Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 12-03-2017, 17:14
marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
marcos marcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

"Türkiye'nin bakanları Almanya'ya, Hollanda'ya giderken engelleniyorsa bunu kabul etmiyoruz. CHP olarak tepkimizi gösteriyoruz. Hükümete çağrıda bulunuyorum, lafla peynir gemisi yürümez. Türkiye Cumhuriyeti bakanını Hollanda'ya sokmuyorlarsa, Hollanda'yla ilişkilerimizi askıya alındı. Türkiye büyük bir ülkedir ve bunun kurallarına uymak zorundadır.

Bu işin referandumla ilişkisi yoktur. Bu iş milli bir iştir. Türkiye'nin çıkarlarını savunmak her siyasi partinin ortak görevidir, biz bu görevimizi yerine getirmeye hazırız. "

Kaynak

https://www.google.com.tr/url?sa=t&r...49397726,d.d24

http://bizimsokagincocuklari.com/wp-...EMES%C4%B0.pdf

" Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi." / W. Ralph Inge
Alt 12-03-2017, 17:20
Üye

Bakın burada ne yapıyorlar.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&r...49397726,d.d2s

Normal mi?

İlişkileri askıya alındıktan bir sonraki adım Hollanda ile askeri ilişkileri kesmek olmalı.İncirlik Hollanda' ya kapatılabilir mesela.Hollanda' lıların vizeleri iptal edilebilir öyle bir uygulama yapılabilir.

" Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi." / W. Ralph Inge
Alt 12-03-2017, 17:30
İlahimasal İlahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Vay vatan hainleri vay . İşaret levhaları na etiket yapıştırmışlar.

Hem vallahide hem billahi hemide tillahide Hollanda'daki vandallık yapan akapalılar şayet Hollanda vatandaşları İstanbul'un içinde bu olayları yapsalar polise bırakmaz kör testereyle boğazlarım kesip logara atarlar.

Hollanda medeni bir ülke ve Hollanda lılarda medeni insan oldukları için bu tip şeyler yapmazlar.

Zaten Hollanda lılar Türkiye'de böyle şeyler yapmayacak kadar gelişmiş insanlar.

Türk vatandaşlarıda medenidır. Akapalı vandalların bu vahşi saldırıları Türk halkını ziyadesiyle üzmüştür. Akapalı vandal istemiyoruz.

AHZAB DAN ÖNCE Zeynep mhmd'in GELİNİYDİ AHZAB DAN SONRA Zeynep mhmd'in KARISIYDI .
Alt 12-03-2017, 17:36
upuaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
upuaut upuaut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart Hollanda Başbakanı Mark Rutte, az önce Hollanda basınına açıklamalarda bulundu!

marcos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bakın burada ne yapıyorlar.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&r...49397726,d.d2s

Normal mi?

İlişkileri askıya alındıktan bir sonraki adım Hollanda ile askeri ilişkileri kesmek olmalı.İncirlik Hollanda' ya kapatılabilir mesela.Hollanda' lıların vizeleri iptal edilebilir öyle bir uygulama yapılabilir.
Merak etme, Rotterdam polisi dün geceki olayla ilgili baştan sona kadar çekim yaptılar. Yani onlar, yaptıklarını savunabilirler.

Neden?

Karşı tarafın herhangi bir sahtekarlıkta bulunmasını önlemek için (ki Hollanda Başbakanı Mark Rutte, aşağıdaki haberde kimsenin bilmediği bir sahtekarlığı açıklar).

Az önce Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Hollanda basınına dün geceki olaya ilişkin A'dan Z'ye açıklamalarda bulundu:

Eğer bu açıklamalardan sonra jeton düşmediyse alttaki yorumlara bir bak istersen. Belki orada jetonun düşebilir!

AKHENATON döneminde II. RAMSES'in Anılması

7. Yusuf babası Yakup'u getirip Firavun AKHENATON'un huzuruna çıkardı ve Yakup AKHENATON'u kutsadı.

8. Firavun AKHENATON, Yakup'a, "Kaç yaşındasın?" diye sordu.

9. Yakup, "Gurbet yıllarım 130 yılı buldu" diye yanıtladı, "Ama yıllar çabuk ve zorlu geçti. Atalarımın gurbet yılları kadar uzun sürmedi."

10. Sonra AKHENATON'u kutsayıp huzurundan ayrıldı.

11. Yusuf babasıyla kardeşlerini Mısır'a yerleştirdi; AKHENATON'un buyruğu uyarınca onlara ülkenin en iyi yerinde, Ramses bölgesinde mülk verdi.
Alt 12-03-2017, 17:41
Üye

El-İLAH tüm dünyayı akapalıların şerrinden korusun amen yarebbi.

Hollanda ya mekke deki birr sütun dikilip akapalı taşlama ritüeline geçilmesi için meclisi kanun çıkarmalıdır.

Akapa lı vandallar olmasa tüm dünya derin bir nefes alıp doğal yaşamlarına devam edecekler.

AHZAB DAN ÖNCE Zeynep mhmd'in GELİNİYDİ AHZAB DAN SONRA Zeynep mhmd'in KARISIYDI .
Alt 12-03-2017, 17:51
Engse Hohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Engse Hohol Engse Hohol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Nisan 2004'de Tayyip Erdoğan Denktaş'a: Niçin Türkiye'de miting yapıyorsun? Ne anlatacaksan Kıbrıs'ta anlat demişti. 13 yılda kendisiyle çelişir hale geldi.

islamın yıkıma uğraması karşısında müslümanların, el-lah'ı ayakta tutundurabilmek için yalanlar söylemeleri kaçınılmazdır. hohol : aesir
Alt 12-03-2017, 17:52
Üye

upuaut´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merak etme, Rotterdam polisi dün geceki olayla ilgili baştan sona kadar çekim yaptılar. Yani onlar, yaptıklarını savunabilirler.

Neden?

Karşı tarafın herhangi bir sahtekarlıkta bulunmasını önlemek için (ki Hollanda Başbakanı Mark Rutte, aşağıdaki haberde kimsenin bilmediği bir sahtekarlığı açıklar).

Az önce Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Hollanda basınına dün geceki olaya ilişkin A'dan Z'ye açıklamalarda bulundu:

Eğer bu açıklamalardan sonra jeton düşmediyse alttaki yorumlara bir bak istersen. Belki orada jetonun düşebilir!
http://i.sozcu.com.tr/wp-content/upl...lu-manseti.jpg

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/s...klama-1729925/

Alt 12-03-2017, 17:52
Üye

Hollanda da yaşayan Hollanda için vatan haini olan akapalılar yüzünden TÜRKİYE CUMHURİYETİ itham edilmemelidir.

Hollanda daki hainler burayı bağlamaz.
Ne demek o ülkenin polisine malına canına VANDALLIK olmazzz.

Alt 12-03-2017, 17:53
upuaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
upuaut upuaut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart UPUAUT: "CHP ile olan ilişkimi askıya alacağım!"

marcos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"Türkiye'nin bakanları Almanya'ya, Hollanda'ya giderken engelleniyorsa bunu kabul etmiyoruz. CHP olarak tepkimizi gösteriyoruz. Hükümete çağrıda bulunuyorum, lafla peynir gemisi yürümez. Türkiye Cumhuriyeti bakanını Hollanda'ya sokmuyorlarsa, Hollanda'yla ilişkilerimizi askıya alındı. Türkiye büyük bir ülkedir ve bunun kurallarına uymak zorundadır.

Bu işin referandumla ilişkisi yoktur. Bu iş milli bir iştir. Türkiye'nin çıkarlarını savunmak her siyasi partinin ortak görevidir, biz bu görevimizi yerine getirmeye hazırız. "

Kaynak

https://www.google.com.tr/url?sa=t&r...49397726,d.d24
Bırak şu CHP'yi yahu! Hesapta ben de aynı partiye yıllarca oy verdim ama bu Kılıçtaroğlu'ndan bir cacık olmaz.

İşte bak:

Kılıçtaroğlu, eğer bu şekilde AKP'ye destek vermeye devam ederse, ben de CHP ile olan ilişkimi askıya alacağım!

Şimdi sana CHP ile ilgili hoş olmayan bir anımı anlatmak istiyorum!

CHP'li bir üye kartını mı kaybetmişti, yoksa CHP ile ilişkisini mi kesmişti?

Yıl, 2013. Çocukları il düzeyinde yapılan satranç turnuvasına götürüyordum. Turnuva yılda 1 kez ve İstanbul ili için Burhan Felek Spor Salonu'nda düzenleniyordu. Ben turnuvanın başlamasına 1 saat kala şöyle bir yukarıya çıkayım, hava alayım dedim. Keşke hava almaya çıkmasaydım; çünkü (yokuş) yukarı çıkıp anayola girdiğimde kaldırımda halen geçerli olan bir CHP üye kartını buldum ama sahibini bulamadım. Her neyse, turnuva bittikten sonra ben bu CHP üyelik kartını eve götürdüm ve oradan sahibine ulaşabilirim diye düşündüm. Bu kart bende birkaç ay kaldı ve o sıralarda ERGENEKON davası görülüyordu. İşte CHP'nin bu davadaki tutumunu görünce (bir hatırlayınız o günlerde Kılıçtaroğlu'nun sözlerini) anladım ki bu CHP'li üye kartını kaybetmemişti; CHP ile ilişkisini kesmişti ya da istifa etmişti. Ben de bunun üzerine bu kartı çöpe attım. Ama şu devamlı ihanetler içersinde olan CHP'ye kalben olmasa da zorunlu olarak destek veriyorum. Ancak ben de o kartını yere atan CHP üyesi gibi son hakkıma geldim sanıyorum!

AKHENATON döneminde II. RAMSES'in Anılması

7. Yusuf babası Yakup'u getirip Firavun AKHENATON'un huzuruna çıkardı ve Yakup AKHENATON'u kutsadı.

8. Firavun AKHENATON, Yakup'a, "Kaç yaşındasın?" diye sordu.

9. Yakup, "Gurbet yıllarım 130 yılı buldu" diye yanıtladı, "Ama yıllar çabuk ve zorlu geçti. Atalarımın gurbet yılları kadar uzun sürmedi."

10. Sonra AKHENATON'u kutsayıp huzurundan ayrıldı.

11. Yusuf babasıyla kardeşlerini Mısır'a yerleştirdi; AKHENATON'un buyruğu uyarınca onlara ülkenin en iyi yerinde, Ramses bölgesinde mülk verdi.
Alt 12-03-2017, 17:57
Üye

upuaut´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bırak şu CHP'yi yahu! Hesapta ben de aynı partiye yıllarca oy verdim ama bu Kılıçtaroğlu'ndan bir cacık olmaz.

İşte bak:

Kılıçtaroğlu, eğer bu şekilde AKP'ye destek vermeye devam ederse, ben de CHP ile olan ilişkimi askıya alacağım!
Evet %65 mi zorluyor.

Kılıçdaroğlu' nun politikası gayet mantıklı.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil