Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 10-03-2009, 11:05
unbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
unbe unbe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başarı Ödülü 

Wink O Kadını Seviyorum Ama.....

Yakın mekanlar

"Otomobilin benzin deposunu asla doldurmuyor.Her iki haftada bir benzini bitiyor.Mahalledeki benzin istasyonu eve servis yapıyor sanıyor."
-Bob,Glenview

"Bir kez erken kalkıp ona kahvaltı hazırladığımda bana çok kızdı.Benim ona el koyduğumu söyledi.Ben kimdim de onun kahvaltı edeceğine,hatta ne yiyeceğine karar vermiştim?" -Ted,Wexford

"Onun dağınıklığı toplama anlayışı ben daha okumaya fırsat bulamadan gazeteyi atmaktır." -Brendan,Kenilworth

"Varsan,çarp!!!"
Alt 18-03-2009, 11:17
Super Moderator

Başarı Ödülü 

Standart Yakın Mekanlar

"Asla söylemek istediğini söylemez.Onun için sözcüklerin önemi yoktur.Birbirlerinin yerini tutabilir.Meyve suyunu buzdolabına koy yerine garaja koy diyebilir ya da ocağı söndürmemi istediğinde suyu kapamamı kastedebilir ya da düz git yerine dön der.Üstelik,ne demek istediğini anlamamı bekler.Beni asıl endişelendiren çoğunlukla da anlarım."-Larry,Atlanta

"Üretilmiş her renk tırnak cilasına sahip.Onları yerleştirdiği özel rafları var ve bir bakışta yüz şişeyi birden görebiliyor.Ancak onları renklerine göre düzenlediği için her yeni şişe yeniden düzenleme gerektiriyor.Her alışverişte birkaç tane daha alıyor.Evi boyayabilirim."-Hank,Phoenix

"Evi temizleme anlayışı 'Neden temizleyelim?Taşınalım'dır." -Don,Half Moon Bay

"Temizlik yaparken inliyor.Toz alırken sürekli 'Ah,ah,of'sesleri.İşi ben yapmaya razıyım yeter ki bu sesleri duymayayım."Dylan,Wilmington

"Listeler yapıyor.Alınacaklar.Yapılacaklar.Listede olmayan iş yapılmaz.Bir keresinde komiklik olsun diye listeye 'sex'yazdım.Büyük hata.Şimdi listede olmak zorunda yoksa yapılmıyor."-Nick,Wheeling

"Varsan,çarp!!!"
Alt 18-03-2009, 11:24
Super Moderator

Başarı Ödülü 

Standart Yakın Mekanlara devam

"Herşey steril olmak zorunda.Kafesi de amonyakla temizleyerek kuşu öldürdü."

"Evimiz onun müzesidir.Beyaz halılarının üstünde yürüyemezsiniz.Sehpanın üstüne kahve fincanınızı koyamazsınız.Formika yüzeylerde su lekeleri bırakamazsınız.Nefes alabilirsiniz ama aynaların yakınında değil."

"Ben hala yemek yerken sofrayı kaldırır,okurken gazeteyi toplar,giysileri daha yere atmadan o çamaşır makinesine atar."

"Canı birşeye sıkıldımı temizlik yapar.Evi pırıl pırıl bulduğum zaman bir sorun olduğunu anlarım Ya da gece yarısı elektrikle süpürgenin sesiyle uyandığımda."

"Bulaşıkları ben yıkıyorsam benimle eviye arasına girip o da yıkar.Yemek yapıyorsam ocakla arama girer,karıştırır,tadına bakar,karabiber ekler.jduştaysam sıcak suyun içine dalar.Benim önüme geçemediği tek yer tuvalet."

"Etoburdur.Kemikleri bile kemirir.Pirzolayla onun arasına girmek istemezsiniz."

"Varsan,çarp!!!"
Alt 02-04-2009, 21:48
byspy byspy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

unbelieving´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"Asla söylemek istediğini söylemez.Onun için sözcüklerin önemi yoktur.Birbirlerinin yerini tutabilir.Meyve suyunu buzdolabına koy yerine garaja koy diyebilir ya da ocağı söndürmemi istediğinde suyu kapamamı kastedebilir ya da düz git yerine dön der.Üstelik,ne demek istediğini anlamamı bekler.Beni asıl endişelendiren çoğunlukla da anlarım."-Larry,Atlanta

Bu çok iyi ya

Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...
Alt 24-04-2009, 23:01
Super Moderator

Başarı Ödülü 

"O yemek pişirirken ben tadarsam kıyamet kopar.Ama ben pişirirken o gelir,tadar,ateşi ayarlar....."

"Eve hazır yemek ısmarlamaya inanır.Tanrı bizim yemek yapmamızı isteseydi,bize restorantları vermezdi gibisinden...."

"Daima perhiz yapıyor ve yapmayanlara da kızıyor.Önünde salata tabağıyla oturur ve ben yerken de gözleriyle beni yer."

"Asla yalnızca yemek yemez.Afiyetle yer.İlk başlarda bu çok merak uyandırıcıydı benim için.Lokmasını sanki diliyle okşuyor,dudaklarını kıvırıp büküyor,yuvarlıyor.Bu çok uyarıcı ama bir dilim pizzayı yemesi bir saat alıyor."

"Cikletiyle balon yapıp patlatmak onun için bir sanattır."

"Dönem dönem tek birşey pişirir.Haftalardır tek yaptığı çorba.Geçen yaz sebze kızartmasıydı.Mantarlarla geçen üç uzun ay."

"tuvalet kapağının içine notlar yapıştırır.Akşama yemek davetimiz olduğunu hatırlatır.Ya da mektubumu postalamayı.Ya da işimi bitirince kenarları silmemi."

"Varsan,çarp!!!"
Alt 26-04-2009, 21:50
KızıL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KızıL KızıL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

unbelieving´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
gereçekten bu ilginç ve çokça yaşanan bir durum alkış vallaa...

ÖRGÜTLENİN!!!
Alt 08-05-2009, 10:49
Super Moderator

Başarı Ödülü 

Talking

"Küvet onun özel tapınağı.işirilen bir yastıktan yüzen tepsisi var.Köpükleri,kitapları ve bonbonlarıyla orada saatlerce kalır."

"Karım benimle birlikte duşa girer.Suyun sıcaklığını kendine göre ayarlar.Sonra da gözüne su sıçratıyorum diye şikayet eder."

"Tuvaleti benden önce kapar.Benim işimin çok uzun zaman aldığını kendisinin daha çabuk olduğunu söylüyor."

"Siyah noktalarımı sıkmak istiyor.Burun ve kulak kıllarımı kesmekte ısrar ediyor,makası şaklatarak beni kovalıyor."

"Banyoda ikili eviye kullanmamız gerekiyor.Benimkinin ne kadar pis olduğunu göstermek için kendininkini tertemiz tutuyor.Misafirleri,benimkine bakmamamları için içeri girmeden önce uyarıyor."

"Duş aldıktan sonra asla giyinmez.Temelde bir nudisttir.Ev işini anadan doğma yapar.Öyle ki artık farketmiyorum bile.O da unutuyor.Pizzacı çocuk bize gelmeye bayılıyor."

"Tırnakları öyle uzun ki aniden yumruk yapsa bileğini keser."

"Varsan,çarp!!!"
Alt 08-05-2009, 22:19
parmis parmis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart Yaşına göre kadın...

YAŞINA GÖRE KADIN

*15-25 arasında kadın AFRİKA gibidir. Yarı keşfedilmiş, yarı bakir.
*25-35 arasında AMERİKA gibidir. Tamamı keşfedilmiş ve bilimsel olarak mükemmel.
*35-45 yaşları arasında HİNDİSTAN ve JAPONYA gibidir. Çok ateşli, bilge ve güzel.
*45-55 arasında FRANSA gibidir. Savaştan hasarlı çıkmış ama hala çekici.
*55-60 arasında kadın ALMANYA gibidir. Savaşı kaybetmiştir ama umutları vardır.
*60-70 arasında kadın RUSYA gibidir. Geniş, sakin ama kimsenin gitmediği.
*70’inden sonra kadın TÜRKİYE gibidir. Şanlı bir geçmiş ama gelecek yok.
))))

parmis Güneşin_kızı
Alt 10-05-2009, 14:57
byspy byspy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

dewamı nerde?? çok güzel ya

Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...
Alt 10-05-2009, 19:02
Super Moderator

Başarı Ödülü 

byspy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
dewamı nerde?? çok güzel ya
devamı en kısa zamanda merak etme.
boş vakit bulamıyorum da bu ara

"Varsan,çarp!!!"

Önerilen Siteler