Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 22-03-2020, 09:12
kartopu kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ahlaksız´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sn.kartopu;''Akp seçmeni'' başlığı altında chp tartışması yapmak anlamsız..
Son 18 senedir bu ülkeyi AKP YÖNETTİ..Haliyle beni başka partiler veya seçmenler ilgilendirmiyor,sizi de ilgilendirmesin..Tabi ki chpnin veya başka muhalefet partilerin yanlışları var ama bizim ana konumuz akp olmalı,akp seçmeni olmalı..

''Akp cesur siyaset yapıyor'' demişsiniz..Alakası yok..Cesurluktan kastınız,dayılık/efelik yapmak mı?
1 haftadır evden çıkamıyor,bu mu cesur?
Yapmayın ama..

Cesur kelimesini seçmeniz bile,sizin akpden etkilendiğinizi gösteriyor..
18 senedir din üzerinden siyaset yaptığını tüm Dünya'ya lanse eden ama aslında siyasetle filan zerre alakası olmayan bir oluşumu,''cesur siyaset yapıyor'' diye lanse edemezsiniz..
Sn Ahlaksız
Ben seçmenim ve oyumu genellikle CHP ye verdim bazen pişman bile oldum ama seçeneksizlik böyle bir şey.

Benim söylediklerimi CHP üyeleri bile söylüyor. CHP de seçim il ilçe ve genel kongrelere kadar. Ondan sonra biz Atatürk ün partisiyiz bu devleti biz kurduk deyip bekliyorlar.
Kimlikleri bile yok Sosyal demokrat mı Milliyetçi mi belli değil.

Artık Atatürk ü bırakmalılar o devlet CHP parti bunu anlamalılar. Siyasette açık olmalılar kamucu mu yoksa Liberal mi bunu açıkca söylemeliler. Sürekli şikayet Muhalefet demek sürekli şikayet etmek değildir İktidar için alt örgütleri kurmak gerekli ittifakları yapmaktır.

AKP den şikayet ederken kendine döneceksin Evet cesur Dün barış süreci dedi kürtleri kazandı bu gün cemaatleri kullanıp halkın gönlüne girmeye çalışıyor. CHP ne yapıyor hala korkuyor. Elinde bir Akşener var o da bir işaret alsa kaçacak.

Ben AKP den şikayetçi olmam Çünkü ne emek verdim ne gönül. Onun karşısındayım. CHP sanki hep muhlefet görevi almış seçmenini oyalıyor.

Sen bile kıyaslama yapıyorsun CHP camileri kapatmış işte AKP de kapattı Biz dini camiyi devlet desteğinden çıkarılmasını istiyoruz kıyaslama değil.

Bütün camileri tarikatlara cemaatler versinler imamları hocaları da onlar tayin etsin İster açsın ister kapatsınlar bize ne.
Alt 22-03-2020, 12:41
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

kartopu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet cesur Dün barış süreci dedi kürtleri kazandı bu gün cemaatleri kullanıp halkın gönlüne girmeye çalışıyor. CHP ne yapıyor hala korkuyor. ..
Din üzerinden halkı manipüle edip,kendi krallıklarını yarattılar ama siz cesur siyaset yaptıklarını söylüyorsunuz..Ne yaparlarsa yapsınlar,kendilerinden vazgeçmeyecek bir kitle yarattılar..Çözüm süreci diye bir şey başlatıp,başarısız olsalar da;yine iktidarda kalacaklarını biliyorlardı..Yahu,akp seçmeni akpden çok zor vazgeçer..Anca ekonomi dibe vurursa,belki..
Son seçimlerde Ankara veya İstanbul'u kaybetmelerinin en önemli nedeni ekonomidir..Ekonomi iyi olsaydı,seçimleri kaybetmezlerdi..
Bugün seçim olsa,yine akp birinci parti çıkar..Niye?
DİN,DİN,DİN..

Chp'nin anlamadığı konu bu..Yani dinin gücünden,gerçekten bihaberler..
Alt 22-03-2020, 13:38
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Fil ve akp li

Fil Ve Akp li

FİL

AKP li

Alt 23-03-2020, 09:55
Üye

[QUOTE=Ahlaksız;644275]Din üzerinden halkı manipüle edip,kendi krallıklarını yarattılar ama siz cesur siyaset yaptıklarını söylüyorsunuz..Ne yaparlarsa yapsınlar,kendilerinden vazgeçmeyecek bir kitle yarattılar..Çözüm süreci diye bir şey başlatıp,başarısız olsalar da;yine iktidarda kalacaklarını biliyorlardı..Yahu,akp seçmeni akpden çok zor vazgeçer..Anca ekonomi dibe vurursa,belki..
Son seçimlerde Ankara veya İstanbul'u kaybetmelerinin en önemli nedeni ekonomidir..Ekonomi iyi olsaydı,seçimleri kaybetmezlerdi..
Bugün seçim olsa,yine akp birinci parti çıkar..Niye?
DİN,DİN,DİN..

Sn Ahlaksız

Yanlış analiz yapıyorsun Doğru Yol seçmeni nerde Ya ANAP akp de iktidardan düşsün arkasında kalmış bir kişi bulanzsınız. Evet Türkiyede bir kitlesi var iktidar partisi seçmeni. Sağda 40 yıl aynı partide kalmış seçmen var mı MHP hariç.İşte Erbakan ın partisi duruyor hani seçmeni diğerleri de duruyor seçmeni yok.

Bu ülkede dinin peşinden giden seçmen sayısı % 10 geçmez Ama menfaatin peşinden giden % 60 seçmen var.

Sn Ahlaksız Bu ülkede akılsız insan çok, ama kurnaz insan sürü ile. Bu gün iktidar gücünü kullanarak seçim yapılsa senin dediği çıkabilir Bir de AKP muhalefete düşse ne olur diye düşün. Ama her koşulda CHP nin seçmeni % 15 den aşağı düşmüyor. Evet sağ seçmen % 40 civarı. Bunda dinin çok etkisi olduğunu sanmıyorum Ama CHP nin geçmişinin etkisi büyük.
Alt 23-03-2020, 10:57
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

kartopu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu ülkede dinin peşinden giden seçmen sayısı % 10 geçmez Ama menfaatin peşinden giden % 60 seçmen var.
Dini hafife alıyorsunuz sn.kartopu..
CHP belediye başkan adayı İmamoğlu'nun,seçimden önce camide Yasin suresini okuduğunu ve seçimi kazandığını hatırlatayım size..!
Bu ülkede ağzınıza Allah adını almazsanız,%1 bile oy alamazsınız..Muhakkak Allah'tan,Muhammed'den,Kuran'dan bahsetmeniz lazım,yoksa patinaj yapar durursunuz..
Alt 23-03-2020, 14:18
Üye

Ahlaksız´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dini hafife alıyorsunuz sn.kartopu..
CHP belediye başkan adayı İmamoğlu'nun,seçimden önce camide Yasin suresini okuduğunu ve seçimi kazandığını hatırlatayım size..!
Bu ülkede ağzınıza Allah adını almazsanız,%1 bile oy alamazsınız..Muhakkak Allah'tan,Muhammed'den,Kuran'dan bahsetmeniz lazım,yoksa patinaj yapar durursunuz..
Hayır hafife almıyorum yerli yerine koyuyorum.
Gerçekten bu ülke insanları (müslümanları) dini biliyor da mı savunuyor. Allahın ne olduğunu Peygamberin hayatını nasıl yaşadığını biliyorlar mı. Eğer bilseler hiç biri müslüman ım demez veya Türkiye de uygulanan müslümanlığı seçmez.

Her gün camiye giden namazı camide kılmanın daha anlamlı olacağını söyleyenler bile bilmiyor küçük bir azınlık dışında.

Bu ülkede bilgi sahibi yok ta fikir sahibi bayağı çok. Kim demişti bu lafı hatırlayamadım.

Bu ülkede ağzınıza Allah adını almazsanız,%1 bile oy alamazsınız.
Bak bu sözüne sonuna kadar katılıyorum. Allah ya seçim meydanlarında ya ticarethanelerde işe yarıyor. Yani iyi pazarlanıyor alıcısı da satıcısı da var.

*Bu din mi şimdi *
Alt 23-03-2020, 14:25
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Akp seçmeni Haşmet ! Soy ismini geçelim

Diyor ki ; Bir takım pisliklerin bu alkış kampanyasını nasıl sevinçle karşıladığını da buradan görüyor, izliyorum. Ben bu saat bilmem kaçta alkış vs. işlerini yutmam, katılmam da...... bla bla

Akp genel başkanı ve eşi erdogan ailesi doktorlara destek için 21:00 da ki alkışlama olayına destek verince

Haşmet denen zavallı twiter hesabını bu durumun ardından kapattı.
Erdoğan ın bu tavrından sonra haşmet efendi evinin çatısına çıkıp tencere tava oynarmı bilinmez.

Haşmet denen zavallı hem yandaş hem sabah denilen kağıtta yazar!! ( ne yazıyor anlayanda yok)

https://www.google.com/amp/s/amp.one...deminde-900452
Alt 24-03-2020, 09:14
Üye

Diyor ki ; Bir takım pisliklerin bu alkış kampanyasını nasıl sevinçle karşıladığını da buradan görüyor, izliyorum. Ben bu saat bilmem kaçta alkış vs. işlerini yutmam, katılmam da...... bla bla
----------------------------------------------------------
Pislikler derken neyi kimi kast ediyor yazıda pek anlaşılmıyor Yutmam demekle ne anlatmak istiyor da pek anlaşılmamış Ama gezi ile kıyaslaması anti solcu olduğunu anlatmaktadır.

Burada bazı çelişkiler var bu alkış kampanyasını sağlık bakanı ve Cumhur başkanı destekledi Gezi ye ise C.B Erdoğan karşı çıktı. Yutmam demekle kampayayı yetersiz mi buldu anlaşılmamış.

Buradan ne çıkarılabilir anlayamadım. Alkış kampanyasına karşı mı bunu yetersiz mi buldu pek anlaşılmıyor.

Yani anlaşılmaz bir yazı yazmış her kese gül dağıtmış İşte en kötüsü bu.Dostluğu düşmanlığı pek anlaşılmıyor.

Hani bir söz vardır. Kahpe dost mert düşmandan daha tehlikelidir. denir. Dostları dikkate etsin derim .

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil