Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 14-06-2007, 21:18
dolfen dolfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart daha kötü şeyler...

masadaki mektup

Adam kızının odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. Odanın kapısını yavaşça kapattı, sonra yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde -Babama- yazıyordu. Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu:
Sevgili Baba;
Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve üzüntü içinde yazıyorum. Erkek arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü seni ve annemi yaşanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Evet baba, bir rezalet... Bana göre değil ama size göre tam bir rezalet olacaktı bu. Sevgili babacığım, gerçek tutku ve aşkı ben Sedat’la buldum ve o öyle tatlı, öyle canayakın ve öyle sevimli ki anlatamam...
Şunu biliyordum, siz onun vücudunun her yerine taktığı küpeleri, dinlediği müzik tarzını, derisine işlettiği dövmeleri, kendine has o çılgın giyim tarzını asla ama asla onaylamayacaktınız. Babacığım, şunu da söylemeliyim ki, Sedat’ın benden çok büyük olmasını da sorun edeceğinizi biliyordum. Evet baba, Sedat 47 yaşında bir adam. Ancak onun çocuk ruhu... Nasıl anlatsam... Sedat içindeki çocuğu hiç öldürmemiş baba. Bir şey daha var! Ve bunu söylemekten asla utanmıyorum, aksine gurur bile duyuyorum bundan. Baba ben hamileyim! Sedat’ın dediğine göre çok mutlu olacağız. Ormanda kendine ait bir karavanı ve tüm kış yetecek kadar da yakacağı var. Bir sürü çocuğa sahip olma düşüncesi rüyalarımızı süslüyor.
Sedat benim gözlerimi esrar gerçeğine açtı ve artık biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar yetiştirecek ve insanlara pazarlayacağız ve yine bu sayede ihtiyacımız olan kokoin ve ekstaziye ulaşacağız.
Artık tam anlamıyla bilime yalvarıyoruz, dualar ediyoruz şu AIDS’in çaresi bulunsun ve Sedat sağlığına kavuşsun diye... O kesinlikle iyileşmeyi hakediyor. Endişelenmeyi bırak baba, ben 15 yaşındayım ve kendi başımın çaresine bakabilirim. Eminim birgün geri döneceğiz ve sen kendi torunlarını tanıyacak, seveceksin.
Kızın Bengü
NOT: Baba yazdığım mektubun tek kelimesi bile doğru değil. Ben Şermin’lerdeyim. Sadece sana; masamın üzerinde seni bekleyen karneden daha kötü şeylerin olduğunu hatırlatmak istedim.

http//dolfen.blogcu.com/

Son söylediğim her zaman doğrudur, bir sonraki onu yalanlasa da...!
Alt 14-06-2007, 21:21
vartor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
vartor vartor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Standart Re: daha kötü şeyler...

hay hebelehubup cezani alsin, guldurdun beni.

Iman, ask gibidir,gozleri koreltir,beyni muhurler.
Alt 14-06-2007, 21:34
dolfen dolfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

hy vartor abim hy.

ayrıvca bundan sonra hebelehübü ccc *diyecegiz abim *

vahiy geldide...

ama pdf *formatında yollamış abim oku diyo * okuyamıyom....

oku diyo * okuyamıyom...

neyse *pdf uzantılarını okuyabilen bı program ınndırrdım de okuabildim..

ne yapsın garıbım çaga ayak uyduruyoo...

http//dolfen.blogcu.com/

Son söylediğim her zaman doğrudur, bir sonraki onu yalanlasa da...!
Alt 14-06-2007, 23:14
Üye Değil

bence babası notu okuyamamıştır bunları okuyup da kalpten gitmicek adam yoktur herhalde
Alt 18-06-2017, 21:15
Engse Hohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Engse Hohol Engse Hohol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bir müvekkil ile avukatı arasında, gerçekten yaşanmış roman gibi bir rezalet okudum az önce.

Avukatın müvekkilini dolandırması

islamın yıkıma uğraması karşısında müslümanların, el-lah'ı ayakta tutundurabilmek için yalanlar söylemeleri kaçınılmazdır. hohol : aesir

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil