Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 03-06-2013, 14:33
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

kafakeser´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendi yaptığınız bariz pislikleri görmezden gelir, karşı tarafın açığını arar ve en ufak bir açık bile bulsanız oradan saldırmaya çalışırsınız..
sevgili kafakesmez.....

cok dogru soz.... HERKES icin gecerli.... katiliyorm

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......
Alt 03-06-2013, 14:33
rasa rasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Dikkat edersen dışkı dedim ve yine dikkat edersen bir soru sordum. Yani, "müneccim kakası yiyesin" demedim. Andırsıtent? Sizin bir özelliğiniz de bu işte. Kendi yaptığınız bariz pislikleri görmezden gelir, karşı tarafın açığını arar ve en ufak bir açık bile bulsanız oradan saldırmaya çalışırsınız. Şekil a'da olduğu gibi.
Hem dürüstlük taslarsınız hem kendi sözünüzü inkar edecek kadar alçalırsınız
Attığın mesajı yenilemiyeceğim çünkü gerçekden iğrenç siz tekrar okuyun!!!
Alt 03-06-2013, 14:37
kafakeser kafakeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Ben bir şeyi inkar ettiğimi hatırlamıyorum. İnkar etmişsem ispatlansın. Ben de bir önceki iletimi yenilemeyeceğim, sadece buraya alıntılamakla yetineceğim.

Dikkat edersen dışkı dedim ve yine dikkat edersen bir soru sordum. Yani, "müneccim kakası yiyesin" demedim. Andırsıtent? Sizin bir özelliğiniz de bu işte. Kendi yaptığınız bariz pislikleri görmezden gelir, karşı tarafın açığını arar ve en ufak bir açık bile bulsanız oradan saldırmaya çalışırsınız. Şekil a'da olduğu gibi.
Alt 03-06-2013, 14:37
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bana gol atamadın, top auta gitti.
Kafası olmayan boş teneke,Osmanlı padişahlarının altına yatanlar İngiliz/Fransız/Rus/Yunan değilmiydi?
Bu da mı gol değil
Alt 03-06-2013, 14:41
Yasaklandı

NOLAN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kafası olmayan boş teneke,Osmanlı padişahlarının altına yatanlar İngiliz/Fransız/Rus/Yunan değilmiydi?
Bu da mı gol değil
Sevgili NOLAN,

İngilizlerin ve Yunanların Türk kadınlarını becerebilmelerini Allahsız cehape zihniyeti sağlamıştır, değil mi? İnsanların domuz eti yiyebilmelerini serbest bırakanlar da Allahsız cehape zihniyetidir, değil mi? İnsanların faiz/kumar oynayabilmelerini sağlayanlar da yine Allahsız cehape zihniyetidir, değil mi?
Alt 03-06-2013, 14:44
rasa rasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Beni tanımamışsınız o halde. Ben mi kovulacağım korkusuyla küfür etmiyorum? İçimden ana avrat düz gidiyormuşum. Müneccim dışkısı mı yedin sen? İçimden neler geçtiğini de nerden biliyorsun? Küfür etmenin bir onur olduğunu da ilk defa burada duyuyorum. Demek ki büyük bir onur olarak görüldüğü için küfür ediyormuşsunuz. Ben böyle bir onur telakkisine sahip değilim. Küfür etmem ancak gerçeği söylerim. Mesela, babası belli olmayan birisine piç derim. Bu hakaret değildir. Kediye kedi denir, değil mi ama? Finally, i'm not a democrat. so, i'm not a hypocrite. Du yu andırsıtent me-e
Bu ileti size ait;Müneccim dışkısı mı yedin sen? sözünü size aynen iade ediyoruz!
Alt 03-06-2013, 15:00
Üye

Sevgili NOLAN,

İngilizlerin ve Yunanların Türk kadınlarını becerebilmelerini Allahsız cehape zihniyeti sağlamıştır, değil mi? İnsanların domuz eti yiyebilmelerini serbest bırakanlar da Allahsız cehape zihniyetidir, değil mi? İnsanların faiz/kumar oynayabilmelerini sağlayanlar da yine Allahsız cehape zihniyetidir, değil mi?
Gâvurlar Türk köylerini basıp müslüman kızlara/kadınlara tecavüz ederken,senin Allah'lı Osmanlı padişahın bu gâvurlara minnet duyduğunu söyledi ve bu gâvurların yanında yer aldı..Senin Allah'sız dediğin insanlarda kadınlarımıza tecavüz edenlere gereken cevabı verdi..
Günümüzde Allahçı başbakanın Irak'ta kadınlara tecavüz eden gâvurlara dua etmesi ile Osmanlı'nın tecavüzcü gâvurlara dua etmesi tesadüf olabilir mi?
Ulan nerde Allahçı var,hepsi gâvurlara dua ediyor..
Bak Arabistan'daki müslümanlara..Hepsi Abd'ye duacılar..
İmzamı iyi oku..Eğer gerçekten bir yaratıcıya inanıyorsan,senin sonunda ateizm..Sen bir yaratıcıya inanmadığın için müslümansın..Eğer gerçekten Allah'a iman etsen,bir saniye bile müslümanlığa devam etmezsin..Cahil olduğun için Allah'a inanıyorsun..Cahilsin..Hem de zırcahil..!
Alt 03-06-2013, 15:21
Yasaklandı

rasa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu ileti size ait;Müneccim dışkısı mı yedin sen? sözünü size aynen iade ediyoruz!
Israrla beni doğrulayarak kendi kalene gol atmaya devam ediyorsun, bak ne demişim;

Alt 03-06-2013, 15:25
Yasaklandı

NOLAN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gâvurlar Türk köylerini basıp müslüman kızlara/kadınlara tecavüz ederken,senin Allah'lı Osmanlı padişahın bu gâvurlara minnet duyduğunu söyledi ve bu gâvurların yanında yer aldı..Senin Allah'sız dediğin insanlarda kadınlarımıza tecavüz edenlere gereken cevabı verdi..
Günümüzde Allahçı başbakanın Irak'ta kadınlara tecavüz eden gâvurlara dua etmesi ile Osmanlı'nın tecavüzcü gâvurlara dua etmesi tesadüf olabilir mi?
Ulan nerde Allahçı var,hepsi gâvurlara dua ediyor..
Bak Arabistan'daki müslümanlara..Hepsi Abd'ye duacılar..
İmzamı iyi oku..Eğer gerçekten bir yaratıcıya inanıyorsan,senin sonunda ateizm..Sen bir yaratıcıya inanmadığın için müslümansın..Eğer gerçekten Allah'a iman etsen,bir saniye bile müslümanlığa devam etmezsin..Cahil olduğun için Allah'a inanıyorsun..Cahilsin..Hem de zırcahil..!
Tayyip ve Suudlular konusunda haklı olabilirsin (ki bunu ben de eleştiriyorum zaten. Bunları yazarak bana gol atmaya çalışman boşa zahmet olmuş) ancak Vahideddin gâvurlara minnet duyduğu ve dua ettiği için mi Mustafa Kemal'i görevlendirdi ve Damat Ferid'i görevden aldı?
Alt 03-06-2013, 15:37
Üye

Tayyip ve Suudlular konusunda haklı olabilirsin (ki bunu ben de eleştiriyorum zaten. Bunları yazarak bana gol atmaya çalışman boşa zahmet olmuş) ancak Vahideddin gâvurlara minnet duyduğu ve dua ettiği için mi Mustafa Kemal'i görevlendirdi ve Damat Ferid'i görevden aldı?
Müslümanlar İslam tarihi boyunca her zaman gâvurların duacısı olmuşlar,gâvurlarla yatağa girmişler,kendi çocuklarını/babalarını/arkadaşlarını bir hiç uğruna katletmişler,gâvurlarla iktidar uğruna antlaşmışlar,hiç bir zaman tam bağımsız bir toplum olamamışlardır..Her zaman yardıma ihtiyaçları olmuş,çünkü üreten değil de tüketen bir toplum olmuşlardır..
Ortadoğuda her yerde kaos var ama Arabistan'da en ufak bir olay olmuyor..Neden acaba,hüç düşündün mü o cahil kafanla?
Çünkü rant var orada..Hem müslümanları uyutmak,hem de müslümanları soymak adına Arabistan'a Dünya'da hiç bir ülke dokunamaz..Arabistan'ın arkasında Ab-d gibi devasa bir güç var çünkü..
Şimdi bu kadar net gerçeklere rağmen,21.yüzyılda Vahdettin hainmiydi,yoksa değilmiydi tartışması yapan bir müslüman zırcahil değil de nedir?!
Ne yapacan Vahdettin'i sen..
Allah diye bir şey var mı,sen ona bak..
Muhammed nasıl bir insanmış,Muhammed yaşamış mı yoksa bir masal kahramanımıymış sen ona bak..
İslam tarihinde akan kanın hesabını araştır..
Kafayı takmışlar Vehdettin'e,Atatürk'e..Ulan hayatınız bir hiç uğruna heba oluyor,ne yapacan X/Y kişisinin tarihteki yerini..

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil