Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 24-08-2005, 16:25
River River isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Daldan dala atlamakta pekte ustalaşmışsınız... Forum ana başlığı ile bu konu çok alakasız Caner... Yeni bir forum oluştur tartışalım. Sorduğun bütün soruların cevapları var....
Alt 24-08-2005, 16:31
Caner Caner isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

River Diyor ki
Daldan dala atlamakta pekte ustalaşmışsınız... Forum ana başlığı ile bu konu çok alakasız Caner... Yeni bir forum oluştur tartışalım. Sorduğun bütün soruların cevapları var....
Ben söylediklerine yanıt olarak söyledim.
Alt 25-08-2005, 05:46
maqro maqro isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

SİZLERE ACIYORUM YEMİN EDİYORUM ACIYORUM (YARAB ŞAHİDİM OL)

YA NEKADAR MANTIKSIZ KONUŞUYORSUNUZ BEYLER KİM İNKAR EDEBİLİR ALLAH-Ü TEALAYI SİZİ YARATAN KİM NEYİN PEŞİNDESİNİZ SİZ. HADİ İNANCINIZ ZAYIF AMA BU KADARDA BİLGİSİZ OLAMAZSINIZ YA SİZ HİÇ ÖLEN BİRİNİ GÖRMEDİNİZMİ HİÇ Mİ DÜŞÜNMÜYONUZ ONLARA NOLUYOR DİYE SANIYOMUSUNUZ Kİ TOPRAKTA ERİYİP GİDİOLAR...

AH BENİM BEYNİ YIKANMIJ HEMŞERİLERİM GELİN WAZGEÇİN BU SEWDADAN BÜYÜK GÜNAHLARA GİRİYORSUNUZ...
Alt 25-08-2005, 05:55
ATK
Üye Değil

¡En el nombre de Alá, el Compasivo, el Misericordioso!

Im Namen Allahs, des Gnädigen, des Barmherzigen.

Au nom d\'Allah, le Tout Miséricordieux, le Très Miséricordieux.

Xвaлa - Aллaxy, Гocпoдy миpoв,

In the name of Allah, the Beneficent, the Merciful.

Dengan menyebut nama Allah Yang Maha Pemurah lagi Maha Penyayang.

Em nome de Deus, o Clemente, o Misericordioso.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ

1. Bismillahirrahmânirrahîm

2, 3, 4. Hamd, Âlemlerin Rabbi, Rahmân, Rahîm, hesap ve ceza gününün (ahiret gününün) maliki Allah’a mahsustur.

5. (Allahım!) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz.

6, 7. Bizi doğru yola, kendilerine nimet verdiklerinin yoluna ilet; gazaba uğrayanlarınkine ve sapıklarınkine değil.
Alt 08-09-2005, 03:17
boeing
Üye Değil

TURAN DURSUN'u da vuran sizin gibi cahil zavallılar degil mi?arap aşıkları
Alt 17-09-2005, 00:06
hyt hyt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ben arapları hiç sevmem hatta nefret edrim. FAKAT: Aklı olan bir insanın Allah'ın ayetleri karşısında boyun eğmemesi mümkün mü? Allah'ın varlığı apaçık ortada iken inanmamak mümkün mü?
Alt 17-09-2005, 18:56
burkay
Üye Değil

turan dursunu öldüren sizin gibi arab hayranı dedi arkadaş güldüm .. allah ayetde bir insanı öldürmek bütün insanları öldürmüş demek ... hiçbir islama inanmış islamı yaşayan bir insan başka bir insanı inançsız diye öldürmesi islamla yakından uzaktan ilgisi olmayan bir davranıştır kınarım ... ancak allaha inanmayan veya isyan eden insanların yapacakları iş bu ... bu yüzden turandursunu öldüren büyük bir islam provakatörü ... sizide böylece kandırmış bulunuyor ... islamiyetde öldürme olayı sadece savaş esnasında geçerli olmuştur ... bakın atatürk zamanındada savaş vardı insanlar ölüyordu ... zaten isminden belli savaş ...
Alt 02-10-2005, 20:15
Aciz_bir_kul
Üye Değil

Vurana değil vurdurana bakmal lazımdır. Turanın kaderinde varmış vurulmak. çok zıplıyodu, bir gün vurulacağı belli idi. Ah turan dursunum ah. sen bir ömür ilim öğren. sonrada de "beni ilgilendirmez". Ahir zamanda en büyük kafirler hafızlardan çıkacaktır, hadisinde de olduğu gibi nitekim en büyük kafir olan bir hafız turan dursundur. bu hadisi doğruladığı için turan amcamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. allah rahmet eylesin. her ne kadar o islama leke sürmeye çalışmış isede biz yinede allah onda razı olsun diyoruz. çünkü biz müslümanız. Müslümanlık böyle bişey işte. allahın rahmeti de bizde. allahın azabıda. her ikisinide insanlar üzerinde uygulayabiliriz. allah için severiz. allah için öldürürüz.
Alt 02-10-2005, 20:29
my-zone my-zone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bence bir yalnısın var kendin icin oldurursun sonra butun sucu allaha atarsın vicdanını kendince rahatlatmak ıcın
Alt 02-10-2005, 22:22
kula kula isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

"allah ayetde bir insanı öldürmek bütün insanları öldürmüş demek ... hiçbir islama inanmış islamı yaşayan bir insan başka bir insanı inançsız diye öldürmesi islamla yakından uzaktan ilgisi olmayan bir davranıştır kınarım ..."

Arkadaşlar ayetleri biraz da kendimiz okuyalım.Başını sonunu,önceki ve sonraki ayetleri.Senin söylediğin bu sözler tamamiyle yanlış ve doğru olan bu sözlerin tam tersidir.Bu konuyu daha önce ensareo ya anlatmıştım.Sor sana söylesin ne demek istediğimi.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil