Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 17-03-2011, 15:47
ahmetsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ahmetsln ahmetsln isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart 'Komünist Cemil' 'İslam'ı sildirdi

Çanakkale'de balıkçılıkla geçimini sağlayan ve bir huzurevinde kalan 70 yaşındaki 'Komünist Cemil' lakaplı Cemil Gündüz, "Ülkenin büyük kesimi aç. Bizi yönetenler Müslüman ise ben değilim" diyerek nüfus cüzdanındaki 'Din' hanesinde yazan 'İslam' ibaresini sildirdi.

ÇANAKKALE - Çanakkale'de, bugüne kadar hiç evlenmeyen ve aile bireylerinin de yıllar içinde hayatını kaybetmesiyle tek başına kalan 70 yaşındaki Cemil Gündüz, ilginç protestoya imza attı. Aykırı fikirleri nedeniyle çevresinde 'Komünist Cemil' lakabıyla bilinen, balıkçılıkla geçimini sağlayan ve 'Deniş Acar Huzurevi'nde yatıp kalkan Gündüz, ekonomi politikalarına tepki göstererek, 3 Mart'ta Nüfus İl Müdürlüğü'ne başvurdu.

Gündüz, nüfus cüzdanındaki din hanesinde yazan 'İslam' ibaresini sildirdi. Hükümeti tek başına protesto ettiğini ve sesini duyurmak istediğini belirten Gündüz, "İslam aleminin peygamberi Hz. Muhammed'in 'Komşusu açken, tok yatan bizden değildir' sözünü herkes bilir. Şu an içinde bulunduğumuz durumu, bu ülke daha önce hiç yaşamadı. Ülkenin büyük bir kısmı aç. Vatandaşı açken bunlar tok yatıyor ve h?l? 'Ben Müslümanım' diyorlarsa, ben de 'Müslüman değilim' diyorum. Yıllardır böyle dediğim için adım 'Komünist Cemil'e çıktı. Ama olsun, rahatsız değilim. Tüm gerçekler ortada" diye konuştu. (dha)

http://www.radikal.com.tr/Radikal.as...&CategoryID=77

(radikaldeki yorumlar ne kadar malca )

Bu şahısta önündeki eski öss yeni ygs/lys sınavına girmek için çalışıyor. Çok çalışması gerektiği için pek nette olabilir.
Herkese saygılar sevgiler, mutlu vakitler.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil