Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 03-06-2007, 04:02
ac_aba ac_aba isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart HAKİKATI İNKARA ŞARTLANMIŞ OLANLAR. HAZIR OLUN GERİ DÖNDÜM

uzun süren bir ayrılık ( ki bunun sebebi site yöneticilerin üye kaydımı silip bana sansür uygulamış olması dır. tabiki başka bır ısımden *gırıp saçma sapan şeyler yapmak benım ınanç sıstemıme uymadıgı için bende bu saçmalıklarla bır muddet uğraşmama kararı almıştım. ama sızın gıbı inkarı meziyet sayan *avarelerınde ortalıkta oyle cırıt atmasına ızın veremezdım) dan sonra yıne buradayım

ve elimde yeni belgelerle
derin araştırmalar *sonucunda inkarı yaşam biçimi haline getirmiş sizler
beyninizin sıvıyla dolu kıvrımlarını ısıtmaya(motoru) başlayın

Parmak ay ı gösterdiğinde aya bakılır parmağa değil
Alt 03-06-2007, 09:06
D.E D.E isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: HAKİKATI İNKARA ŞARTLANMIŞ OLANLAR. HAZIR OLUN GERİ DÖND

Abim mep abi bulmadan seni yakalayım dedim

Ayrı kalmışsın abim arkandan çok yas tuttuk bilemezsin. Abim hoşgeldin sefalar getirdin hepimiz hakkaten pis bi koloji içindeyiz. Bizi ancak sen kurtarabilirsin abim.

Bu arada sen hangi motor yağını kullanıosun abim ona göre almayacaklarıma dikkat edim senin motor fazla ısınmış herhal?? Bu sitenin sanada bizim gibi fan olmasını dilerim abim.

Bizim akılla çok problemimiz var abim. Bu akıl dioz ne menem bişe kendi yarattığına tapıor dioz anlamıoz. Cirit atan bizlere and olsun ki sen bize bunu açıklarsın abim.

Unutmadan söleyeyim burada öle insana falan konusana değer vermiolar. Abim sen bize böle bilimsel şeyler falan getir o bizi sakinleştirir merak etme. Zaten bizimle islam ilahiyatının ilgilenebileceğini sanmıyorduk abim onlar kendi hallerine yansınlar. Sen bilimsel bişe getir yeter yoksa bi müddet daha ayrı kalacaksın gibim gözüküyor abim.

Meraklandırdın beni abim acaba sen hiç şartlanmış mısın allaha inanmaya bi düşün bakalım. -tabi seni hakikat derken kastettiğin oysa bana sorarsan hakkikati inkara şartlanan sensin ve bu psikolojik tedaviye senin ihtiyacın var- Bu konuda sana gameover abimin çok yardımı dokunur eminim.

Ama abim öle hemen salıverme sakın. Biraz ilgilen bizimle böle arada sıkıntımızı atacağımız, rahatlayacağımız, güleceğimiz bir forum sayfası olsun. Sonradan düşün sen şu kendi şartlanma işini abim - gerçi terzi kendi söküğünü dikemezmiş derler ya (piskolojiden haberin vardır die sesli düşündüm abim takma sen)- Sen şimdiden düşünürsen şartlanma işini eğlenebileceğimiz adam kalmaz ortada valla çok sıkıcı bunnar abim bizi mahrum etme.

Neyse abim hoşgeldin sefalar getirdin. Ama haberin olsun abim senin gibim ne psikosazanlar geçti buradan. Biz onların her bi dediğine bi kulp bulduk abim sürahi getirdiler onlara bile kulp taktık. En sonunda ya evrim geçirdiler yada kuyruklarını bacakları arasına sokup -piskolokluktan haberin varmış ya bilirsin abim- kaçtılar. Biz yine kaldık kendi başımıza netçez bilmezken sen geldin abim artık sıkılmak yok.

Neyse senin devreler atmadan ben yazımı bitireyim abim ama insaflı günümdeyim kaçıncı kez uyarıyorum bak seni. Bu inkarı meziyet sayan avareler böle cirit atarken sen bunlarım piskolojileriyle ilgilenirsen bunların kişiliğine laf atarken o cirit yannış hedefe sapar bilmiş ol. bunnarın tek ilacı bilimdir abim tek doktoruda doğa. neysem inkarcı abim sen hem doğayı hem hebelehübülüyü inkar edion, çifte inkarcısın sen. Bak gez bu siteyi sor bi kişi inkar ediomu hebelehübülüyü.

Tekrar hoşgeldin sefalar getirdin abim. Saygılarımı sunarım.

Sen sofusun, hep dinden dem vurursun;
Banada sapık, dinsiz der durursun.
Peki, ben ne görünüyorsam oyum;
Ya sen? ne görünüyorsan o musun?
Alt 03-06-2007, 09:33
D.E D.E isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ah abim ah nasıl unuturum. Bu pisikolojik sorun bnde böle unutkanlığa yol açıo abim.

Artık inkardan vazgeçmeni ve hebelehübülünün yoluna dönmeni tavsiye ediyorum abim. Gökteki yıldızlara and olsun ki hebelehübülü tek yaratıcıdır ve hz. Spartacus onun elçisidir. Seni doğru yola davet ediyorum abim bu konuda hz. Spartacus ile irtibata geçebilirsin o seni bilgilendirir.

Bide hazır siteye gelmişken teknolojik sazanların göç yolları adlı başlığa uğranamanı tavsiye ederim abim kendini bulmuş gibim olacaksın.

Sazanlı sitenin kavalcısı mep abiminde bu topici görmesini umutla bekliyorum abim. Tek temmennim bu

Sen sofusun, hep dinden dem vurursun;
Banada sapık, dinsiz der durursun.
Peki, ben ne görünüyorsam oyum;
Ya sen? ne görünüyorsan o musun?
Alt 03-06-2007, 09:49
mep
Üye Değil

Bu topic benden kaçarmı yav!

Acaba abim hoş geldin abim,Allah kavuşturdu valla!
yine belgelerle gelmişin abim..Andersenden'de belgeler varmı içinde..
hani kırmızı başlıklı kız filan var ..ben o belgeleri çok seviyom abi

derin araştırmalar *sonucunda inkarı yaşam biçimi haline getirmiş sizler
beyninizin sıvıyla dolu kıvrımlarını ısıtmaya(motoru) başlayın

Abim en azından bizim kıvrımları(!) suyla dolu olsada bi beynimiz var.
ama kafatasının içinde bırak beyini su bile bulunmayanlar n'apsın?
hep belgemi toplayıp dursunlar!
neyse ne iyi ettinde geldin ..
çoktandır belge okumamıştık..
kaç zamandır leman la idare ediyodum..
şimdi sıcağı sıcağına belge okuycaz.. yaşadık valla!
Alt 03-06-2007, 09:59
ozgur_beyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgur_beyin ozgur_beyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Hakikatlara şartlanmış ,EYYY LEŞKERİ *MÜFETTİHUL EBVAB, * *hoşgeldin.

leşkeri mufettihul ebvab:kapıları açan(feth eden) asker.
Alt 03-06-2007, 11:43
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

ac_aba

Yazdıklarını ciddiye bile almıyorum, imzana bakaraktan, söyle bakalım, sen bir Psikologmusun ? E madem değilsin, ne demeye başlık açarsın bırak Psikoloji ilgilensin.. Hayır, ben psikologum diyorsan yazık, yazık olmuş gerçekten...

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku, dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu
Alt 03-06-2007, 11:51
maddeoz maddeoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Eğlence başlıyoooorrr * *

http://maddeoz.blogcu.com
Alırım anahtarını elinden şakirtt !..
Alt 03-06-2007, 11:57
Üye Değil

Sevgili ac_aba,

sen bilgi dokuman getirdinde buradaki insanlar hakikat dedigin seyi iskembeden mi inkar ediyor? Sonra birde buradaki insanlara avareler diyosun, seni kim ciddiye alsin bu halinle? Bu site negibi yazilardan ibaret? 1 Tanrinin neden olamayacagi ve tanri inancinin aliskanliklarinin nereden geldigi, 2 Muhammedin ve cevresindeki diger arap usaklarinin kotulukleri.

Forum, peygamberinin ne kadar zevklerine* düşkün* bir insan oldugunu ispatlayan yazilarla dolu. Git bu, Muhammed'n cinsel hayatından, zorbalıklarına* kadar yuzlerce basligi savun. Sonra bu Islam'in neden butun ulkelere felaket getirmis gibi gorundugunu ama aslinda oyle olmadigini acikla. Musluman ulkelerdeki savasin, yoksullugun, kan dokmenin bir tesaduf oldugunu belgelerle anlat. Sonra Kuran'in yuzlerce, binlerce celiskisi icin acilmis basliklara git ve hepsini tek tek acikla. Sonra Incil'e yada Tevrat'a neden inanmamiz gerektigini acikla, neresi nasil degistirilmis anlat. Boyle cihad eder gibi baslik acma koftehor.

-------
sevgili Respendial, * bu müdahaleler gerekiyordu, kelimeleri değiştirdim, lütfen kişisel ve şahsi hedefli hakarete varacak kelimeler kullanmayalım...

Spartacus
Alt 03-06-2007, 12:13
bosluk bosluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ortacagda dahi insanlar tanri varmı yokmu diye tartışabiliyorlardi,nitekim bircok filozof düşünür özgür sanatci gelişmişti,biz simdi ortacagdan daha mı gerideyizki sadece bir fikirle robot gibi saplantili yaşıyalım???ustelik artik göze batan bircok gercege ragmen??islam cok mu süper bir çözüm oldu yada tanrı inancı??islam ülkelerine bakarmısın lütfen birbirlerini öldürüyorlar,diger insanları öldürüyorlar,cahillik had safada hetürlü kötülük yaşanıyor.islamın yanlış yorumlanması derseniz bu kadar kişide yanlış mı yorumlar yüzyıllardir be kardeşim hiçmi dogrusu yok bunun acaba????büyük buluşlar kafalardaki kuşkuların üzerine gidilmesi ve defalarca hertürlü yolun denenmesiyle bulunur sana dogdunda söylenen şeyi kabul edip bir robot gibi yaşamak mı dogru yoksa araştırp düşünerek kuşku edip gercegi bularak yaşamakmı???kuşku beynin motoru,kuşkudan uzak olan insanalrın kanımca beyinsel gelişimde bayagı bir eksikligi vardir.saygilarimla cevaplarinizi bekliyorum
Alt 03-06-2007, 12:16
Üye Değil

acaba ,

akıl problemi herkesi kendi zihninin kalıpları içine çekmeye çalışmaktır.inancın,inandığın şeye inananların sayısı ile orantılı olarak mı kuvvetleniyor yoksa senin gibi düşünmeyen herkes yok mu edilmeli.sorunun hangisi merak ettim.inandığın tanrı seni mi görevlendirdi,inanmayanları yola getirmek üzere.tanrının ne seninle ne de inanmayan herhangi biri ile çok fazla ilgilendiğini hiç zannetmiyorum.

o sadece yanına gelene senin için buradaydım zaten der.tanrı olarak gördüğün herneyse baktığın yerde değil emin ol.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil