Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika > Tarih

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 18-09-2021, 03:16
Pasteur Pasteur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Standart Sizce bu iddia doğrumudur?

"mıt tarafından 1975 yılında kuruldu." D. Perinçek

Diye bir iddia var. Şayet bunlar yalansa, bugüne kadar Perinçek hakkında açılmış bir dava olmalıy dı. Diye sesli düşünüyorum. Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Öyle ya vatandaşı teröristlikle suçlayan bir celo cerrah zihniyeti olduğuna göre. Biz de, o zaman "adam" varsa sorarız haklı olarak. Sen bu devletin çalışanı değilmisin? Mercedesden eroinler, silahlar, paracıklar fışkırmadı mı? Hem pkk kurup, hem "eroin satıp", suç yaratıp, vatandaşının ekserisini teröristlikle suçlamak. Bak hele sen kafaya:
"
Celalettin Cerrah,
"Osmaniyeliler duysun, PKK'ya yardım etmek istiyorsanız, Türk polisini, askerini ve vatandaşlarını öldürsün istiyorsanız kaçak sigara için kaçak benzin kullanın. Böyle bir Türk vatandaşı olur mu? "PKK kahrolsun" diyorsunuz ama PKK'ya destek veriyorsunuz. Sigara içmekle kaçak çay içmekle destek veriyorsunuz. Nereye gitsem kaçak çay var böyle bir şey olamaz."
https://www.trthaber.com/haber/turkiye/validen-kacak-cay-fircasi-53791.html

Aynı fırçayı, burayada atta millet taşşşak görsün. Öyle devleti arkana alarak vatandaşa karavana sallamak kolay. Meydan boş nasılsa...

Devletten habersiz bu ülkede kuş uçmaz kervan geçmez.

Sattırma görevini yap. Satanı yakala. v.s. v.s. Görevini kötüye kullanma.

Görevini yapmıyor. Milleti kaçakçılıkla, teöristlikle itham ediyor. Ahlaksız iftiracı!.

Asıl terörist kimdir? Taktiri okuyuculara bırakıyorum.

Hele, tarihe geçmiş susurluk vakası da ortada ve dosya bir türlü açılmamış iken. Hele hele, son S. Peker ifşaalarıda; heroin(kaçakçılık) işlerinin devam ettiği de orta da iken... Ula bu neyin kafasıdır? Böyle zeytinyağlığı, dünya dünya ola görmedi. Eşi benzeri paralel evrenlerde bile yok...
Alt 18-09-2021, 15:34
Üyeliğini Sonlandırmış

Yukarıya soru 1 diyelim.

Soru 2:Yukarıdaki şahısı ben vatandaş veya yurttaş olarak bilemeyebilirim. Bu durumu istihbarat ve diğer kamu görevlileri, bürokrasi bilmiyor olabilir mi? Olamaz.

E peki, bu bilinip de bu şahıs kamuyu içerisinde çirit atmak sureti ile ele geçirmiş ise, burada suç yokmudur? Bunu gören duyan bilen(Anayasaya bağlılık yemini etmiş, hiç bir görevli bunu bilmediğini iddia edemez)

E hal böyle iken? Fetoşcu avı başlatanlar, daha önce harekete geçmeyip, sizce vatana ihanet etmişmidir? Etmemişmidir? Diye sesli düşünüyorum!.

Nereye düştük aman zeusodinrabim A.O.!
Alt 18-09-2021, 15:39
Üyeliğini Sonlandırmış

https://www.zulkifilgencturk.com/ank...ne-cikti/5773/

Bu sözde kendisini devlet sanan kişiler(içlerinde görevini yapanlar(vardıysa) müstesna) boğazına kadar m*ka batmışmıdır? Batmamışmıdır?
Alt 21-09-2021, 12:36
Üyeliğini Sonlandırmış

Böyle olacağı belliydi

Deniz'in devlet eliyle PKK'lıların arasına gönderildiğini kaydeden Karacagil'in avukatı Hakan Evcin ise, "Genç bir kızı sadece yürüdü ve kırmızı fular taktı diye 98 yılla yargılıyorsanız, sonuca da şaşırmazınız. Ayşe Antalya'da DHKPC'li bir kişiyle aynı koğuşta kalırken, hiçbir disiplin cezası almaksızın Alanya'ya sürüldü. Alanya'da da tamamı PKK'lılardan oluşan bir koğuşa gönderildi. Biz cezaevi yönetimine itirazda bulunduk ancak kabul edilmedi. Deniz bu esnada koğuşta Kürtçe öğrendi, onlarla dertleşti ve en sonunda da isyan etti. Böyle olacağı belliydi" dedi.'Kırmızı Fularlı Kız' dağa çıktı - Son Dakika Flaş Haberler (cnnturk.com)

E ne olacaydı yani?

3-5 kişi (3 -5 sıçan)dağa çıkmış, sıçan dinozor(kurban) doğurmuş... Koskoca dövlet 40 yıl bunlarla mücadele etmiş. Belki trülyonlarca silah ticaretine nema akmış. Şimdi de beton ticaretine akıyor ya, orasıda ayrı mesele...

Tekrar soralım? Perinçek ve diğer yukarıdaki video daki şahsın iddialarını yalanlayan, Perinçek' e iftira davası açan bir yargı kararı ve Perinçek' e, iftiradan mahkumiyet kaydı var mı? Yoksa şayet,

Bu duruma göre, Dağmanya demokratik susurlukayran tosta dövleti suçu bizzat yaratmış oluyor.

Bu şuna benziyor. Kadının kafası örtülü, a bu müsliman(hristiyan veya yahudi olmadığı ne malum?). Atın bunu fetöş koğuşuna... E oraya atarsan avukatın dediği sonuç gerçekleşir.

A bak gördünmü biz demedik mi bu "pekeke" li bu diye, gördünmü bak dağa çıktı denerek kanıtlanmış olmaz.
Aksine ona başka seçenek bırakmadığınızdan o çocuk oraya zorla monte edilmiş olur. Ne malum bu kıza eroin vermedikleri?
Ben hayatımda kullanmadım. Hastanede ağır yaralanmalarda size morfin verirler, oradan biliyorum. Bu meretin nasıl bir şey olduğunu. kürtler vadisi izleyenlerde bilirler. Orada polat emice' yede 5 gün üst üste basın morfini ondan sonra onun kulu kölesi olur yani...

El insaf. El vicdan...

Hülasa, ben yemem bu numaraları, bu sistem boğazına kadar m*ka batmış ve eli kanlıdır. Zehir, silah satar, çocuk yakar v.s v.s. v.s.

Siz bakmayın o sivil toplum örgütü, insan hakları savunuyoruz görüntüsündeki derneklere vs. Onlar da 3 taraflı çalışıyor. Sözde mağdurun yanındayız ayağına sokuluyorlar, öte tarafdan ağımıza birini daha düşürdük diye öte tarafa jurnalliyor. Birde insan hakları savunuculuğu yapan bu dernekler 3. taraf yurtdışına da ayrı çalışıyor. Oradan fonlanıyor. Win win win... İçerde/yerelde: İki tarafda mutlu. İki tarfda kazançlı. Kırmızı fularlı v.b. leri üzerinden nemalanma suni sorun yaratılmış oldu. Asıl suçlular elele verdi. Gençliğin üzerinden kandan şiddetten kendisine fayda elde etti.

Bunun pürü meali budur. Olayın perde arkası budur. Hülasa bu ülkenin gençlerine acıyorum ve üzülüyorum!..

Böyle bir vicdansız ülkede doğmayı hak etmemeli kimse. Sistem suç/suçlu yaratmak üzerine kuruludur.

E böyle bir ülkede: Sayın asrın lideride kalkar; "...bunlar ateist, bunlar terörist" der. Sonra hezkeza düşündünüz diye biri sizi tutar kodese tıkarsa vay halinize. Sonra doğru terörist koğuşuna. Oradan dağa, serüveni başlar.

Nasıl sözde sosyal(kırmızı fular) hukuk dövleti ama? Sesli sesli derinden düşündüm. Sürcü lisan ettiysem affola...

Olay ve kurumlar hayal ürünü olup gereçği yansıtmamaktadır. Diyor ya, hani kürtler vadisi yöntmen mehdi abisi Raci Şakmaz.
Alt 27-09-2021, 12:34
Üyeliğini Sonlandırmış

Celalettin Cerrah,
"Osmaniyeliler duysun, PKK'ya yardım etmek istiyorsanız, Türk polisini, askerini ve vatandaşlarını öldürsün istiyorsanız kaçak sigara için kaçak benzin kullanın. Böyle bir Türk vatandaşı olur mu? "PKK kahrolsun" diyorsunuz ama PKK'ya destek veriyorsunuz. Sigara içmekle kaçak çay içmekle destek veriyorsunuz. Nereye gitsem kaçak çay var böyle bir şey olamaz."
https://www.trthaber.com/haber/turkiye/validen-kacak-cay-fircasi-53791.html

Yok öyle bedavaya bol keseden vatandaşa iftira atmak,

EROL GÜNAYDIN ÖRNEĞİ… 

Bizde soruşturma deyince yayın yasaklarını algılıyoruz. İşte Ankara katliamı…
Yetersiz insanları göreve getirirseniz bu sonuç kaçınılmaz olur. 76 yaşındaki rahmetli tiyatrocu Erol Günaydın'ı asker kaçağı diye otelde yakalamasını bilen devlet, Aydınlık yazarı Mehmet Faraç'ı sabahın 5'inde gözaltına alan devlet, ya da Iraklı Türkmen lideri pasaportunda bilmem ne var diye havaalanında yakalayan devlet, canlı bombaları yakalayamıyor! Ben bu mesleğe polis muhabiri olarak başladım. Bu ülkede devletten habersiz sokaktaki otomobilin teybini bile çalamazsınız! Bana hiç kimse bu canlı bombadan haberimiz yoktu diyemez. RÖPORTAJ: Nil SOYSAL Y. Özdil
Ne demişler? Polis muhabirinden, al haberi...

E bu durumda,

Cerrahdan habersiz "çay bile"(teyp) satılamayacağına göre. Taktiri okuyuculara bırakıyorum.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil