Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 18-02-2006, 00:03
Üye Değil

Standart KARIKATURLERE BIR MUSLUMAN NASIL CEVAP VERIR

hz.muhammed hakkinda cizilen karikaturlere musluman nasil cvp vermeliydi.....

sanirim Ateist kesimin ve diger insanlarin kotu tepkilerini toplayan muslumanlar su ayeti gozden kacirmislar

bakara suresi 194:

haram ay haram aya karsiliktir.hurmetler ve yasaklar karsiliklidir.o halde azginlik edip size saldirana,size saldirdigi sekilde ve olcude saldirin.Allahtan korkup ve bilin ki Allah kendisiniden korkup sakinanlarla beraberdir...

evt simdi ayeti karikatur olayi ile bagdastiralim....

ayete gore karikaturlere karikaturle karsilik verilmesi gerekirdi.cunku Allah ayni OLCUDE karsilik vermemizi istiyor bizden...ben ayette BAYRAKLARINI yakin diye bir sey gormedim......

bir turk cikip hz.isa nin karikaturunu cizse ve bayragimiz yakilsaydi kahrolmazmiydik hepimiz.....

ve ayet devam ediyor ve Allah diyor ki :

bayrak yakan densiz beyinsizlerle ve diger cirkinlikleri cikaranlarla beraber degilim....cumku ayetime uymadiniz....ayni olcude karsilik vermediniz....

ben bir musluman olarak bir karikaturle cvp verebilmek isterdim ama cop adam bile cizemedigim icin rezil olurdum sanirim

ama aklima bir karikatur geldi....sizinle paylasmak istedim belki cizen olur

danimarkali karikatur masada oturmus hz.muhammedin kafasindaki bombayi ciziyor....bu sirada adamin arkasinda iki tane melek var ve resme bakip agliyorlar..........biraz dramatik ama kalpleri acitirdi herhalde.....ama eminim ki bayrak yakmaktan daha etkili olurdu...

bir musluman olarak ben boyle dusunuyorum....

saygilarimla

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil