Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Turan Dursun > Turan Dursun

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 01-09-2021, 20:41
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Gayrımüslimlerle müslümanların arasındaki fark

İşte böyleee,
972 yılında 13 yıl çalıştığım ordudan ayrılarak İsviçreye gittim.İİki yıl İsviçrede kaldım sonra Almanyaya geçtim.Otarihten bu yanada Almanyadayım.Bukadar zaman içinde kaldıgım ülkelerde,dolandığım diger avrupa ülkelerinde sokaklarda patlamış borulardan caddelerde boşu boşuna bir akarsu görmedim.Yılın 6 ayını Almanyada 6 ayınıda TÜRKİYEDE geçiriyorum.Kadığım,dolandığım iil ve ilçelerde pekçok patlak borulardan suların aktığını görüyorum.Şu anda EGENİN bir kazasındayım.Nerdeyse kazanın her tarafında patlak borulardan suların aktığını görüyorum.

YYeni taşındıgım evin önünde patlamıs borudan devamlı sular akmaktadır.Belediyeye gittim,durumu anlattım,bana dedilerki İZSUYA git.Gittim iz suya organ adamın biri dediki,bizde bakarız ama bu kazanın ilinden sana bir numara veriyim sen orayı ara..DÜŞÜNDÜMKÜ bu kazanın su işlerine burası bakmak zorunda.Bekledim gelip tamir etsinler.Aradan haftalar geçti gelen olmadı.Durumu ev sahibine bildirdim onlarda bana dedilerki,biz kaç dafa su işlerini aradıydıksada gelip yapmadılar.Kazanın birçok yerinde patlak borulardan sular akmaktadır.Bakan eden yok.Ne diyorsunuz ALLAHA durumu bildirsem gelip tamir edermi dersiniz?.nedenlerden dinden çıktığım gibi TÜRKİYEDENDE çıkmama neden olacaklar bu müthiş Dindarlar.Kestane KEBAB ECELE CEVAP bekliyorum.Yoksaaa saraylar yaptıran REİSEDEMİ telefon ediyim ne biyorsunuz muhteşem müslümanlar.Dedeniz Tolonbey
Alt 01-09-2021, 21:54
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ah dede ah.
Türkiye'deki düzeni(kaosu) kafana takma. Burada bu işler böyle.

Mesela, yangın meselesi.
Türkiye'nin devasa ormanları var ama 1 tane yangın söndürme uçağı yok(muş). Tüm Dünya ile beraber biz de öğrendik işte.
Sen de patlamış borulara müdahale edilmesini bekliyorsun.
Alt 02-09-2021, 06:18
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İşte böyleee,
Ahlaksız arkadaş, 1,5 milyar insanı bu hala getiren ARAP kafasıdır.Yahudisi,Ermenisi ,Yunanı giymiş TÜRK-İSLAM ENTERİSİNİ ne tarafa istiyorsalar o tarafa sürüyorlar TÜRK insanını.Yani bu ırklardan insanlarda olmasa TÜRKİYEDE bu millet dışardan kendini yönetecek insan İTHAL edecek.Yavuz DOMUZU arap ülkelerini işgalden dönerken arap afyoncularından 500 afyoncuyu istanbula getirdi.Baba katılı bu milleti AFYONLATSIN deye,başardıda.Gavur analı osmanlı son devrınde ALMAN generali getirip genel kurmay baskanı yapmışlardı.Osmanlıyı kurtarsın deye..Osmanlının her tarafını arap vebası sarmış nasıl kurtulacakkı.Sonunda DEVE osmanlı PiRE Yunanlıdan bile yardım umdu.Efendim Yunan ordusu ankaraya girecekmiş ATATÜRKÜ yakalayacakmış ve Yunanistan osmanlının yeniden ŞERİAT devleti kurmasına yardım edecekmiş.Osmanlı müslümanının ögrendigi arap YALANINA bakın.

Osmanlıda paşanın biri Yahudiye kendini siktiren kadını taşlatarak öldürtür.Şeriatı uygular aklınca paşa.Padışah bunu duyunca paşaya okadar kızarkı nerdeyse yatırıp becerecek olur.Paşaya çağırtır şöyle der.Bu ülkede zinadan öldürüleni şimdiye kadar gördünmü sen.Paşa sus pus,Siktir git birdahasında boynun vurulur dedi padışah paşaya..Yanı bu ülke şeriatla degil sultanlar yasalarıyla idare edilir demek istedi.İstanbulda zına edenler GİRRESUNA sürülürdü.O yüzden giresunlulara sorulsaydı nerelisin deye giresunluyum demezlerdi..Bu millet öyle bir hala getirilmişki,AZILI düşmanına 404 le yapıştırılmıştır.Nerdeyse burdan kurtuluşu yoktur.Yeni bir ATATÜRKSÜZ.

Ne demişti eski diyanet başkanı,Türkiyenin en büyük din adamı?Bir BABANIN KIZINA ŞEHVET DUMASI HARAM degil.Yanı HELALDIR ,bir baba kızına ŞEHVET DUYABİLİR demek istemiştir.Bunu KOMUNİST bile söylemeye utanır,ar eder.AmaaaaaaaaTürkiyede din adamların tepesindeki adam bunu çok rahat söyleyebilmiştir.Cüb CÜB 9 yaşındaki kızıma sarılamıyorum diyor(şehvetinden tabiki)Ne hallere düşürdüler bizi.Bir din adamı bakın ne diyor?ANAYLA EVLENİLEMEZ diye bir AYET yok kuranda.İbrahim peygamber baba tarafından kızkardeşiyle evlendigi için halktan korktuğundan FİLİSTİNE kaçmişti.Onun için Mısıra Fravundan yardım almaya gittiginde Firavun sorar bu karı senin neyın.İbo yanıtlar bu kadın benim kızkardeşimdir demiştir.Mü........a YALANIN gunahı yok savabıysa pekçoktur.
Alt 02-09-2021, 10:19
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bunlar kendilerine 'ahlaklı' diyorlar ya, ben de o yüzden 'ahlaksızım' işte dede.
Alt 02-09-2021, 13:35
Şüpheci Dinsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Şüpheci Dinsiz Şüpheci Dinsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başlık metni değiştirildi. Başlık açarken ve mesaj yazarken anlaşılabilir olmasına özen gösterelim.

TuranDursun.com moderasyonu

* Bir ben vardır bende, benden içeri. (Yunus Emre)
* Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz. (Muhy-i)
* Kadınlar insan, biz insanoğlu. (Neşet Ertaş)
* Bu otobüs de benim Maserati'm, halkımla birlikte kullanıyoruz. (Tuncel Kurtiz)
* Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım? (Turan Dursun)
* Beneath this mask there is more than flesh, beneath this mask there is an idea Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. (V for vendetta)
* O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. (Yaşar Kemal)
* Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa. (Nazım Hikmet Ran)
* Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar her milli bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var. Dostlar ki; bir kere bile selamlaşmadık, aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz..
(Nazım Hikmet Ran)

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil