Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Bilim > Biyoloji > Evrim

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 13-11-2005, 02:41
Arafat Arafat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bunu ben demiyorum. biritabica diyo. o aydınlatsın. maymundan gelmişiz işte. adamlar öyle diyo. bunadamı inanmıyosun. onlar bilim adamı onlar yalan söylemez.
Alt 13-11-2005, 02:45
my-zone my-zone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bilimadamları yalan söylemiyor. bilimadamları teori ortaya atıyor. ister inan ister inanma. allahın ol deyince olduğunu iddia eden yaratılış teoriside teori. burada anlaşılan teorilerin çarpışması gerçekleşmekte.
Alt 13-11-2005, 02:52
-GoXeL- -GoXeL- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

my-zone Diyor ki
bilimadamları yalan söylemiyor. bilimadamları teori ortaya atıyor. ister inan ister inanma. allahın ol deyince olduğunu iddia eden yaratılış teoriside teori. burada anlaşılan teorilerin çarpışması gerçekleşmekte.
gerçeklerlerle saçmalıkların çarpışması ne zamandan beri bilim oldu ki?İnanmak isteyen inanır kardeşim.Bizim isteğimiz öbür tarafta cehennem için başkalarına yer açmak.Bizim niyetimiz cennete gidersek eğer daha fazla nüfusla gitmek.Sen ister şanslılardan ol ister ısınanlardan.Ben sadece görevimi yapar sizi çağırırım gerisi sana kalmış....

"Allah akılla bilinir"

Bismillah her hayrın başıdır.Biz dahi başlarken onunla başlarız...

(Said Nursi)
Alt 13-11-2005, 02:54
Üye

yüzeysel bir din propagandası yapmışsın.
Alt 13-11-2005, 03:29
Üye

arafat hangisini seçtin açıkla bakalım
Alt 13-11-2005, 10:36
burkay
Üye Değil

GOKSEL KARDES SELSM : MAYMUNDAN GELMEDIGIMIZ IÇIN SANA KATILIYORUM INSAN INSANDIR HAYVAN HAYVAN ... ANCAK SANA SURDA KATILMIYORUM AMACIM SENIN YANLISINI BULMAK FALAN DEGIL BAK NE YAZMISSIN ? Bizim isteğimiz öbür tarafta cehennem için başkalarına yer açmak ! VARMI BÖYLE BIRSEY HOCA ? BIZIM INANCIN ÖBÜR TARAFTA BASKALARINA CEHENNEMDE YER AÇMAK MI ? YOKSA CENNETE DAVET ETMEK MI ? HERHALDE YANLISLIKLA BU CÜMLEYI KURDUN ...
Alt 13-11-2005, 13:10
Arafat Arafat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bİlim adamları bizim maymunlardan geldğimizin ispatladıklarını söylüyolar. ve biritanicayada böyle yazıyolar. senin sandığın gibi teori diye bakmıyolar. maymun hikaye bilim adamlarına göre bir kanıt. herşeyi açıklayabilirsiniz. kendinizce bişeyler saçmalayabilirisiniz. ama iki cinsin birbirini dölleme sonucu canlının oluşumunu tesadüflerle açıklayamasınız.
hodr, meydan. bana neden iki cins olduğunu açıklayın. tesadüfen oluşabilen bir canlı neden karşı cinsle ilişkiye girmek zorunda kalsın. hiç uğraşmayın. evrim hiç bir şekilde bilimsel bir kanıta dayanmamaktadır.
Alt 13-11-2005, 14:03
-GoXeL- -GoXeL- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

burkay Diyor ki
GOKSEL KARDES SELSM : MAYMUNDAN GELMEDIGIMIZ IÇIN SANA KATILIYORUM INSAN INSANDIR HAYVAN HAYVAN ... ANCAK SANA SURDA KATILMIYORUM AMACIM SENIN YANLISINI BULMAK FALAN DEGIL BAK NE YAZMISSIN ? Bizim isteğimiz öbür tarafta cehennem için başkalarına yer açmak ! VARMI BÖYLE BIRSEY HOCA ? BIZIM INANCIN ÖBÜR TARAFTA BASKALARINA CEHENNEMDE YER AÇMAK MI ? YOKSA CENNETE DAVET ETMEK MI ? HERHALDE YANLISLIKLA BU CÜMLEYI KURDUN ...
Burkay kardeş haklısınj onu o anlık bi sinrle yazmışım bende yeni farkettim.Yoksa öle şey mi olur???

Bismillah her hayrın başıdır.Biz dahi başlarken onunla başlarız...

(Said Nursi)
Alt 13-11-2005, 14:34
burkay
Üye Değil

SANA HAK VERIYORUM BEN ... HANI HAK VERILMEZDI ?herşeyi allahla açıklamak ve herşeyi ona bağlamak doğru değil unutulmamalı ki hak verilmez hak alınır.
Alt 13-11-2005, 14:36
burkay
Üye Değil

BU YUKARIDAKI YAZIM SANA DEGIL GOXEL ... O MY ZONEYE ... YANLIS ANLAMA ... SAYGILAR ...

Önerilen Siteler