Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 14-03-2011, 20:41
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart Allah'a Hakaret Davası

Kuran'da İslam'ı hak din kabul etmeyenlere: hayvan, yalancı, sapık, yaban eşeği, dilini sarkıtıp soluyan it, pislik... vs. küfürler ediliyor aceba diyorum hani Allah'a hakaret davası açsak sonuç ne olur? TC'de davayı açan kişi dini değerlere dokunduğu için kendisi davalık olur hapse girer ya da en iyi ihtimal tazminat öder de gerçekten laik bir ülkede olsa ne olur aceba?

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Allah işkence edenlerin en hayırlısıdır.
http://kloroben.blogspot.com/

http://blog.radikal.com.tr/Bloglar/malumat-i-siddik
Alt 14-03-2011, 20:44
Astur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Astur Astur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

ABD'de Tanrı'ya açılmış birkaç dava var:

http://en.wikipedia.org/wiki/Lawsuits_against_God

A skeptic is one who prefers beliefs and conclusions that are reliable and valid to ones that are comforting or convenient, and therefore rigorously and openly applies the methods of science and reason to all empirical claims, especially their own. A skeptic provisionally proportions acceptance of any claim to valid logic and a fair and thorough assessment of available evidence, and studies the pitfalls of human reason and the mechanisms of deception so as to avoid being deceived by others or themselves. Skepticism values method over any particular conclusion.
–Dr. Steven Novella, The New England Skeptical Society
Alt 14-03-2011, 20:46
_melek_
Üye Değil

Sana göre olmayan bir Allaha mı dava açacaksın.
Yemin ediyorum açtığınız bu tip başlıklar sitres mitres bırakmıyor adamda.
Siz çok yaşayın emi...
Alt 14-03-2011, 20:54
Termo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Termo Termo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Allah, tazminat ödemeye mahkum olur. Ödemezse Allah'a hapis cezası gelir Hadi at bakalım hapse Hayır.. Dava, bu inançlara ve kutsal kitaplara dayanarak hakaret edenlere açılsa iş belki değişir ama Allah bu usta
Alt 14-03-2011, 20:54
ahmetsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ahmetsln ahmetsln isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

_melek_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Siz çok yaşayın emi...
allah'ın adıyla yazıldıgı söylenen bir kitap var ortada inkar mı edersiniz ?

Bu şahısta önündeki eski öss yeni ygs/lys sınavına girmek için çalışıyor. Çok çalışması gerektiği için pek nette olabilir.
Herkese saygılar sevgiler, mutlu vakitler.
Alt 14-03-2011, 20:56
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

_melek_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Siz çok yaşayın emi...
Yok ben açmayacam ama Türkiye'de değil başka bir ülkede yaşasam açardım dava, büyük ihtimalle de kazanırdım. Dava açınca Allah tabii ki var olmayacak; ama böyle bir davadan sonra Kuran'dan ve Kuran'daki hakaretlerden habersiz milyonlarca müslüman kafasını ellerinin arasına alıp bir düşünecek. Hem hani Allah sana göre vardı? Neden dava açılınca Allah'ı yok ediyorsun hemen? Seni gidi senii...

bu tip başlıklar sitres mitres bırakmıyor adamda.
Siz çok yaşayın emi...
Sağol canım kardeşim sen de çok yaşa. Hepimiz yaşayalım.

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Allah işkence edenlerin en hayırlısıdır.
http://kloroben.blogspot.com/

http://blog.radikal.com.tr/Bloglar/malumat-i-siddik
Alt 14-03-2011, 21:02
Estiva Estiva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

yucemanitu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kuran'da İslam'ı hak din kabul etmeyenlere: hayvan, yalancı, sapık, yaban eşeği, dilini sarkıtıp soluyan it, pislik... vs. küfürler ediliyor aceba diyorum hani Allah'a hakaret davası açsak sonuç ne olur? TC'de davayı açan kişi dini değerlere dokunduğu için kendisi davalık olur hapse girer ya da en iyi ihtimal tazminat öder de gerçekten laik bir ülkede olsa ne olur aceba?
Öldükten sonra Allah'la karşılaştığınızda belki bir çift laf edebilirsiniz bu konuyla ilgili. Ama O da size imzanızdakileri yaparsa gelip beni bulmayın

Evreni, bu muazzam düzeni yaratan süper ötesi Allah, böyle mahalle ağzıyla nasıl konuşuyor ya. Bunu yeni yeni farkediyorum. Dindarlık çok garip birşey, 30 küsür yıl, Allah'ın bu hitap şekli bana hiç batmamıştı.
Alt 14-03-2011, 21:03
Astur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Astur Astur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

yucemanitu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok ben açmayacam ama Türkiye'de değil başka bir ülkede yaşasam açardım dava, büyük ihtimalle de kazanırdım.
Ne yazık ki kazanman o kadar kolay değil sevgili yucemanitu, Tanrı'nın adresi olmadığı için davadan haberdar edilememiş ve de bu davanın reddedilmesine sebep olmuş ABD'de.

A skeptic is one who prefers beliefs and conclusions that are reliable and valid to ones that are comforting or convenient, and therefore rigorously and openly applies the methods of science and reason to all empirical claims, especially their own. A skeptic provisionally proportions acceptance of any claim to valid logic and a fair and thorough assessment of available evidence, and studies the pitfalls of human reason and the mechanisms of deception so as to avoid being deceived by others or themselves. Skepticism values method over any particular conclusion.
–Dr. Steven Novella, The New England Skeptical Society
Alt 14-03-2011, 21:08
Termo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Termo Termo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bence, bu konuda soru sorulmamalı. Karşılaşınca direkt sormak lazım;
Cenneti-cehennemi yarattın, kader dedin belirledin, cehennemi tıka basa dolduracağım dedin. Ne geçti eline Rabbül Alemin?
Alt 14-03-2011, 21:11
ahmetsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ahmetsln ahmetsln isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Termo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence, bu konuda soru sorulmamalı. Karşılaşınca direkt sormak lazım;
Cenneti-cehennemi yarattın, kader dedin belirledin, cehennemi tıka basa dolduracağım dedin. Ne geçti eline Rabbül Alemin?
adam sadist, milleti korkuyla, işkence ile tehdit edip zevk alıyor.

Bu şahısta önündeki eski öss yeni ygs/lys sınavına girmek için çalışıyor. Çok çalışması gerektiği için pek nette olabilir.
Herkese saygılar sevgiler, mutlu vakitler.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil