Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Kadın & İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 28-10-2006, 18:35
agnostic_z agnostic_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Kadınlar et,bizler kedi miyiz?

Artık alıştık böyle şeylere.Açıkçası ben bu habere pek te şaşırmadım doğrusu.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/gost...spx?id=5324959

Düşünüyorum;o halde varım...
Alt 28-10-2006, 18:39
turok turok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: Kadınlar et,bizler kedi miyiz?

Adam kendi inancina gore dogruyu konusmus ! bizimkilerde tepki gosteriyor !)) ...Asil dinden cikanlar bizim ilahayatcilar !))

74.17. Ben onu sarp bir yokuşa sardıracağım!
74.18. Zira o, düşündü taşındı, ölçtü biçti.
74.19. Canı çıkasıca, ne biçim ölçtü biçti!
74.20. Sonra, canı çıkasıca tekrar (ölçtü biçti); nasıl ölçtü biçtiyse
Alt 28-10-2006, 18:44
Üye

Turok tamaamen haklısın.Adam aslına bakarsan islamın asıl yüzünü göstermiş cümle aleme yine ama light ve postmodern geçinen müslümanlar da bunu böyle kamufle çabasındalar yine aynı tas aynı hamam...

Alt 28-10-2006, 18:57
ozgur_beyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgur_beyin ozgur_beyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

sevgili agnostic_z *
* * * * *
* * * *islam dünyası *, *aklını bir türlü apış arasından çıkarmayı başaramadı. *çünkü cinsel yaşamı, yemek içmek kadardoğal ,bir insani duygu olduğunuda anlayamadı.tanrısal bir yağcılığın mihenk taşı yaptılar.
*kadınları kendi felsefelerine göre çalışan bir hapishaneye soktular. söylenecek çok şey var ama, böyle * din adamı olarak geçinen böyle bilmem ne budalası adamlar artık beni kusturuyor.
Alt 28-10-2006, 19:14
Üye

Peki ne yapmak gerekiyor böyle insanlara?

Alt 28-10-2006, 19:40
mep
Üye Değil

miyavvvvv.
* *Kendimi hiç kedi, kadınlarıda et gibi hissetmemiştim.alem adam bunlar yaw,şeytan bile ters dönüyodur valla,şeytanı bile şaşırtırlar akıllarıyla.
sanki kadınlara çarşaf giydirince kediler musallat olmuyomuş,biz o kedilerin pirini biliriz 9 mu desem 11mi desem kadın almıştı kendine.eee kadını et olarak görmekte ancak kedilere özgü bişeydir.insanım diyenler pek öyle bakmazlar hadiseye.kedi efendiye kadına et dedi diye kızmamak lazım,böyledir bunlar ulaşamadıkları ciğerede mundar derler.
allah vermiyo bari şeytan akıl fikir versin bunlara.
Alt 28-10-2006, 19:47
ozgur_beyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgur_beyin ozgur_beyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

sevgili agnostic *.eğer yeni yetişen *islam çocuklarına pozitif bilimler öğretilmezse ne zaman çözülür bilemem. islam coğrafyası okumuyor ,araştırmıyor merak etmiyor. *adı ULEMAolan madrabazlara inanıyor. kolaycılığa kaçıyor, onları kendine rehber ediyor,ülkesi sömürülüyor, halkı aç kalıyor, yeterli sağlıklı su bulamıyor,gavurların silahlarına hedef oluyor kitleler ,kitleler halinde ölüyor .ama uyanmıyor.
*bir insanlık dramı yaşıyorlar uyanmıyorlar uyanacaklarıda yok. sadece en becerdikleri şey onlara doğruları söyleyenlere kin duymak elinden gelirse yok etmek.
Alt 28-10-2006, 19:59
walla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
walla walla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bulunduğu yer: Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...

Çözüm Tüm Dünyada İSLAMİYETi yok etmektir.... :twisted: *:twisted: *:twisted: *:twisted:

Bedenimin her zerresi Anadoludur. Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...
Alt 28-10-2006, 20:31
Üye Değil

walla";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Çözüm Tüm Dünyada İSLAMİYETi yok etmektir.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
walla tesbitin çok doğru islamsız bir dünya elbette daha güzel olacak, ancak islamın son kalesi
yıkılmadan bu kolay olmayacak,yıkılması çok yakın gibi görünüyor,dünya terörünü finanse eden
düşünen insanların katili bu ülke yıkıldığında tv'nin karşisına geçip biramı yudumlayarak zevkle
seyredeceğim yıkılışını,bedeli ne olursa olsun aydınlık bir dünya için mutlak süretle yıkılması lazım
Alt 28-10-2006, 21:47
yskrsm yskrsm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

İslam zeten kendi kendi kendini yok etme sürecindedir.
Yalnız İslam değil, bütün dinler aynı süreçtedir.

Din'deki her türlü ılımlılaştırma/iyileştirme çabaları, zamanı geldiğinde din kurumunun gerekli olmadığı bir noktaya gelecek ve insan haklarına dayanan ve dogmatik olmayan evrensel "hukuk kuralları" ile bütünleşecektir.

Batıda Reform ile başlayan süreç bunun batıdaki tetikçisidir. Son yıllardaki İslâm'ı ılımlılaştırma ve agnostic_z'nin dediği "light/postmodern müslüman" ilimcilerin görüşleri de bu sürecin parçasıdır.

Dünyada her alanda hukukîlik gelişirken, dinin (her ne kadar donmuş/kalıplaşmış ideolojiler olarak addedilseler de) bu gelişmelere karşı koyması mümkün değildir.

Din ya tümüyle ortadan kalkacak, yerini tamamen "pozitif hukuk" alacak, veyahut din sembolik bir ifade olarak kalacaktır. Belki 1000 yıl sonra... Saat işliyor, medeniyet,akıl, bilim ve insanlık yürüyor...

Önerilen Siteler