Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 26-01-2006, 02:22
Üye Değil

Standart [B]Onemli[/B] Ne zarari var

Mesajimi siliyorum.
Hoca
Alt 26-01-2006, 02:27
sodomo sodomo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

benim karşı çıkışım biraz vicdan ile ilgili yani akla aykırı olan bazı şeyleri "belki benim bilgim eksikdir" der kabul ederim ama vicdanıma aykırı olanları asla.
Alt 26-01-2006, 02:38
Üye Değil

Mesajimi siliyorum.
Hoca
Alt 26-01-2006, 13:14
sodomo sodomo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Hoca, ben insanların yarattığı kötü olaylardan dolayı dinleri suçlamam ama dinlerin kendisi bizzat kötülüğü ve vicdansızlığı emrediyorsa o zaman dinleri suçlarım ve hatta bizzat Allahın kendisi bile kötülüğü emretse ve ben bunu kulaklarımla duysam o zamanda Allahı suçlarım.
Alt 26-01-2006, 17:11
Mutezile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mutezile Mutezile isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Islamdan ne zarar gordunuz?Bunlari yazarsaniz bakis acilari dahada netlesir.".....
....Islamdan korkmanizin yada nefret etmenizin nedenlerini orneklerle yazarsaniz herkesin bundan herkesin sonuc cikaracagina eminim.

Uzun yazıdan hoşlanmıyorsanız, size kısa yazalım: Fütuhat, Mukatele, Hadramut kadınları Kıyımı, Cihad, Recm, Muta, 'Azil', Maide 38, Nisa 34, Ülke Aydınlarına pusu kuran alçak sürüngenler (Muhammedin Ka'b bin Eşrefin üzerine gece 4 adam gönderip pusu kurdurması örneğine bkz),
İsalmda insanlar arası kardeşliği ve sevgiyi besleyen tek bir buyruk yoktur
Aksine Müşriklerin katli vaciptir. Mürted ve kafilerin durumu da az vahim değil. V e daha yüzlerce, binlerce nosyon sayılabilir...
Alt 26-01-2006, 17:47
exclusive exclusive isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: [B]Onemli[/B] Ne zarari var

Hoca Diyor ki
Islamdan ne zarar gordunuz?Bunlari yazarsaniz bakis acilari dahada netlesir."Yok ben bir zarar gormedim ama sadece mantiksiz oldugu icin karsiyim." diyenler takim tutarcasina bir anlayisa sahiptirler.
İslamdan ne zarar gördüm? hemen cevaplayayım:

Lise yıllarım her ramazanda yemek yediğim için bana sataşan müslümanlarla kavga etmekle geçti.

Ayrıca çok sevdiğim bir lise arkadaşım da ramazanda, okul bahçesinde gizlice simit yerken yakalanmış ve 20-25 kişilik grup tarafından hastanelik olana kadar dövülmüştü. Çocuk kulağına aldığı bir darbe yüzünden hayatının sonuna kadar sakat kaldı. Tek kulağı sağır oldu ve neredeyse tek gözünü de kaybediyordu...
Alt 27-01-2006, 02:13
Üye Değil

Mesajimi siliyorum.
Hoca
Alt 27-01-2006, 02:44
Üye Değil

hoca,

soruyu kisisellestirmek ne kadar dogru olur bilmiyorum..inanmamak icin zarar gormek gerekmiyor..mal meydanda...

musluman ulkelerin dunyadaki sosyal,kulturel ve ekonomik durumlarina bakarsaniz ozellikle taliban rejiminin oldugu donemdeki afganistana sorunuzun cevabini bulmus olursunuz!!!

Önerilen Siteler