Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Turan Dursun > İlhan Arsel & Arif Tekin Makaleleri

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 11-11-2005, 17:08
Sniper Sniper isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

muhonun ayı yardığına inanıyon da niye 9 yaşındaki kızı becerdiğine inanmıyorsun? (Nasrettin hoca hikayesine döndü bu olay. Severim Nasrettin hocamı. Aptala iyi ders verir. Anlamayansa sadece güler geçer.)

şimdi desemki; muho kızdı ve evreni kül edecekti ama melekler engelledi.

hemen inanırsın.

böyle bir hadis olsa hemen atlarsın. ve yazanı göklere çıkarırsın.

Oysa muho nun 9 yaşındaki kızı becermesi ayı ortadan ikiye ayırmasından daha somut olabilecek bir gerçek. Ama anlamak istemezsin.

Çünkü sen kuranı da görmek ve anlamak istediğin gibi okuyorsun.

hadisleri de tabi.....

Ama akılsız herif olduğundan gerçeği hayellerinle karıştırıyorsun.

Bilsenki al-lat ın yok. yine de masal dünyandan çıkamazsın.

Çünkü din afyonunu çeke çeke beynin ufalmış.

hatta içi çürümüş. fare boku kadar aklınla beni de anlayacağını sanmıyorum.
Alt 11-11-2005, 22:33
Bulent
Üye Değil

Snipper,

Seni tanımıyorum, ama, mesajlarında kullandığın resimdeki kadar çirkin olduğundan adım gibi eminim.

Senin gibi adamları gördükçe, cehennemin neden yaratıldığını çok daha iyi anlamaya başladım.

Hz. Muhammed'in evliliklerini ordan burdan topladığınız, çoğu uydurma bilgilerle tartışma konusu yapıyorsunuz. Hz. muhammed'in evlilikleri de dahil olmak üzere tüm yaşantısında en ufak bir aykırılık yoktur. Bu Müslümanların inanç ve iddiasıdır. Eğer Hz. Muhammed 9 yaşındaki bir kızla evlenseydi, içinde bulunduğu toplumda peygamber olarak yaşayabilir, bu kadar yüksek bir itibarı ve sevgiyi sağlayabilir miydi?
Burada konuşulan çirkin iddialar, sizin gibi islam düşmanlarının tarih boyunca dile getirdiği iftiralardır. Bu iftiralar artık bayatladı. Yeni ve mantıklı konuları gündeme getirin de onları tartışalım artık.
Alt 11-11-2005, 23:17
Mutezile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mutezile Mutezile isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Bulent; kaynaklarla konuşmak yerine kanaatle konuştuğun sürece sadece ciddiye alınmanı zorlaştırırsın.

‘Barışı sabote etmek için Türklerle savaştık. Öldük ve öldürdük… Sevr Antlaşması ve ‘büyük Ermenistan’ hayali gözlerimizi kör etti. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık… Tehcir doğruydu ve gerekliydi…’

''Askerî operasyonlara katıldık. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık. Tehcir doğruydu ve gerekliydi. Gerçekleri göremedik, olayların sebebi biziz. Türklerin millî mücadelesi haklıydı. Barışı reddetmemiz ve silahlanmamız büyük bir hataydı. ''
Ovanes Kaçaznuni (Ermenistan'ın 1. Başbakanı)
Alt 12-11-2005, 00:38
Yasaklandı

Bulent faresi,

bak yazdıklarımı iyi okumuyorsun.

Cehennem senin için var.

Benim cehennemim burada.

Öbür dünya senin için var. Bende öbür dünya yokki...

YOK OLANIN İSPATI DA YOKTUR.

Kafan almıyor galiba.

Yok, şimdi çıksa gelse ve sana "işte bak, ben yokum" dese o zaman yok, yok olmazki.

Kafasız herif. kuran denen otu çeke çeke aptal olmuşsun farkında değilsin.

varın yokluğunu hissetmektense yokun varlığı yeğdir.

varın ispatı çok kolay. yokunsa yoktur.

Bu kadar basit.

Ama nerde sende o kafa....
Alt 12-11-2005, 09:35
Üye

Hz. Muhammed'in evliliklerini ordan burdan topladığınız, çoğu uydurma bilgilerle tartışma konusu yapıyorsunuz. Hz. muhammed'in evlilikleri de dahil olmak üzere tüm yaşantısında en ufak bir aykırılık yoktur. (Bulent)

* Hz. Muhammed'in yaşantısında N e y e aykırılık yoktur?

* Zikredilen bilgilerin ha n g i l e r i uydurmadır- hangileri hakikattir. Göster de öğrenelim

‘Barışı sabote etmek için Türklerle savaştık. Öldük ve öldürdük… Sevr Antlaşması ve ‘büyük Ermenistan’ hayali gözlerimizi kör etti. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık… Tehcir doğruydu ve gerekliydi…’

''Askerî operasyonlara katıldık. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık. Tehcir doğruydu ve gerekliydi. Gerçekleri göremedik, olayların sebebi biziz. Türklerin millî mücadelesi haklıydı. Barışı reddetmemiz ve silahlanmamız büyük bir hataydı. ''
Alt 12-11-2005, 17:09
burkay
Üye Değil

PEYGAMBERIMIZIN AHLAKI DAVRANISLARI PEYGAMBERLIGI INSANLARA YOL GÖSTERICILIGI VE ADALETLILIGI VE DÜRÜSTLÜGÜ VE GÜVENIRLILIGI DOGRU SÖZLÜLÜGÜ ... V.S ... ÇARPITMA YAZILAR GELDIMI YALAN HABER OLUR KARDESIM ... PEYGAMBERIMIZIN PEYGAMBERLIK SIFATLARINA TERS DÜSECEK DAVRANISLAR ... UYDURMADIR IFTIRADIR ...
Alt 12-11-2005, 19:52
burkay
Üye Değil

MMX I 2 GÜN UZAKLASTIRDIN SIMDI SIRA SNIPERDE ADALETLI OLURSAN SEVINIRIZ ... SAYGILAR ...
Alt 13-11-2005, 00:22
Üye

Bulent arkadaş; Küfür ve hakaretleri en aza indirgemek amacındayız. Gözümüzden kaçanlar arada olabiliyor. Admin'in 'şikayetler buraya' topic'in altına uyarınızı yaparsanız muhakkak ilgilenilir. Sniperin bazı çirkin sözlerini bizzat sildim; arkadaş uyarılmıştır. MMX arkadaşı da 6-7 kez uyarmıştık diye anımsıyorum.

Burkay ve Bulent'e ikazları için teşekkürler.

Alt 13-11-2005, 01:15
Yasaklandı

burkay Diyor ki
PEYGAMBERIMIZIN AHLAKI DAVRANISLARI PEYGAMBERLIGI INSANLARA YOL GÖSTERICILIGI VE ADALETLILIGI VE DÜRÜSTLÜGÜ VE GÜVENIRLILIGI DOGRU SÖZLÜLÜGÜ ... V.S ... ÇARPITMA YAZILAR GELDIMI YALAN HABER OLUR KARDESIM ... PEYGAMBERIMIZIN PEYGAMBERLIK SIFATLARINA TERS DÜSECEK DAVRANISLAR ... UYDURMADIR IFTIRADIR ...
Bak sen de kendi yazdığını analiz edemeyecek kafa yapısında bir kuran otçulusun.

Ben sizin gibilerin kokusunu 100 lerce km den alırım.

Bu yukarıda yazdığın çok bilimsel bir açıklama gerçekten.

Salla oğlum salla.... dona düşer son damla.

Bilim buysa.... ben hiç bilmedim.

Tübitak ın başına geçtiniz. Geçer geçmez onun da ağzına ettiniz ve hatta bilimin de ebesini düzdünüz.

Sizin bilim anlayışınızı ben çok iyi bilirim.

Dedim ya... ben sizin kokunuzu hemen alırım. Yürüyüşünüzdeki o sersemlikten hemen tanırım.

Okuduklarını idealara uydurma kabiliyeti ancak sizin gibilerde olduğundan hadisleri de kafanıza göre seçersiniz.

İşine geleni ayıkla ve "sahih", işine gelmeyene zayıf de.

Gel keyfim gel.

Sen de yüreğine göre ayıklıyorsun. Bak, bu da iyi bir yöntem.

Muhoyu kim yüceltiyorsa sahih, kim 60 karıdan falan bahsediyor veya 9 yaşındaki kızı becerdi diyorsa zayıf.

Bunu ayrıt eden ölçü de senin duygusal yumuşaklığın mı olmalı?

Bu işler yumuşak muho-şak olmaz.
Alt 13-11-2005, 01:26
Yasaklandı

burkay Diyor ki
MMX I 2 GÜN UZAKLASTIRDIN SIMDI SIRA SNIPERDE ADALETLI OLURSAN SEVINIRIZ ... SAYGILAR ...
Adalet diyene bak.

Şeri adalet iste de kolumu veya kellemi kessinler.

hah hah hah hah

şu meşhur şer (kasıtlı olarak şer diyorum) hukukunuza bakın bakalım. Oradaki adalet duygusunu görünce insanın yüreği bile burkuluyor.

-OHA

diyor insan.

Oradaki ne kadar adaletse çevrenizdekilerden de o kadar adalet beklemelisiniz.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil