lerde göreceğiz.

Buradaki kurban şu an bu yazıyı okuyan herhangi birisi olabilir. Bu sizin tanıdığınız herhangi biri de olabilir. Bunu yapmak onların hayatında doğal bir olay, öyle abartılacak bir şey değil yani.

Şimdi bu olaylar olmaya başlayacak. Ordumuz yetersiz kalacak. neden? Çünkü ordunun 10 senede fetöyle darbeyle anasını piktiler. Ordu mecbur yetersiz kalacak. Tamam ordumuz hala iyi ama iç savaş durumunda ortalık karışınca yetersiz kalır.

Ve orada Bulgaristan'da hazırda tutulan 400 tanklık ABD birliği boş boş duracak değil herhalde. Sırf bizi bu teröristlerin elinden kurtarmak için İstanbul'a gelecekler (ne iyi insanlar).

ve işte al sana kapı gibi işgal senaryosu. Biz de ekranlarda Mehmet Ceyhan'ın yeni hangi yanlış bilgilerle halkımızı soy kıracağını düşünelim. Yok yok aşı yalandı, yok yok gerçekti, çip vardı, yok çip yoktu ederken bir taraftan soy kırılıyoruz, diğer taraftan işgal ediliyoruz!

Adamlar ölenlerin yerine gelecek olanları bile hazırlamış, yıllardır hazırlıyorlar, bu gelecek olanlar da onun devamı.

Hala mı bir ve bütün olmayacaksınız? Hala mı küçük hesapların peşinde olarak -bilmeden ve farkında olmadan- büyük planların oyuncağı olacaksınız? Kendinize gelin artık !

An itibariyle Türkiye gündemi:

- #bilimdeğilfilimkurulu
- #eşekgibiaşıolacaksınız
- #aşımaşıolmuyoruz
- #bizdenekdeğiliz

vsvs. Bu bize gösterdikleriydi.
Aslında olan:

Hadi bee. Afganlar gelmeseydi Ermeniler tam da ülkeyi ele geçirecekti, tüh ya, bir aksiyon farkla kaçırdılar. Dimi?

Eh, bir aksiyon farkla şimdi El kaideciler tarafından kimlerin kafası ilk kesilecek bir tahmin edin bakalım. Bu şekilde işte sırayla soy kırılmış oluyoruz. Bu adalet mi? Aslında değil. Ermeni doktorlara bilerek bunu yaptırdılar, bu sayede Ermeniler El kaide tarafından soy kırılırken sünniler seyredecek. Hepsini planlıyor adamlar, bizim halklarımız hala sığır gibi onların planlarını takip ediyor. Sen bu ülkede mi doğdun kardeşim? O zaman ülkene sahip çık.

Uyanın diyorum başka bir şey demiyorum. Küreselcilerin piyonuna alet olmayın, çünkü en ilerde olan piyonlar aynı zamanda ilk feda edilenlerdir.Ya yanlışlardan dönün, ya da bunlar kafanızı kesip öte tarafa döndürecekler. He zaten bizim kesim savaşçıdır, biz de onlar gibi savaşırız dert değil. İlk defa yaptığımız iş değil.
Hoşçakalın.

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.
Alt 28-07-2021, 17:00
Üye

Cumhuriyetin bugünkü kapağından, askeri kamuflajlı Afganlar Zeytinburnu sahilinde.

İsterseniz plandemicilik / soykırımcılık oynamayı bırakın da hep birlikte şu işi halledelim diyecem ama siz bilirsiniz yine de.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 29-07-2021, 02:32
NoOneCares NoOneCares isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

LEVH´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Buradaki kurban şu an bu yazıyı okuyan herhangi birisi olabilir. Bu sizin tanıdığınız herhangi biri de olabilir .
Böyle bir şeyi düşünmesini bile kötü fakat insan beyni empati yapmadan duramıyor...
Sevdiğim birine bu kontrolsüz alınanlardan herhangi biri zarar verir ise acısının mislini bu işgali savunanlardan çıkartmadan son nefesimi vermeyeceğimi biliyorum.

Malesef durum korkunç bir hal aldı ama bizim muhalefet partileri bile hala hümaniztlik kasıyor ama nedense hümanistliği kendi vatandaşına kasan yok!

Atalar ne güzel demiş "önce can, sonra canan"
Ama ülke yönetimi ve neredeyse muhaliflerin tamamı önce canan, canı siktiret minvalinde takılıyor.
Alt 29-07-2021, 10:48
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yine komployu kurmuşsun
Adamlar sömürdüğu yeri niye işgal etsinler.

Forumu komplo formuna cevirdiniz.
Alt 29-07-2021, 11:31
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yazısında ''Hala mı bir ve bütün olmayacaksınız?'' diyen bu değerli üyemizin imzasında engelli listesi var.

Bu arkadaş bize forumda bile tahammül edemiyor ama bizden kendisine destek olmamızı istiyor.!
Alt 30-07-2021, 09:40
Üye

ilahi Diyor ki
Yine komployu kurmuşsun
Adamlar sömürdüğu yeri niye işgal etsinler.

Forumu komplo formuna cevirdiniz.
Ben olan bitenlere dayalı nesnel yorumlar yapıyorum. Eğer işgal edildiğini göremezsen, gerçekleri göremezsen, o fotoğraftaki gibi yaparlar, gözlerini bağlarlar ve gerçekten de yaşadığın gerçeği göremezsin. Sen bu kafayla devam et. İnanıp inanmaman çok da umurumda çok af edersin.

NoOneCares Diyor ki
Böyle bir şeyi düşünmesini bile kötü fakat insan beyni empati yapmadan duramıyor...
Sevdiğim birine bu kontrolsüz alınanlardan herhangi biri zarar verir ise acısının mislini bu işgali savunanlardan çıkartmadan son nefesimi vermeyeceğimi biliyorum.

Malesef durum korkunç bir hal aldı ama bizim muhalefet partileri bile hala hümaniztlik kasıyor ama nedense hümanistliği kendi vatandaşına kasan yok!
Atalar ne güzel demiş "önce can, sonra canan"
Ama ülke yönetimi ve neredeyse muhaliflerin tamamı önce canan, canı siktiret
minvalinde takılıyor.

Katılıyorum. Şu anda iktidar ve ana muhalefet yardakçılarıyla beraber ruh ikizi moduna geçti. Birisinin diğerini imha / tasfiye etmeye çalışması lazım ama küresel çıkarlar söz konusu olunca, halkı imha planları söz konusu olunca bir ve bütün oluyorlar. Bizim de halk olarak siyasetin tümüne karşı bir ve bütün olmaktan başka çaremiz yok. Bizi korumayacağı belli olan devlet mekanizmalarının yerine getiremediği can güvenliğimizi sağlama görevini kendimiz yerine getirmeye mecburuz. Bu mecburiyeti şimdi göremezsek sorun olmaz, çünkü yakında başka çaremiz fiziken de kalmayacak.

Yazıyı yazarken 2 milyon Afgan gelmiştir diyordum. Ancak basına düşen 3,5 milyon rakamı var, bir de bazı istihbarat kaynakları 10 milyon Afganlı var diyorlar. Şöyle gözümüzün önüne getirelim.

Bir nedenden dolayı (!) Suriyeliler ya da Afganların fitili ateşlemesiyle çatışma veya ayaklanma çıkmış olsun. Bu durum, evlerine dönmek istemeyen Suriyelilerin haftaya yapacağı miting sonrası, deney karşıtlarının mitingi sonrası, Afganların eylemi sonrası veya bu eylemlere karşı herhangi bir provokasyonla olabilir.

Konu şöyle patlar: "Afganistanlı kardeşlerimizden bazıları bizi -KANDIRDI- meğer aralarına el kaide teröristleri sızmış". El kaide bir yerleri işgal edip takır takır kafa kesmeye başlar. Bu konuda henüz bir çalışma yapmadım ama potansiyel olarak Tunceli, Van ve İzmir'i risk altında görüyorum.

ABD'liler İzmir'i işgal ettirmezler, ama bir kaç provokatif eylem olabilir.
Tunceli'yi işgal ettirirler ama geniş çaplı soykırıma izin vermezler.
Van'ı işgal de ederler soykırım da yaparlar.

Hemen tabi dostlarımız bizi korumak için yanımıza gelecektir. "Yettik gayri!". Sen gelme lan İsrail dölü! diyemiyorsun tabi böyle bir durumda. Silke silke gelecekler.

Bir tarafta Türk ordusu, yedeğinde devrik Afgan devletine bağlı kendi içinde düzenli Afgan Askerleri, yanında ABD (İstanbulu ve İzmiri işgal ederek bize yardım edecekler ne iyi insanlar), Ruslar da saolsun el kaide Antalya'ya girmesin diye oraları alarak bize yardım edecek. Diğer tarafta el kaide teröristleri. Resmi olarak saflar bunlar. PKK bu aşamada hiç bir şeye karışmayacaktır. (Şimdi olduğu gibi. Bitirdik ya hani onları, o yüzden)

Resmi olarak savaşan taraflar
Türk ordusu
ABD / NATO
Afganistan Ordusu
Rusya
X
El Kaide / Deaş

Gerçekte Savaşan Taraflar
Türk ordusu
Türk halkı
X
El Kaide / Deaş
ABD / NATO
Afganistan Ordusu
Rusya
PKK
Potemyalılar
İçimizdeki İrlandalılar (nesebi gayri sahihler)

Görüyorsunuz aslında herkes Türkiye'ye karşı.

Şimdi böyle bir durumda en zayıf halka Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıdır. Yakalayan onu kesecek. Rum olsun, Ermeni olsun veya Kürt olsun fark etmez. Kürdü Talibana kestirirler, Türkü PKK'ya.

Bu arada tabi fırsattan istifade eden RTE'nin hemşehrileri Rize'de Potemyayı ilan edecektir. RTE belki hemşehrisi oldukları için ve daha önemli düşmanlar söz konusu olduğundan onlara fazla yüklenmeyebilir. Çünkü bu arada Antalyayı Ruslar, İstanbul ve İzmiri Amerikalılar işgal edecektir. HDP de PKK'yla işbirliği içinde güneydoğuyu PKK bölgesi ilan edecek, bu sefer ABD ve Rusya bunu tanıyacak tabi ki. Aynı Suriye'deki senaryonun bir değişiği. Biraz ABD'ye, biraz Rusya'ya, biraz Kürtlere, ve petrol de ABD'ye. Ankara'da butik bir devlete izin vereceklerdir. Bir ara hani Erdoğan Esad için demişti ya, orada butik bir Suriye devleti kaldı diye. İşte ona da orta Anadolu'da butik bir devlete izin verecekler. Sarayı boşuna yapmadı ya, onu elinden almazlar. Boşuna demiyorlar, kınadığını sınamadan ölmezsin.

İsteyen inansın istemeyen inanmasın. Bu planı "silke silke" yapacaklar. Yok argo olsun diye küfür olarak söylemiyorum. Sokak ortasında genç kızlara tecavüz edecekler. Her şeye bu komplodur diyen kişiler etrafta bolca var. Bu tipler bunun komplo mu gerçek mi olduğunu en kötü ihtimal "eğ lan kafanı kafir" dedikleri zaman anlayacaklardır.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Konu LEVH tarafından (30-07-2021 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.
Alt 30-07-2021, 10:27
Üye

LEVH´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ilahi Diyor ki

Ben olan bitenlere dayalı nesnel yorumlar yapıyorum. Eğer işgal edildiğini göremezsen, gerçekleri göremezsen, o fotoğraftaki gibi yaparlar, gözlerini bağlarlar ve gerçekten de yaşadığın gerçeği göremezsin. Sen bu kafayla devam et. İnanıp inanmaman çok da umurumda çok af edersin.
.
Onlara pazar olmaktan çıkarsan isgal demeyelimde , cevrendeki toplumların başına gelen neyse onlar gelir başına.

Korkmana gerek yok. Pazar olmak ve onlara kazandırma konusunda eskisinden çok ama çok daha üst seviyedeyiz.

Ucuz işcileride komplon icin yanlıs degerlendiriyorsun.

Sermaye
Pazar
Ucuz isci

Bunların üzerine akıl yürüt.

Adamlar kerizmi milyar dolar harcayıp seni isgal etsin. Tacir gibi düşün.
Daha az maliyetli , daha karlı yöntemleri kullanıyorlar.

Milliyetci komplolar kurarsan ki onların istedigide bu
Sisteme daha cok sahip çıkmıs olursun.
Sistem senin bu kafayı yasamanı istiyor zaten.
Uyan diyecegimde , uyanmak zor iş.
Alt 30-07-2021, 10:40
Üye

Ben hepsini atalım diyorum sen sisteme sahip çıktığımı iddia ediyorsun. Ne içiyorsun da bu kafaya geliyorsun anlamıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 30-07-2021, 12:02
Üye

Kendinimi tanımıyorsun?
Kendinemi yabancısın?

Kurdugun komplo milliyetcilik üzerine
Sistemin istedigi dilden konusuyorsun kalkmıs sisteme karsıyım diyorsun.

Sistemi atalım diyorsun !! Hangi kafayla atacaksın?
Gelin canlar bir olalımmı ?
Kuvvayi milliyemi ?
Vatan millet sakarya?
Neslin dede , ceddin bilmem ne ?

Hepsi aynı kapıya çıkar ---> sistem

Bilader uyan , senin o sisteme karşı durman diye bir şansın yok. Gücün yetmez. Hoplatırlar insanı

Benimde , benim gibi düşünenlerinde gücüde yetmez.
Niye konusuyoruz ?
Sadece bilmek -----> bu kadar.

Bu tip sistemler kendiliğinden , kendinden yıkılır.

Bak orman yangınlarına , her cesit komplo ile izah edilebilir ama sonuç !

Ormanları mülteciler , pkk , mutahitler v.s yaktılar denebilir . Sonucta SİSTEMİN pok olmasından yanıyor işte.

Nedir bu gelen mültecilere olan düsmanlık ?
Bu insanlarmı Dunyayı bu hale getirdi?
Neden tüm olumsuzlukları onların üzerine yüklüyorsunuz. Manyakmısınız siz.
Bırakın şu insanların yakasını.

Neymiş birileri kurdukları pazarı ve tezgahları dagıtacakmıs !
Onlar kurdugu pazarı niye dagıtsınlar? Hiçmi aklınız yok sizin
Onlar para kazandıkları müsterilerini üzmezler.
Sen onların müşterisisin.

Burada onlarca kez dile getirildi.
Kapitalizm icin sınırların sonuna gelindi .
Sömürecekleri , uzayacakları , gidecekleri , yayılacakları yer kalmadı dunyada.
Bitiyorlar , sistemleri çöktü çökecek.

Bak coin moin coinler üretiyorlar ama sanal. Gidecekleri bir yer yok.
Her isimde coin var birde " s.i.k coin" yaparlar tam olur. Sonra g.ö.t coin falan

Sen kendini bu kadar kasma
Ömrün yeter görürsün çöker bunlar.

Yok yok gideceleri , sömürecekleri alan kalmadı

Aşıyla nufusu çökertecekler diyorsun ya !
La bilader sen dukkanındaki calısanları toptan niye katledesin ?
Aşıyı herkese yapıyorlar
Doktoru
Ahcısı
Mühendisi
Bakkalı
Terzisi v.s

Aklın alıyormu bu kadar insanı katledeceklerine ?
Kendilerimi yapacak onca işi ?

Sacmalamaktada bir sınır olur.
Alt 30-07-2021, 12:26
Üye

Kusura bakma da bir şey diyecem, kimse yanlış anlamasın. Bir insanın üslubu, aptallığı, bu kadar da mı aşağılıkta sınır tanımaz.

Tamam birader seni yeniden engel listeme ekliyorum. Demek ki bir iki mesaj efendi efendi yazdın sırf beni etkilemek için, engelini açayım diye. Senin engelin beyinde lan. Ciddiyim.

Senin ne düşündüğünün bir önemi yok. Strateji profesörü olsan ne olur karşındakine saygın olmadıktan sonra. Karşısındakine saygısı olmayanın kendine hiç saygısı yoktur. Ne düşündüğün ve yazdığın umurumda değil.

Daha fazla hakaret içeren cümleler kurduğun zaman daha mı inandırıcı olduğunu zannediyorsun sen? Geri zekalılıkta bir sınır olur. Git başkasının kapısının önünü pisle!

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil