Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 26-09-2010, 20:12
Kemaloğlu Kemaloğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Standart "O yaşarsa ben yaşamam"

H.z bilal ümeyye yi bedir savaşında böyle diyerek öldürmüştür.

Şimdi burada h.z bilalin ne kadar vahşi olduğu söylenebilir ateist arkadaşlarımızda ümeyye ye çok üzülebilirler

diğer ateist arkadaşlarına bu olayı anlatıp onların etkilenmelerinide sağlayabilirler.

Kafanızda çizin diye söylüyorum çağrı filmini izlemişsinizdir h.z bilale birisi kırbaçla vuruyor ya hani güneşin altında üzerine taş koyuyor.

İşte o ümeyyedir

H.z bilalin "efendi"si

Sadece bu olayı anlatmak için yazmıyorum

bir filmin sahnesi bir acıyı ne kadar anlatabilir

tam 12 sene bu acılardan binlercesi

Geçen gün bir siteye rastgeldim ayrıca bir başlık açmışlar

müslümanlara yapılan eziyetlerle güya dalga geçiyorlar diyorlarki muhammed a.s yapılan tek işkence yok alay etmekmiş yani bütün mesele buymuş

Sadece hicret anlatılsa,oraya piknik yapmaya gittide diyebilirler

O yürüyüşün etkisi öylesine derin öyleyine uzun sürdüki

neden müslümanlar takvimlerini h.z muhammedin doğumu,vahyin başlangıcı veya ölümünü seçmediler.

demek büyük acılar çektiler
vatanından kovulmak!!!

Bazı olayları anlamak için resmin bütününe bakmak lazım
yoksa turan bey'in yaptığı gibi

kab bin eşref genç bir şairdi
müslümanlar tarafından öldürüldü der geçersin

Hatta burada yazan bir arkadaşda ebu cehilin kahramanlığından bahsediyordu.

Büyük kahraman,ateistlerin kahramanı

Bazen ne kadar aciz oluyorlar....
Alt 26-09-2010, 23:07
Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nova Nova isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Filmlere inanmayın, yarın çıkıp süpermen de gerçektir derseniz şaşırmam ona göre

Köleliği savunan islamdır bunuda yazın bi kenara.

Ayrıca bu konu daha önceden çoğu kez tartışılmıştır, isterseniz buradan devam edin.

Tarihsel Gerçekler Işığında Çağrı Filmi -Belgesel Video

http://www.turandursun.com/forumlar/...ad.php?t=11606

varsa söyleyeceğiniz buradan buyurun.

İddia ediyorum ki ikimiz de "Tanrıtanımaz" larız. Sadece benim inandığım tanrı sayısı seninkinden bir eksik. Diğer olası tanrıları neden reddettiğini anladığın zaman, benim de seninkini neden reddetiğimi anlayacaksın.

Zihin paraşüt gibidir, sadece "açıkken" çalışır.

Benim manevi mirasın akıl ve bilimdir. Atatürk.
Alt 26-09-2010, 23:39
Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nova Nova isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Sevgili Kemaloğlu, yazınızı tekrar okuyup tarafsız olmadığınızı siz söyleyin.

İslam forumunda başlık açacaksanız daha önceden açılmış olup olmadığına bakmanız gerekmektedir.

Sizin amacınız ne olursa olsun sadece ateistlere saldırmak, ateizme demiyorum; ateistlere diyorum.

Yazdığınız cümleler açıkça niyetinizde belli ediyor, burada kimse çocuk değil.

Hatta burada yazan bir arkadaşda ebu cehilin kahramanlığından bahsediyordu.

Büyük kahraman,ateistlerin kahramanı

Bazen ne kadar aciz oluyorlar....
Burada sadece kişileri hedef almışız,

Bazı olayları anlamak için resmin bütününe bakmak lazım
yoksa turan bey'in yaptığı gibi
Burada da eleştiren bu uğurda ölümü dahi göze almış insanları,

Geçen gün bir siteye rastgeldim ayrıca bir başlık açmışlar
İsterseniz o sitedeki o başlık altından devam edebilirsiniz, burası sizin şahsi kum tobanız değil, gazınızı burada atamazsınız.

Bu forumda dinler tartışılır, o veya bu şekilde hoşunuza gitmezse okumak zorunda değilsiniz.

Anlşayınış için teşekkürler.

Saygılarımla.

İddia ediyorum ki ikimiz de "Tanrıtanımaz" larız. Sadece benim inandığım tanrı sayısı seninkinden bir eksik. Diğer olası tanrıları neden reddettiğini anladığın zaman, benim de seninkini neden reddetiğimi anlayacaksın.

Zihin paraşüt gibidir, sadece "açıkken" çalışır.

Benim manevi mirasın akıl ve bilimdir. Atatürk.
Alt 27-09-2010, 11:30
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Hz. Ebul Hakem, Muhammed gibi korkak değildi elinde kılıcı bifiil savaşırdı. Bedir'de onun nasıl vuruştuğunu İslamî kaynaklar bile yazar bunu ancak cahiller inkar eder.

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Allah işkence edenlerin en hayırlısıdır.
http://kloroben.blogspot.com/

http://blog.radikal.com.tr/Bloglar/malumat-i-siddik
Alt 27-09-2010, 18:35
Üyeliğini Sonlandırmış

yucemanitu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hz. Ebul Hakem, Muhammed gibi korkak değildi elinde kılıcı bifiil savaşırdı. Bedir'de onun nasıl vuruştuğunu İslamî kaynaklar bile yazar bunu ancak cahiller inkar eder.
senin kahramanındır o,islama karşı savaştığı için

dostum bence nefretinin seni ne hale getirdiğini anlamak için aynaya bakmalısın

ben sana anlatamam bunu
Alt 27-09-2010, 21:25
Kıdemli Üye

Kemaloğlu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
senin kahramanındır o,islama karşı savaştığı için

dostum bence nefretinin seni ne hale getirdiğini anlamak için aynaya bakmalısın

ben sana anlatamam bunu
Benim kahramanım falan değil Ebul Hakem Bedir'de kılıç elde bifiil savaşmasaydı arkadan sessizce yaklaşan bir ansarın kılıç darbesini bacağına yiyip bineğinden düşmezdi. Muhammed onun gibi bifiil savaşmıyordu. Yalnız Bedir'de değil hiçbir gazada kılıç kılıca vuruşmuşluğu yok. Bunu ben demiyorum İslamî kaynaklar diyor.

Nefrete gelince nerden çıkardın nefreti bilmiyorum ama ben kendimi ifade edeyim de sen ister inan ister inanma senin yüzünü görmüşlüğüm yok, tanımadığım, bilmediğim birinden nefret edecek değilim. 1.400 yıl önce ölüp giden, çoktan toprağa karışan doğaya karışıp yok olan birinden de nefret edecek değilim. Annem, babam, çevrem kendi halinde Müslüman insanlar. Onlardan nefret etmediğim gibi kimseye zararı olmayan Müslümanlardan da nefret etmem. Ama Sivas'ta otel yakan; Ramazan'da oruç tutmadı diye üç beş kişi bir olup yalnız bir adamı kahpece döven; Allah, din, iman diyerek siyasî rant sağlayan; insanların inançlarını sömürerek çıkar elde edenlerden nefret ediyorum. Her zaman da nefret edeceğim.

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Alt 27-09-2010, 23:35
Üyeliğini Sonlandırmış

yucemanitu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim kahramanım falan değil Ebul Hakem Bedir'de kılıç elde bifiil savaşmasaydı arkadan sessizce yaklaşan bir ansarın kılıç darbesini bacağına yiyip bineğinden düşmezdi. Muhammed onun gibi bifiil savaşmıyordu. Yalnız Bedir'de değil hiçbir gazada kılıç kılıca vuruşmuşluğu yok. Bunu ben demiyorum İslamî kaynaklar diyor.

Nefrete gelince nerden çıkardın nefreti bilmiyorum ama ben kendimi ifade edeyim de sen ister inan ister inanma senin yüzünü görmüşlüğüm yok, tanımadığım, bilmediğim birinden nefret edecek değilim. 1.400 yıl önce ölüp giden, çoktan toprağa karışan doğaya karışıp yok olan birinden de nefret edecek değilim. Annem, babam, çevrem kendi halinde Müslüman insanlar. Onlardan nefret etmediğim gibi kimseye zararı olmayan Müslümanlardan da nefret etmem. Ama Sivas'ta otel yakan; Ramazan'da oruç tutmadı diye üç beş kişi bir olup yalnız bir adamı kahpece döven; Allah, din, iman diyerek siyasî rant sağlayan; insanların inançlarını sömürerek çıkar elde edenlerden nefret ediyorum. Her zaman da nefret edeceğim.
h.z muhammedin hiçbir savaşta savaşmadığına inanıyorsan bitmiştir mesele bence,islami kaynakların söylediğinide yazmışsın bitmiştir değilmi

Mesela sen bunları yazarken ben hemen heyecana kapıldım yersiz olduğunu anladım sonra

mesela sana heyecanla uhudda nasıl yaralandığını h.z ali nin savaşta onun hakkında söylediklerini

hemen heyecanla yazacaktım

ama sonra anladım

rakibim buz gibi bir ateist

ona birşey anlatmak boşunadır

ona ebu cehilin şeytanlıklarını anlatmanında boşuna olduğunu anladım sonra

o kahraman diyorsa kahramandır
Alt 28-09-2010, 03:01
Kıdemli Üye

Uhud'da yaralanma hikayesini biliyorum atılan bir taş miğferinne geldi miğferinin korumalığını suratına gömdü dişi de kırıldı. Kılıç kılıca savaşmadı bifiil vuruşmadı yani. Ebulhakem ise vuruşurken bacağına aldığı bir kılıç darbesiyle bineğinden düştü. İkisini de araştırabilirsin. Buyur.

Ben rakibin falan değilim. Birbirimizi rakip olarak göreceksek tartışma mümkün olmaz zaten. Ben kimseyle yarışmaya gelmedim. Amacım gerçekleri gösterip insanları aydınlatmak. Bana yönelttiğin eleştiriyi bir de kendine yöneltmeni tavsiye ederim Kemaloğlu karşımda buz gibi bir Müslüman ve o EbulHakem'e Ebucehil diyorsa Ebucehildir. Muhammed Allah'la konuşmuş diyorsa konuşmuştur bitti.

SAPERE AUDE!

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil