Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Dinlerden Özgürlük > Özgür Düşünce Platformu > Dinsel İnançlardan Nasıl Kurtuldum?

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 03-09-2015, 23:37
Barlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barlas Barlas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

"Şifa Merkezi" gibi bir yer burası hürafelere, masallara, kurnazlıklara, yalanlara vs. karşı her türlü tedavi mevcut...
Alt 05-09-2015, 13:25
Alibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alibey Alibey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Boolean´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Vajinayı bulduktan sonra 7 kez değil, 70 kez de dönerim etrafında sıkıntı yok.

Ciddi yazayım.

Bu söze inanıyor musunuz sahiden?

Kuran'daki Tanrı bile erkek. Kendinden bahsederken erkek zamiri ile bahsettiğini biliyorum.

Hacerül Esvet taşırın vajina şeklinde olması ve bir Tanrıça'dan İslam'a aktarılması, "Müslümanlar aslında vajinaya taparlar" anlamına gelebilir mi yani?

İslam'ı eleştirceksek bile dürüst olmamız lazım en azından. Lakin sizinkisi İslam'ı eleştirmek değil, müslümanları aşağılamak.

Bu tür davranışlar da; Müslümanların aydınlanmasını engelliyor.

"Müslümanlar aslında vajinaya taparlar" sözünü duyan müslüman, dinden minden çıkmaz, aksine güler.

Ha şöyle deseniz.

"Hacerül esved taşı kadın vajinası şeklindedir ve Ay tanrıçasından İslam'a aktarılmıştır."

O zaman müslüman kişi belki kafasında bir sorgular da....

Sizin yaptığınız şekilde ancak Ateistlere daha da düşman olur.
Geç cevap verdiğim için özür dilerim.
Konumuz iNanç değil tapınmak olunca tabii iş değişiyor. Tapınmak biliyorsun ritüellerle olur. Kabe ibrahimin karısı hacerin mezarıdır. bu taş Şekil olarak aynı vagina şeklİndedir. Oraya tesadüfen konmuş değildir. Bilerek aranarak bulunmuş ve konmuştur. Müslümanlar kabe etrafında 7 kez dönmekte ve el kol hareketker. İle bu taşı öpmekte ve buna tapınma hareketleri yapmaktadırlar. Bunda benim iftiram yoktur. Olan gerçek budur. Vagınaya doğurganlığa tapan sadece islamlar değildir tarihte pek çok insan toplulukları da doğurganlığa sayğı duyup tapınmışlardır.
Saçma kurana inanıyorsa zaten bitik demektir. İşid li dir. Bunlardan İnsanlığa hayır gelmez. SaIıver gitsin. Ataistlere düşman olurmuş. Sanki değilmiş gİbi. Neyapalım yani doğruları söylemeyelİm de muhammet gibi insanları kandıralım mı. Bu bize yakışmaz neyise o biz bildiğimizi söylerİz. O taş oraya gökten yağmadı insanlar arayıp bulup vagina şeklindeki taşı oraya koydukar öpüyorlar etrafında dönüp tapınıyorlar.

Aklı başında hiçbir insan kendi özgür aklını bir dine ya da ideolojiye teslim etmez

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil