Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 13-04-2011, 02:22
Sangre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sangre Sangre isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Standart İnci Sözlük Bağımsız Milletvekili Adayı: Ahmet Yılmaz

Tekel bayi baskınında kahraman oldu, şimdi İnci Sözlük'ün başlatığı kampanya ile Eskişehir'den bağımsız milletvekili adayı.

Daha önce sosyal medyada Tekel savaşları videosuyla çok konuşulan* ve 'Ahmet abi' olarak bilinen Ahmet Yılmaz'ın adaylık başvurusu yaptı.

Eskişehir İl Yüksek Seçim Kurulu'ndan alınan bilgiye göre Ahmet Yılmaz, 7.734 TL yatırarak resmi başvuruda bulundu.

'Ahmet abi' olarak sosyal medyada yer alan Ahmet Yılmaz, adaylık sürecini Dipnot.tv'ye anlattı:

Ahmet Yılmaz: "Eskişehir'den aday gösterilen kişilerin hiçbiri Eskişehirli değil. Bir yabancı Eskişehir'e ne verebilir ki? Benim adaylığım gençliğin adaylığıdır. İnci Sözlük yazarlarının başlatıığı bu hareket büyüyerek tüm Eskişehir gençliğinin hareketi olacaktır. Meclise bağımsız olarak girip görevimin sonuna kadar bağımsız olarak kalacağım. Bize maddi ve manevi destek olan tüm sözlük yazarlarına teşekkür ediyorum. Bağışlarda 7.740 TL gibi bir rakam toplandı ve biz adaylık başvurumuzda 7.734 TL yatırdık. Artan 6 lirayı da seçim kapmayansında kullanacağız. 12 Haziran'da tüm Eskişehir gençliğini arkamıza alarak seçileceğimi düşünüyorum"

http://www.objektifhaber.com/haber/g...abi-75368.html

Ne dersiniz, sizce şansı var mı?.. Oy verecek her hangi bir parti bulamayan, anarşik ruhlu Eskişehirli arkadaşlar için bir alternatif olabilir
Alt 13-04-2011, 12:56
Astur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Astur Astur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Hahaha! Ahmet Abi bir yerden seçilebilirse orası Eskişehir olacaktır; epey öğrenci var orada. Umarım kazanır da biraz renk katar meclise...

A skeptic is one who prefers beliefs and conclusions that are reliable and valid to ones that are comforting or convenient, and therefore rigorously and openly applies the methods of science and reason to all empirical claims, especially their own. A skeptic provisionally proportions acceptance of any claim to valid logic and a fair and thorough assessment of available evidence, and studies the pitfalls of human reason and the mechanisms of deception so as to avoid being deceived by others or themselves. Skepticism values method over any particular conclusion.
–Dr. Steven Novella, The New England Skeptical Society
Alt 13-04-2011, 14:48
Estiva Estiva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Oldu, bir Ahmet abi eksikti. Millete tam olarak ne verebilir o kısmını anlamadım. Ha, onca garip dincinin yanında bir de dengesiz küfürbaz olsun diyorsanız o ayrı. Sarhoş insanlara bu şekilde müdahale ederseniz, kavga kaçınılmaz olur. O gerizekalılardan çok Ahmet abi denilen şahıs Tekel bayiye zarar vermiş gördüğüm kadarıyla İnci sözlüğün desteklemesi de doğal bu arada. Küfürsüz selam bile veremeyen, temel gıda maddeleri küfür olan elemanlar değil miydi? Neyse bu veletler hacker mackerdır, haklarında fazla şey yazmayayım, sitenizi hackleyip küfürle doldururlar neme lazım.

Bir yaratıcı arayan insanoğlunun bulabildiği tek şey kendi sözleridir.
Alt 13-04-2011, 16:30
ahmetsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ahmetsln ahmetsln isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

6 lirayıda reklam için kullanacakmış hahaha iyi güldümm

Bu şahısta önündeki eski öss yeni ygs/lys sınavına girmek için çalışıyor. Çok çalışması gerektiği için pek nette olabilir.
Herkese saygılar sevgiler, mutlu vakitler.
Alt 13-04-2011, 16:38
Kıdemli Üye

Astur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hahaha! Ahmet Abi bir yerden seçilebilirse orası Eskişehir olacaktır; epey öğrenci var orada. Umarım kazanır da biraz renk katar meclise...
Yaklaşık 70 bin oy alması gerekiyormuş seçilebilmesi için.. Eskişehir'in öğrenci kenti olduğunu düşünürsek, bence olasılık olarak düşük ama imkansız değil

web´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Oldu, bir Ahmet abi eksikti. Millete tam olarak ne verebilir o kısmını anlamadım. Ha, onca garip dincinin yanında bir de dengesiz küfürbaz olsun diyorsanız o ayrı. Sarhoş insanlara bu şekilde müdahale ederseniz, kavga kaçınılmaz olur. O gerizekalılardan çok Ahmet abi denilen şahıs Tekel bayiye zarar vermiş gördüğüm kadarıyla İnci sözlüğün desteklemesi de doğal bu arada. Küfürsüz selam bile veremeyen, temel gıda maddeleri küfür olan elemanlar değil miydi? Neyse bu veletler hacker mackerdır, haklarında fazla şey yazmayayım, sitenizi hackleyip küfürle doldururlar neme lazım.
Zaten videoyu dikkatli izlersen, Ahmet Abi olayı yanlış anlıyor.. Çapulculara ait olan votkayı onların elinden alıyor ve bayiiden kovmak istiyor.. Bayii sahibinin uyarısıyla votkayı geri veriyor

Sonra çapulcunun biri adamı bıçaklıyor, adam da ortalığı dağıtmakla kalmıyor, şişeleri yine de atmaya devam ediyor.. Bayiide 4 bin liralık zarar varmış

Önceleri adam akıllı birini aday göstermişler.. Daha sonra iş ciddiye binince bu kişi adaylıktan caymış.. Bu olay sonrasında da sözlük yazarları Ahmet Abi'yi seçmişler.

Valla ben Eskişehir'de olsaydım ve seçeneksiz olsaydım, bu adama oy verirdim.. Meclisteki bir çok vekilin bu adamdan ne farkı var Allah aşkına?.. Bir çoğu iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar.

Ayrıca bu bir başkaldırı niteliği de taşıyabilir.. Gençlerin, çözümsüzlük üzerine kurulmuş bir siyaset yapısına yönelik eleştirel bir tavrı olarak da ifade edilebilir.. Ne olursa olsun ben olumlu buldum
Alt 13-04-2011, 16:52
Estiva Estiva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sangre´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaklaşık 70 bin oy alması gerekiyormuş seçilebilmesi için.. Eskişehir'in öğrenci kenti olduğunu düşünürsek, bence olasılık olarak düşük ama imkansız değil

Zaten videoyu dikkatli izlersen, Ahmet Abi olayı yanlış anlıyor.. Çapulculara ait olan votkayı onların elinden alıyor ve bayiiden kovmak istiyor.. Bayii sahibinin uyarısıyla votkayı geri veriyor

Sonra çapulcunun biri adamı bıçaklıyor, adam da ortalığı dağıtmakla kalmıyor, şişeleri yine de atmaya devam ediyor.. Bayiide 4 bin liralık zarar varmış

Önceleri adam akıllı birini aday göstermişler.. Daha sonra iş ciddiye binince bu kişi adaylıktan caymış.. Bu olay sonrasında da sözlük yazarları Ahmet Abi'yi seçmişler.

Valla ben Eskişehir'de olsaydım ve seçeneksiz olsaydım, bu adama oy verirdim.. Meclisteki bir çok vekilin bu adamdan ne farkı var Allah aşkına?.. Bir çoğu iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar.

Ayrıca bu bir başkaldırı niteliği de taşıyabilir.. Gençlerin, çözümsüzlük üzerine kurulmuş bir siyaset yapısına yönelik eleştirel bir tavrı olarak da ifade edilebilir.. Ne olursa olsun ben olumlu buldum
Evet, ne adamları seçip de milletvekili yapıyoruz. En azından bu adam halktan/sıradan biri. Dini kullanıp, örgütlenip, geniş fakir kitlelerin sırtına basıp yükselmemiş, o da birşey.

Bir yaratıcı arayan insanoğlunun bulabildiği tek şey kendi sözleridir.
Alt 13-04-2011, 17:30
texas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
texas texas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bizim de bursadan amigo selim katılıyor bağımsız =))) gerçekten hale bak. çocuk oyuncağı =)

Bilgi cesaret verir, cehalet küstahlık. (Terry)
Alt 13-04-2011, 19:41
timurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
timurcan timurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Umarım seçillir kendisi için çok uğraşıldı,7740 lira tamamen bağışlarla toplandı, hem meclise renk gelir biranz Kamer Genç çok yalnız kalıyor.

Böyle bir tanrı varken,şeytana ne gerek var?
Alt 13-04-2011, 19:56
Termo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Termo Termo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Mecliste olası kavgaları önlemek için kavga edecek adam da lazım tabii
Alt 15-04-2011, 12:06
Kıdemli Üye

http://haber.gazetevatan.com/Haber/371210/1/Gundem

Bugün Livaneli'nin yazısını okuyunca, Ahmet Abi meclise girsin mi girmesin mi bilemedim!?

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil