Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 21-09-2009, 22:00
no_panik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
no_panik no_panik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

tardu, saldırgan üslubundan vazgeç, adam akıllı bişeyler savunuyosan düşüncelerini düzgün belirtirsin, beni sorgula diye cevap yazmadım sana. aklınca ellerini ovuşturup salak bi kaç müslüman yakalasamda bunlarla alay etsem modundasın. ama boşuna uğraşma, nafile uğraşlar bunlar. inandığım değerlerde bi problem olmadığı gibi asıl anlamadığım noktanın eşkıyalara, ortalığı yakıp yıkanlara insancıl kisve altında acınıp bunlara bunun nasıl reva görüldüğü düşüncesidir. yukarda bi soru sordum empati kurda cevapla dedim. bana kol bacak diyosun, bırak kol bacağı bu olayı yapanlar daha fazla işkenceye maruz kalsalar yeridir. en azından ibret-i alem olurda ortalığı yakıp yıkma muhabbetine girişemezler. lüzumsuz bi çaba içerisinde olduğunu sende biliyosun, fazla zorlama.

dünle beraber gitti düne ait ne varsa bugün yeni şeyler söylemek gerek
Alt 21-09-2009, 22:05
ozgurrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgurrr ozgurrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

no_panik kişisel atışmaları bırakalım benim söylediklerime cevabınızı merak ediyorum ?
Alt 21-09-2009, 22:32
unbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
unbe unbe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başarı Ödülü 

başlıklar birleştirlmiştir.
lütfen konu açmadan forumda arama yapalım.

"Varsan,çarp!!!"
Alt 21-09-2009, 23:08
HuBBeZ HuBBeZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Geçenlerde benim ufak yeğen aradı;

-Dayıııı
-Ne oldu cadaloz...
-Facebook hesabımda bir oyunla ilgili yardım istedim ve şifremi bir arkadaşa verdim...
-Eeee.
-Oyunda kazandığım her şeyi aldı, el koydu.
-Eeee...
-Lütfen oku hackle ve geri al

Hack olayının illegal olduğunu, bazı çapulcuların bu işlere kalkışmış olmasının bilmeyenler için marifet gibi görünmesinin de bir önem ifade etmediğini anlattım...tabii ekledim, şifreni babana dahi vermeyeceksin!

Dün makinamda bir anda kopmalar başladı...önce mail açılmadı...farkettim ki msn de açılmıyor.

Denedim, Facebook a giremiyorum.

"Ne oluyor" demeye kalmadı telefon çaldı...bizim Burcu;

-Gül gibin karın dururken utanmıyon mu benden soyunmamı istemeye...

...deyince anladım ki benim şifreler, hesaplar nanay.

Sıklıkla kullanmadığım bir mail hesabımdan yola çıkarak edindiğim bir başka mail adresi üzerinden tüm hesapları açtığımdan, kimsenin bilmediği mail adresine şifre yenilemeleri isteyerek olayı toparladım...

...belli ki bir trojan yardımı ile makinamdan klavyemi okumakta ve bilgi almakta. Zira şifreleri değiştirdiğim halde yeni şifreleri de kullandı.

Bu gibi durumda yazılı bir bir metin içinden bir kelimeyi "kopyala yapıştır" yöntemi ile şifre yaparsanız, klavyeyi okuyamayacağından o şifreyi elde edemeyecektir. Bir nevi pratik sanal klavye yapıyorsunuz...

...neyse.

Bunu yapanın makinesine girmeyi, karşı atak düzenlemeyi config.sys sinden girip system dosyalarından çıkmanın nasılda iyi olacağını düşünerek msn listemdeki bilimum kodcu dostlara dadandım:

-Ip si bu...makinasının adı bu. Oyalım şunuuuu!!!!

Az yukarıda yeğenine o lafları söyleyen gitmiş, yerine hop oturup hop poflayan biri gelmişti. Ona dediklerimin aksi olan her türlü eşşoğlueşşekliği yapmaya hazırdım anlayacağınız.

Sizin ya da size çok yakın olan masum birisinin başına olmadık iğrenç bir şeyler gelmeye görsün... Size "idam istemezik" dedirten o her türlü doğru bildiğiniz insanlık kavramları ile oluşturduğunuz duygu ve düşünceler buhar oluyor ve yerine sizi size sandığınızdan çok daha beter canavar olduğunuzu gösteren duygular düşünceler geliyor.

İğne cuvaldız olayı.

Neden yazdım ben bunları yahu...ha arkadaşın biri idam olayından bahsetmişti de...

Arapların acımasızlığının bir kanıtıdır bu sureler...

...hala da öyleler.

Çöl kültürünün getirisidir ve o kültürü bu topraklarda pazarlayamazsınız...

...pazarlayan da pazarlanan da çuvallar.
Alt 29-11-2014, 00:51
gur91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gur91 gur91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

güzel tespitler bu konu daha çok okunmalı bence , önlerde gözüksün
Alt 17-12-2017, 14:23
Shutur Nahundi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Shutur Nahundi Shutur Nahundi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Maide 33 ayeti allahın adalet hükmü gereğince uygulanacaksa, Suriye'nin siyasi düzenini bozmaya çalışmaktan ve yönettiği TC devletinin parasını kişisel zimmetine geçirmekten Tayyip ve ekibine uygulanmalıdır. Eskiden başbakanlar örtülü ödenekten ve özelleştirilen kurumlardan ve ihale edilen işlerden ek kazanç elde ederlerdi ama Tayyip bu 3 kalem işlerin de aşırısında rüşvet ve komisyon kazançlarına sahip oldu.

Önerilen Siteler