Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 15-07-2012, 20:04
barristor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
barristor barristor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

bozok6666´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bozacının şahidi şıracı olurmuş lafınız kime alakasız komplo teorileri üretiyorsunuz.
Devlet hastanelerindeki bir gerçeği yazdık devletin her kurumunda bir gevşeklik var denetim zayıf malesef parasını verirsen türk doktorları 10 numara bir dolgu yaptırdım 13 senedir sıkıntı çıkarmıyor fakat birkeresinde devlete gittim adam ağzım uyuşmuş hangi dişi çekeceğini soruyor manyak sağlam dişimi çekti birdaha devlete gidermiyim diş için canına susayan varsa devletin diş doktoruna gitsin özelde durum farklı akrabalarımın çoğu almanya ve fransada yaşıyor ordaki diş doktorlarını beğemiyorlar vede türkiyeye kıyasla çok daha pahalıymış sözümüz tüm doktorlara değil türkiyede parayı veren istediği gibi düdük çalıyor tam olarak sosyal bir devlet olamadık.
Bir kuran ayetindeki sacmaligi gosterdigimiz zaman bize bunun savunmasini gene baska kuran ayetiyle yaparsaniz,bozacinin sahidi siraci olmaz,bizzat bozacinin kendisi olur.

Bak kardesim,senin disini ozelde yapan doktorda,devlet hastanesinde calisan doktorda ,ayni okunu bitiriyorlar.Ozel tip fakultesi yok.
Eger burada sorgulayacagin bir sey varsa,bunlar doktorlar degil,onlara sunulan imkandir.

Karektersiz ve ozelde calisan doktor olsa , elinde kalite bakimindan iki turlu dolgu malzemesi olsa,seni bir daha sovuslemek icin dandik malzemeyi kullanir.Ama devlet hastanesindeki doktorun boyle bir cabasi olmaz,bilakis senin yuzunu bir daha gorupte kendine is cikarmamak adina en buyuk cabayi gosterir.Yanlisiyim?
Alt 15-07-2012, 20:21
Sayokan Sayokan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Kars Tıp fakültesinde okuyan doktorların kasaptan farklı olduğunu düşünmüyorum.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil