Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı > Forum Kirleri

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 14-06-2021, 20:27
copernicus copernicus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Standart İlgisiz, bilgisiz, seviyesiz iletiler

https://www.diziler.com/dizi/carlos

Terörizm' den kutsal mutsal dava çıkmaz.

Hukuk devleti içi olamayan bütün fiiller/ yapılaşmalar terörizedir.
Alt 15-06-2021, 03:32
Şüpheci Dinsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Şüpheci Dinsiz Şüpheci Dinsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

copernicus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
https://www.diziler.com/dizi/carlos

Terörizm' den kutsal mutsal dava çıkmaz.

Hukuk devleti içi olamayan bütün fiiller/ yapılaşmalar terörizedir.
Terörizmden kastın nedir? Che başlığında terörizmden bahsetmenin amacı nedir?

* Bir ben vardır bende, benden içeri. (Yunus Emre)
* Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz. (Muhy-i)
* Kadınlar insan, biz insanoğlu. (Neşet Ertaş)
* Bu otobüs de benim Maserati'm, halkımla birlikte kullanıyoruz. (Tuncel Kurtiz)
* Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım? (Turan Dursun)
* Beneath this mask there is more than flesh, beneath this mask there is an idea Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. (V for vendetta)
* O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. (Yaşar Kemal)
* Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa. (Nazım Hikmet Ran)
* Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar her milli bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var. Dostlar ki; bir kere bile selamlaşmadık, aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz..
(Nazım Hikmet Ran)
Alt 15-06-2021, 09:04
Yasaklandı

Hayırdır? Niye üzerine alındın? Dinsiz forumda komizm güzellemesinin işi nedir?
Alt 15-06-2021, 09:05
Yasaklandı

Alt 15-06-2021, 14:17
Şüpheci Dinsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Şüpheci Dinsiz Şüpheci Dinsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

copernicus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırdır? Niye üzerine alındın? Dinsiz forumda komizm güzellemesinin işi nedir?
Terörizmden kastın nedir? Che başlığında terörizmden bahsetmenin amacı nedir?
Komizm nedir?

Forumda youtube videosu paylaşmadan önce bu linki okuyunuz.
https://turandursun.com/forumlar/sho...&postcount=315

* Bir ben vardır bende, benden içeri. (Yunus Emre)
* Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz. (Muhy-i)
* Kadınlar insan, biz insanoğlu. (Neşet Ertaş)
* Bu otobüs de benim Maserati'm, halkımla birlikte kullanıyoruz. (Tuncel Kurtiz)
* Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım? (Turan Dursun)
* Beneath this mask there is more than flesh, beneath this mask there is an idea Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. (V for vendetta)
* O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. (Yaşar Kemal)
* Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa. (Nazım Hikmet Ran)
* Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar her milli bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var. Dostlar ki; bir kere bile selamlaşmadık, aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz..
(Nazım Hikmet Ran)
Alt 16-06-2021, 12:25
Yasaklandı

Komizm nedir?
Devletsizliktir. Sizin yanlış algınız(bilginiz) sizin sorununuz.

Sahi, Küba dururken bu lanet vahşikapitalist ülkede ne işiniz var? Bu toplumun, siddin sene komunist ol(a)mayacağı, yapılamayacağı aşikarken? Küba da internet, sabun bulamazsınız ona göre! .) Kapitalizmin en kötü olduğu yerdeki lüks hayatı tatlımı geldi?

Gerçek islam bu değeeel. Gerçek kominizm bu değeeell. Geçiniz bunları!.

Amerika da yaşasan bunların hiç birinden şikayet etmezsin. Çünkü 500 birim paraya en güzel telefona, 1000 birim paraya en güzel laptopa sahip olabilirsin. Kendini koruma amaçlı bakkal alışverişi yapar gibi, 500-1000 birime cebine en güzel silah koyabilirsin. V.s.

Bu ülkede kadın olsan hastanın biri sana dadansa seni kim koruyacak? Karokala elli kere gitmiş şikayet etmiş. Sonra öldürülmüş.

He, o bakımdan haklısın. Bu ülkede devletsizlik(kominizm) var zaten. Devletin ismi cismi kurumları var. Kendisinin varlığı tartışmalıdan öte yani... Orası kesin...
Alt 20-06-2021, 09:52
Yasaklandı

Bu yemek zehirli! Hiç bir aklı selim TÜRK' de bunu yesin sanmam...

Doğruların içine yalan/iftira katarak insanları zehirlemek ahlak dışı bir düşüncenin ürünüdür. O bağlamda esefle kınıyorum. Dinci büyük "israil" projesinin kamuflajlı halidir; kürdistan hayali...
Alt 20-06-2021, 10:27
Yasaklandı

Özellikle Ermeni soykırımında, genel olarak Hıristiyan toplumlara karşı soykırımlarda kullanılıyorlar. Sadece Ermenilere değil, Süryani ve Rumlara karşı da 1913'te başlayıp 1922-23'e kadar devam eden bir soykırım süreci var.

Böyle bir şey yok. Diyeceğim. İnkar ediyor olacağım öyle mi?

Kanıtın nerede? Amerika soykırım dedi diye şak soykırım peydah olmuyor. Hani kanıtların, belgelerine dayalı mahkeme kararın?

Bir kere asıl soykırımı anadolu Türk' lerine yapan Ermeni'lerdir. Bugünün yaşayan canlı tanıkları var. Hem çoluk cocuk demeden katledip. Hem karşı tarafı suçlamak akla ziyan bir adiliktir. İnsan olana yakışmaz. Bir asırdan önce yaşanmış olayları gerçekmiş gibi lanse etmek ise asıl ırkçılıktır. Düşmanlığı körüklemektir. Türkçülüğün de durduk yere çıkmadığının kanıtıdır. Her ne kadar günümüz milliyetçilerinden haz etmesem, davalarını samimi bulmasamda.

1955 Rum olayları, alevi sorunu haricinde yazarın yazdıklarında doğruluk barındıran bir suçlama olsun hiç sanmıyorum. Dolayısı ile yazı zırvadan ibarettir. ZIRVA!.

Rumlar ile Türkler arasındaki bu provakatif kin ve nefret tohumlarınında bizzat Yunan ve Türk hükümetlerince koordineli manipüle edilip, tezgahlandığını düşünüyorum. Türkler evine, Yunanlılar evine mincalinde... Zaten öylede olmuş. Bürokrasi devletin gücünü kullanarak yabancıların mallarına çöktü. Türk toplumunun hatası çok. Başka toplumlarda sebebsiz zenginleşen, mal varlıklarında azami artış olan siyasilere, bürokrasiye, mafyaya yargı hesap sormuyorsa. Halk bizzat bunu sorar. Bizim toplumumuzun kusuru(sucu) büyük. Bizden bir cacık olmaz dememizin nedeni budur. Devleti(kişileri) kutsallaştırmayı en iyi bizim toplum beceriyor. Kişiler devlet adına her haltı yiyor. Sonra kutsal devlet şemsiyesine sığınıp. Hesap mesap vermiyor... Oh ne ala memleket(dünya). Böyle bir ülkeye kim istemez bakan olsun, bürokrat olsun, resmi çaycı olsun? Kralsın kral...

Hülasa yaramıza tuz basmak da neyin nesidir? Benim derdim bana yeter. Bu bolkutsal sever toplumu bende istemiyorum. Lakin aslımıda inkar edecek değilim. Türk' üm. Ülkesindeki yönetimden, lanet bürokrasinden bir kürtten daha çok zarar gören bir TÜRK' üm. Bu ülkede kutsal bürokrasi sadece kürtlere eziyet etmiyor, herkese ediyor. Sözde laik ve sosyal hukuk devletiyiz hülasa...
Alt 21-06-2021, 10:59
Yasaklandı

LEVH Diyor ki
Dünya nüfusunu hedef alan ve ABD'de adına "bilim kurulu" (Science Board) diyen küresel çete ve uzantıları, nüfusumuzu azaltma stratejilerinin bir sonucu olarak evlilikleri hedef almaktadır. Bu yüzden küresel ekonomik krizi yaratmışlardır.

sÜPER ALAKA...

Şu safsataya dinci olmayan her aklı başında insan güler.

Dünya kaynakları 8 milyar insana(!) yetermi? Yetmez(eşit paylaştırılamadığına göre).
Alt 21-06-2021, 11:06
Yasaklandı

"abi maskeni düzgün takar mısın" diye soruyorsa bu soran kişi ya hiç medyayı, sosyal medyayı takip etmeyen cahil cühela birisidir, komploların farkında değildir, ya da farkında olmadan küresel çetelerin oyuncağı olmuştur. Ben daha az nefes alıp solunum güçlüğü çektiğimde eline ne geçecek? Hiç bir şey birazdan eve gideceksin ve hem oksijensizlikten hem de yaşadığın gerilimden dolayı eşinle kavga edeceksin. İşte bunlar hep küresel çete ve onların köpeklerinin oyunu. Sakin, sabır, sabır, sabır...

"Düzgün takarmısınız" diye sorulmaz. Uyarılır. Kasiyer değilde siz cahil okur yazar olmalısınız.

Kuytul zekalısınız sanırım...

Önerilen Siteler