Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 28-07-2021, 09:52
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ilahimasal Diyor ki
SimulasyonCUNUN dizayn ettigi DÜZ dunya da olur böyle şeyler neden şikayet ediyorsunki?
İki seçenek var. Ya senin kuracağın simülasyonun ta aküsüne koyayım deyip çektirip gideceğim ya da mücadele edeceğim. Şimdilik ikincisi. Kafama eserse birinci plana da geri dönebilirim.

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.
Alt 28-07-2021, 10:16
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Şikayetin , çözüm önerin ve düşünce dunyan çelişiyor ERORR veriyor .
Bundan bahsediyorum.
Yoksa bahsettigin haberin konusu ile ilgilenmiyorum.

Burokrasi kökten bitse daha iyi olmazmı diyebilirdim.

Senin çözüm önerinle sorun bitmez , el degiştirir.
Alt 28-07-2021, 10:34
Üye

Bence elmalarla armutları karıştırıyorsunuz. Error veren sizin beni anlama durumunuz.
Simülasyon ile ilgili olan durum benim inancım. Yani teizstler, ateistler, simülasyoncular, kaplumbağacılar, zeuscular filan. Bunların hepsi inanç çeşidi. Simülasyon da bir inanç çeşidi. Bunun alt türleri mesela simülasyona inanan müslüman, simülasyona inanan teist, simülasyona inanan ateist olabilir. Bu böyle bir şey.
Sonuçta dünyada yaşadığımız şeyle ilgili çözümler üretmemizden doğal ne olabilir? simülasyon ya da değil. Bakın birisi inanç, öteki bu dünyanın kendisi.

Benim önerim fetöden kurtulma yöntemi. Eğer amaç buysa çözüm budur, tüm memurların, bürokratların bir seferlik işten çıkarılıp yerlerine rastgele atama yapılmasıdır. Bu durum ilerde başka sorunlara neden olabilir. Elbette neden olacaktır. Oluşacak yeni sorunlara yeni çözümler geliştirmek lazım. Ama bir yerden başlamak lazım.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 28-07-2021, 10:51
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

"Simulasyona inanan ateist " ne demek?

Dunya nın gercekleri var diyorsun ve ayrıca simulasyon diyorsun!

Burokrasinin tamamı fetocu zaten , fetocu fetocuLUGU niye tasviye etsin?
Feto diyince aklına ne geliyor senin?
Alt 28-07-2021, 12:28
Pasteur Pasteur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Nusret Nesin' in de tahmin ettiği gibi bu mevcut kamucu ve illilerinin, ilişiklerinin %92 si fetoşcu veya türevi v.s.

Cumhur Reis' in uyuklar görüntüsünü o kadar rahat ve genişce basına verebildikleri ve bunun yayınlanması buna karine değilde nedir? Bu öyle çok basit münferit bir olay kesinlikle olamaz. Heleki sarayı bir itibar meselesi gören bir zihniyeti söz konusuysa.

Reis Cumhur'un itibarı yerle yeksan edilmiştir. Fetoş veya türevcileri kamucularca.

He bu tasviye edilenler(fetöcü) kimler? Kuvvetle ihtimal sözdeAtatürkçü-laik müslişlerdir.

Hani şu bilindik hikaye 3-5 gr heroin yakalatırlar ya yalandan. Tonlarcası da geçer.

Satan memnun, yakalayan piyon memnun misali...

Hukuk içi görevini yapan devlet görevlilerine rağmen bu ülkede gerçekten suç işlemek imkansızdır. Hülasa bir basit memurluk için kılı kırk yaran kamuya fetöşcü getöşcü' nün kamuya sızma ihtimali yoktur. Bile isteye bunlar içeri alınıyor. Sonra içeride çıkar çatışmaları v.s. Dün iyi olan yarın terörist ilan ediliyor. O zaten bize göre hep aynıydı. Adam 35 sene önce zaten kılcal toplar atar damar mamar demiş mi? Demiş. E bunu bilerek onunla sağcısı-solcusunca işbirliği yapılmış mı? Yapılmış. Ecevit'i de, Türkeş' inde arşiv kayıtları orada duruyor mu? Duruyor. E daha ne fetö mücadelesi, ne fetöcüsü arıyorsunuz?

%92 dedik teşbihen işte. Bu saatten sonra öyle kamu 10 binler 100 binler ile temizlenemez. Yeniden sıfırdan imarı şarttır.

Anlayan anlamıştır. Yani hiç ümit ve ışık yok. Mülteci misali kendinizi kurtarın gari. Benden size tavsiye. Siz kimseyi kurtaramazsınız. Düzeltemezsiniz.
Alt 28-07-2021, 15:08
Üye

ilahimasal Diyor ki
"Simulasyona inanan ateist " ne demek?

Dunya nın gercekleri var diyorsun ve ayrıca simulasyon diyorsun!

Burokrasinin tamamı fetocu zaten , fetocu fetocuLUGU niye tasviye etsin?
Feto diyince aklına ne geliyor senin? Diyorum ya bak, anlamıyorsun. Sonra da neden anlamadığını da anlamıyorsun.
"Simulasyona inanan ateist". Simülasyona inanan ateist kişidir. Olmadı mı? Nesi olmadı. Biraz açayım o zaman anlarsın. Sen şimdi ateistsin. Allah yok dinler yalan bum oldu toz zerresi birleşti suya indin karaya çıktın domuz genetiğinden evrilerek maymun şeklinden dönüşerek filan insan oldun. Okey? Bir simülasyon yapıyorsun ve içine herkesi koyuyorsun. Ne oldu? İçerdeki insanlar simülasyon oldu. İçerdeki insanlardan birisi buna inanıp ve de senin de Tanrı olmadığını doğal yollardan evrile evrile oluştuğuna inanıyorsa işte simülasyona inanan ateist bu şekilde oluyor. Adam hem simülasyona inanıyor hem de Tanrı yok, simülasyonun başındaki de Tanrı değildir, insandır, veya başka tür bir canlıdır ama bizim gibi dallamanın tekidir diye inanıyor. Burada Tanrı olmak zorunda değildir. Ama bunun Tanrılı modelleri de var.

Burada dünya simülasyon olsun veya olmasın, bunun kendine has kuralları var. Tanrı da yaratsaydı, simülasyon da olsaydı, simülasyonun başındaki kişi başka yollarla gelseydi veya Tanrı tarafından yaratılsaydı, her durumda bu dünyadayız ve buranın bizi bağlayan kendine has kuralları var.

Fetö konusundaki görüşlerine bir şey diyemem. Elbette, yılan kendini yemeye başlarsa bir yerde tıkanır bu yüzden iktidar fetöyü tasfiye edemez. Bu ancak en baştakinin bir gecede yapabileceği bir iş. Hepinizi kovdum diyecek, etrafına en güvendiklerini alacak. Her şey dijital sistem üzerinden diyecek. Anca işte, bilmiyorum yani olursa öyle bir şey olur. Hepsini kovduğu gün fetöcüler kalkıp sen kimi kimin devletinden kovuyorsun esas biz seni kovduk da diyebilirler tabi, bahsettiğin bu sanırım.

Bilal Gates'e anlatır gibi anlattım, çok efor kaybettim daha da bu konuya yazmam, yeter.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Konu LEVH tarafından (28-07-2021 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.
Alt 05-08-2021, 18:16
Şüpheci Dinsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Şüpheci Dinsiz Şüpheci Dinsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Ahmet Nesin - İŞTE 15 TEMMUZ'UN ÖZETİ

* Bir ben vardır bende, benden içeri. (Yunus Emre)
* Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz. (Muhy-i)
* Kadınlar insan, biz insanoğlu. (Neşet Ertaş)
* Bu otobüs de benim Maserati'm, halkımla birlikte kullanıyoruz. (Tuncel Kurtiz)
* Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım? (Turan Dursun)
* Beneath this mask there is more than flesh, beneath this mask there is an idea Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. (V for vendetta)
* O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. (Yaşar Kemal)
* Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa. (Nazım Hikmet Ran)
* Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar her milli bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var. Dostlar ki; bir kere bile selamlaşmadık, aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz..
(Nazım Hikmet Ran)
Alt 13-08-2021, 15:09
Otoriter Kemalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Otoriter Kemalist Otoriter Kemalist isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

15 Temmuz Fetullahçı Gladio'nun son sıçrayışıydı ve neyse ki başarısız oldu. 15 Temmuz'u Fetullahçılar değil de başka birisinin yaptığını söylemek tamamen Fetullahçıları aklamaya yönelik gerçek dışı bir iddia olur.

Ha ama Erdoğan 15 Temmuz'un ekmeğini yedi derseniz doğrudur derim, halen yiyor. Bu ayrı bir konu.

Gerçek şu ki o gece ordudaki Kemalist subaylar da Fetullahçılara karşı Tayyip'in safında yer almıştır. 15 Temmuz'un kahramanları arasında pek çok Balyoz mağduru Kemalist asker de vardı ama elbette ki havuz medyası bunları dillendirmez.

Aslında darbeyi engelleyen esas unsur Kemalist subaylar olmuştur. Tanklara atlet tıkayan çomarların darbeyi engellediğine ancak ahmaklar inanır.

Biz, ilhamlarımızı gökten ve gâipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz.
Bizim yolumuzu çizen; içinde yaşadığımız yurt, bağrından çıktığımız Türk milleti ve bir de milletler tarihinin bin bir fâcia ve ıstırap kaydeden yapraklarından çıkardığımız netîcelerdir.
Alt 15-08-2021, 01:26
antkanser antkanser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Alt 14-07-2022, 21:00
Şüpheci Dinsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Şüpheci Dinsiz Şüpheci Dinsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Ahmet Nesin
DARBECİ OLDUKLARINI POLİSTEN ÖĞRENEN ÖĞRENCİLER!

--/--

Askeri Öğrenci Komitesi
Mavi Otobüs | 15 Temmuz Gerçekleri: Harbiyeliler Konuştu!
The Blue Bus | July 15th Facts: Cadets Speak Out!

* Bir ben vardır bende, benden içeri. (Yunus Emre)
* Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz. (Muhy-i)
* Kadınlar insan, biz insanoğlu. (Neşet Ertaş)
* Bu otobüs de benim Maserati'm, halkımla birlikte kullanıyoruz. (Tuncel Kurtiz)
* Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım? (Turan Dursun)
* Beneath this mask there is more than flesh, beneath this mask there is an idea Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. (V for vendetta)
* O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. (Yaşar Kemal)
* Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa. (Nazım Hikmet Ran)
* Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar her milli bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var. Dostlar ki; bir kere bile selamlaşmadık, aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz..
(Nazım Hikmet Ran)

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil