Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Bilim > Fizik

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 06-07-2017, 03:06
birkkenau birkkenau isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Şüpheci Dinsiz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
birkkenau,

Kötü söz sahibine aittir. Bu bir kenarda dursun.

Küfür, İslamın 6., kibir 7., şiddet 8. şartı olmuş. Sizin gibiler bunu son günlerde sık sık gösteriyor.

İslam kanıtlı ispatlı değil, ilkel bir Ortadoğu inancıyken, sizdeki bu "her şeyi bilirim, en doğru benim dediğim" kibrinin kaynağı nedir?
ne diyorsun lan sen neyin ispatı yok? senin ana rahminden çıkışınınmı? bide karşıma almış konuşuyorum senle münasebetsiz herif, İslam'mı ilkel bir inanç

"Bugün size dininizi ikmal ettim, üzerinize nimetimi tamamladım ve sizin için din olarak İslâm'ı seçtim ondan razı oldum" (Maide Suresi 3. Ayet)

sen bu Ayetde bildirileni anladınmı kafasız, üzerinize nimetimi tamamladım ifadesi İslam'a dek insanlığın başından beri gelen bütün Dini emirlerin tamamlanması dahasıyla birlikte bir çatı altında toplanmasıdır, sen şimdi neyi ispatlı görmüyorsun lan ilkel olan senin eşrafın sizin zihniyetiniz cahilliğiniz ahmaklığınızdır, gece karanlıkda ışığı yakmasan yolunu bulamazsında sen kimsinki sana yol gösteren olmadan doğruyu bulabileceğini sanıyorsun, biz İslam'ı yol gösteren gördükki iman ettik, birde önceki Hak Dinleride tasdik etmesiyle ve son Din olmasıyla hristiyanlıktan ve yahudilikten daha geçerli olduğunu bildik iman ettik, sen şimdi neye ilkel diyorsun lan sen dönde bir aynaya bak yaş geçtikçe bedeninden eksiliyorsun, her yaş geçtikçe 5 yada 10 sene öncesini mumla arayacaksın, peki gençliğinde güçlü kuvvetli suretin canlı görünümün beğeni kazanıyorken niye yaşlanıyorsun engellesene yaşlılığını ateistliğin sana herşeyi unuttursun ya? zamanın olmadığını düşün hatta inkar et bir bakalım zaman duruyormu senin inkar etmenle? gerçekten ahmaksınız ama gerçekten...

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil