Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 02-08-2007, 09:31
Üye Değil

Standart Re: (İFTİRALARA CEVAPLAR) Bediüzzaman ve Milli Mücadele

Bak ağabeyim.Önce benle dalga geçtiğini düşünmüştüm ama sanırım ciddisin.Ben bu yazıyı kendim sadeleştirdim.Dilersen Microsoft Oficce Word resmini çekip yollayayım.Ben yalancı değilim.Sen sadece sadeleştirmediğim yerleri aynı gördüğün için çaldığımı ima ediyorsun.Zaten sonlara doğru sadeleştirdiğim kelimeler büyük harfle yazılı dikkat edersen.
Alt 02-08-2007, 09:43
thunderpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
thunderpoint thunderpoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Sevgili Psiko,

Envar "sadeleştirdim" diyerek anlaşılmayacağını umduğu bazı sözcükleri Türkçe'ye çevirdiğini anlatmak istiyor herhalde; baksana büyük harfle yazılan yerlerde anlatım hataları oluşmuş. Noktalama da yok üstelik...
Alt 02-08-2007, 09:45
Üye Değil

Ok senin dediğin gibi olsun.
Ama unutma ki Turan Dursun sitesinde kendi fikrini beyan ederken dayandığın bilgi ve belgeyi copy/paste olarak değil link olarak verebilirsen,daha iyi bir karşılık görebilirsin.

Şaka ve espri yapılması gereken yerde ben de şaka ve espri yaparım.
Ama ciddi konularda dalga geçtiğim görülmemiştir.
Alt 02-08-2007, 09:56
Üye Değil

Sevgili psikokemoterapi,

bu ahlaksızların maskesini düşürmek için gösterdiğin çaba için teşekkür ederim. Bu cemaatin müridleri de kurucusu kadar yüzsüzmüş, bunu anladım. Tam bir ilticacı atsinekleri ordusu. İkide bir sorup duruyor, mezuniyet ne mezuniyet ne, mezuniyet üniversite, hemde ne burs ne tarikat yurdu ile, emekli öğretmen maaşı ile, yarı aç yarı tok, ama onurlu.
Alt 02-08-2007, 09:57
Üye Değil

Sevgili thunderpoint ;

Tam işaret ettiğiniz gibi olmuş.

Sn envar ;

"Zaten sonlara doğru sadeleştirdiğim kelimeler büyük harfle yazılı dikkat edersen."

Kusura bakma
Alt 02-08-2007, 10:01
Üye Değil

Sevgili respendial ;

Sadeleştirmede maalesef ben atlamışım görünen o *ops:

Ama ister takiyye ister diğer bazı konumlardan kaynaklı arkadaşımızın cemaatı hakkında sizden farklı düşünmüyorum.
Alt 02-08-2007, 10:14
Aliminyum Aliminyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

la yeter bea. konunun aslı gene güme gitti, ne geveze enaniyetli adamlarmışsınız ya.
patronlardan biri kilitlesin şu konuyu da rahat edek.
Alt 02-08-2007, 10:38
Üye Değil

Efendi gibi konuş. Konunun kaderini konuyu açan kişi belirler, eğer tartışmayı adam gibi rayında tutabilirse konu anlaşılır. Ama taraflı ve saygısız davranırsa konu tabi güme gider. Bir de konu daha açıklığa kavuşmadan, iftira diye eklersen başlığa, hiçkimse senin konunu ve şahsiyetini takmaz. Git güme gitmeyen konulara bak, nasıl yapmışlar öğren. Hımbıl seni.
Alt 02-08-2007, 10:43
Üye Değil

Sevgili psikokemoterapi,

atlama değil, zaten kimseden sadeleştirme isteyende olmadı. Said Kürdi'nin bu yazısı tek bir şeyi ispatlar, oda Said'in dönek, duruma göre söylemlerini değiştiren, ikiyüzlü bir kansız olduğunu. Bu adamın misyoner ve hristiyanlarla işbirliği, kürt isyanını pohpohlayan söylemleri ve bir tarafta bu yazı, dansözlük. Ha biri çıksın ve öbür türlü konuşan Said'in yazıları için yalan desin, onlar yazılmasın desin anlarız. Bu gibi şu basit çilekeş fakir halktan menfaat bekleyen aşşağılık insanların karakterini anlatmak için, Şeyh Kıbrısi'yi konu alan bir başlık açıcam yakında. Ama ben copy\paste yapmayacağım, kendim araştırıp derleyeceğim için biraz uzun sürebilir.
Alt 02-08-2007, 10:56
Üye Değil

Sevgili respendial ;

Genelde kimseyi kırmak istemem.
Enaniyet zaten 1400 yıldır sürüp geliyor.Sitemize gelen bazı arkadaşların "Buna cevap verin,bunu anlatın,buna daha kimse cevap veremedi" vb gibi enaniyetin has'ı söylemler,eylemleri zaten enaniyetin nereden geldiği konusunda çok fazla araştırma yapmak gereğine fırsat vermiyor.
Ama nedense nurcu olan arkadaşların büyük çoğunluğunun ağızlarının da şirazesi yok.Ağızları ile kulakları arasında *bir karış mesafe olduğunu ne hikmetse genelde unutuyorlar.

Neyse
Umarım copy/paste olmayacak olan başlığın bizleri biraz daha aydınlatır.Şimdiden kolay gelsin başarılar.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil