Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 13-09-2017, 12:29
SelGom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SelGom SelGom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Standart Spartacus'a noldu

Kendisi en son bu ayın 5'inde foruma girmiş, o günden beri de foruma girmemiş. Ne oldu acaba? Kendisi iyi mi? Haber alan var mı?
Alt 13-09-2017, 14:47
Nero Nero isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Sanırım Kasyopya celseleri'ne fazla kaptırmış.

Şaka... Umarım kötü bir şeyi yoktur.
Alt 19-09-2017, 19:37
Yasaklandı

Nero´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanırım Kasyopya celseleri'ne fazla kaptırmış.

Şaka... Umarım kötü bir şeyi yoktur.
Cahilliğime ver kasyopya celseleri ne ola ki?
Alt 19-09-2017, 20:42
Üyeliğini Sonlandırmış

SelGom´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Cahilliğime ver kasyopya celseleri ne ola ki?

Böyle bir irtibat var, kendilerini gelecekteki bizler olarak tanıtan ve ileri bir boyuttan geldiğini ileri süren varlıklarla; spritüalist, fizikçi, matematikçi vb.den oluşan bir grup arasında kurulduğu ve 1994'den beri sürdüğü söyleniyor.

Spartacus ile bu konuda aramızda epey bir tartışma yaşanmıştı. O bu celseleri sürdüren grubu sahtekârlıkla suçlamıştı. O kadar ileri gitmişti ki bu suçlamada, içimden "acaba okudukça etkisine kapıldı da ona mı direniyor?" diye düşünmüştüm.
Alt 19-09-2017, 20:46
Yasaklandı

Nero´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle bir irtibat var, kendilerini gelecekteki bizler olarak tanıtan ve ileri bir boyuttan geldiğini ileri süren varlıklarla; spritüalist, fizikçi, matematikçi vb.den oluşan bir grup arasında kurulduğu ve 1994'den beri sürdüğü söyleniyor.

Spartacus ile bu konuda aramızda epey bir tartışma yaşanmıştı. O bu celseleri sürdüren grubu sahtekârlıkla suçlamıştı. O kadar ileri gitmişti ki bu suçlamada, içimden "acaba okudukça etkisine kapıldı da ona mı direniyor?" diye düşünmüştüm.
Anladım. Tabi işin şaka yanı bu, bu yüzden ortadan kaybolmaz ama asıl mesele kendi isteğiyle mi girmiyor yoksa giremiyor mu, hayatta değil mi? Yani ideolojiler için neler neler olmuyor ki.
Alt 19-09-2017, 20:47
Üyeliğini Sonlandırmış

SelGom´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Anladım. Tabi işin şaka yanı bu, bu yüzden ortadan kaybolmaz ama asıl mesele kendi isteğiyle mi girmiyor yoksa giremiyor mu, hayatta değil mi? Yani ideolojiler için neler neler olmuyor ki.

Evet, ben de umarım kötü bir şey yoktur ve geri döner foruma.
Alt 13-09-2017, 21:34
Yıldıztozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yıldıztozu Yıldıztozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Bu kadar uzun süre girmediğini ben de hiç görmemiştim. Umarım geri döner forumlara. Eksikliği hissedilen biri.
Benim dinlerden kurtulmamda ve felsefi bakış açılarımı geliştirmemde çabaları ve önemli katkıları oldu.
Alt 14-09-2017, 02:43
Yasaklandı

Yıldıztozu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kadar uzun süre girmediğini ben de hiç görmemiştim. Umarım geri döner forumlara. Eksikliği hissedilen biri.
Benim dinlerden kurtulmamda ve felsefi bakış açılarımı geliştirmemde çabaları ve önemli katkıları oldu.
Kendisinin orijinal fikirleri ve yaklaşımları var bilirsin, literatüre girmesi lazım bence. Tabi sadece felsefe ve din de değil, hangi konu olursa olsun mantık örgüsünü iyi kullanıyor, adama yemek tarifi versek onu bile felsefesiyle ele alacak, böyle dahi insanlara çok ihtiyaç var ama dünyada bile istisna böyle insanlar maalesef.

Aklıma Davut Dağ geldi şimdi. Kendisinin evine kadar gidip tehdit etmişler, o yüzden bir süre videolara ara vermişti ama geri döndü. Spartacus' a da belki böyle bi durum olmuştur, sıkıntılı durumlar olabilir, umarım iyidir spartacus.
Alt 13-09-2017, 22:53
ang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ang ang isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Acaba benden dolayı mı girmiyor foruma açık konuşayım, bir ara kırk yılda bir trollük yapmak nasıl bir duygu acaba diye trollük yapayım dedim "dünya düzdür, dünya yuvarlak diyenlar masonlardır" vb. gibi uçuk iletiler girdim o dönem Spartacus de benle tartışmıştı, sonra o da ben de forumdan uzak kaldık bayağı. Ben döndüm ama o dönmedi demek... Şaka bir yana (yani benden dolayı girmiyor olamaz foruma tabii ki) ben de şimdi başlığı görünce fark ettim Spartacus'ün de işi gücü var belli ki, zaman bulursa dönecektir, ben de zaman buldukça girebilyorum ancak...

Bu arada benim iletileri mi okudu ne yaptı, geçenlerde bir akpli de "dünya düzdür, dünya yuvarlak diyen masondur" falan dedi

Bu şarkıyı tüm yuvarlaklara, pardon masonlara ve kendini mason hissedenlere hediye ediyorum o halde

Konu ang tarafından (13-09-2017 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme
Alt 14-09-2017, 02:52
Yasaklandı

ang´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Acaba benden dolayı mı girmiyor foruma açık konuşayım, bir ara kırk yılda bir trollük yapmak nasıl bir duygu acaba diye trollük yapayım dedim "dünya düzdür, dünya yuvarlak diyenlar masonlardır" vb. gibi uçuk iletiler girdim o dönem Spartacus de benle tartışmıştı, sonra o da ben de forumdan uzak kaldık bayağı. Ben döndüm ama o dönmedi demek... Şaka bir yana (yani benden dolayı girmiyor olamaz foruma tabii ki) ben de şimdi başlığı görünce fark ettim Spartacus'ün de işi gücü var belli ki, zaman bulursa dönecektir, ben de zaman buldukça girebilyorum ancak...

Bu arada benim iletileri mi okudu ne yaptı, geçenlerde bir akpli de "dünya düzdür, dünya yuvarlak diyen masondur" falan dedi

Bu şarkıyı tüm yuvarlaklara, pardon masonlara ve kendini mason hissedenlere hediye ediyorum o halde

Veganlık konusuna uzun uzun yazıp hepçil olduğumuzu ciddi bir üslupla anlatmıştınız, anlatımınız ve bilgileriniz iyiydi. Ordan sonra "dünya düz, kandırılıyoruz" geyiği yaptığınızı görünce epey şaşırmıştım ne yalan söyliyeyim ama siz ciddi ciddi yazınca öyle düşünüyorsunuz sanmıştım ki ciddi olmadığınızı neyse ki söylüyorsunuz, sevindim. Spartacus'la bilgilerinizi ve yaklaşımlarınızı birleştirseniz çok güzel bir sentez çıkabilirdi. Spartacus filozof olarak takılıyor ve dili de diğer insanlardan farklıdır. Ama halk diline sahip ve bilimci veya bilimsever birisiyle güzel sentez yapabilirler.

Önerilen Siteler

Etiket
spartacus, spartacus nerde, spartacusa noldu, spartacusun durumu